AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Diplomski rad

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
koliko iznose troškovi izrade diplome?
250 kn, uplaćuješ u pošti ili banci općom uplatnicom na žiro-račun pravnog faksa, piše ti na oglasnoj ploči (nemoj zaboraviti dodati onaj broj za porezni studij, mislim da je 1013)!
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
koliko izvora (literature) najmanje treba prikupiti za pisanje diplomskog rada? svaki savjet je dobrodošao
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kaj to ne veli profesor/ica pri određivanju teme?? mislim da bi trebao/la...
mene zanimaju iskustva onih koji pišu ili su već davno pisali diplomski koliko literature su prikupili otprilike...da sam htjela pitat prof pitala bih
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
koliko izvora (literature) najmanje treba prikupiti za pisanje diplomskog rada? svaki savjet je dobrodošao
Poželjno je koristiti više izvora (barem 2 knjige, nekoliko članaka, zakona - ako je dotično područje zakonski uređeno i sl.) kako ne bi ispalo da ti je diplomski rad zapravo (prepisani) sažetak nečijeg rada (npr. isti naslovi, podnaslovi)! Mentor ti može pomoći u smislu da ti predloži literaturu vezanu za određenu temu, preporučam odlazak u NSB i pretraživanje njihove baze podataka :wink:
 

plavusa*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ima li možda netko tko je uzeo Računovodstvo? Da li se taj predmet uopče može uzeti i prihvačaju li mentorstva?
Hvala :)
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ima li možda netko tko je uzeo Računovodstvo? Da li se taj predmet uopče može uzeti i prihvačaju li mentorstva?
Hvala :)
Ne znam nikog tko je pisao diplomski iz rač., ali ne vidim razloga zašto se ne bi moglo, pogotovo ako te zanima! Odi na konzultacije kod prof. Vašićek i dogovori se za temu!
 

Endless

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li postoji neki predmet za koji nije potrebna obrana ? Samo predas gotovi rad profesoru ? Cula sam da je tako za neke predmete na upravnom, ali ne mogu se sjetiti koje.
 

Pikulina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Meni će ostati jedan ispit za riješit u 9.mj., uzela bi temu i napravila rad preko ljeta, pa me zanima koliko brzo mogu imati obranu nakon zadnjeg položenog ispita, premda bi htjela nastaviti dalje studiranje, a prijave se primaju tijekom 9.mjeseca...
 

katy_-

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Meni će ostati jedan ispit za riješit u 9.mj., uzela bi temu i napravila rad preko ljeta, pa me zanima koliko brzo mogu imati obranu nakon zadnjeg položenog ispita, premda bi htjela nastaviti dalje studiranje, a prijave se primaju tijekom 9.mjeseca...
Obranu moras imati u roku od mjesec dana od kad prijavis temu u referadu... Ako se uspijes dogovoriti s mentorom (sto svakako mozes), mozes raditi rad preko ljeta i onda u dogovoreno vrijeme prijaviti...
Ugl, dok oni u referadi obave svu proceduru(index,prijepis i sve) treba oko tjedan dana i to je to- tad mozes braniti, naravno ako si prethodno prijavila temu, mentor odobrio rad itd.
 

biny

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dao sam sve ispite,dali mogu prenijeti sad završni rad u apsloventsku godinu?
možeš.

Jel mi može netko reći dal vrijede upute za izradu diplomskog koje su na stranici pravnog fakulteta ili?
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
možeš.

Jel mi može netko reći dal vrijede upute za izradu diplomskog koje su na stranici pravnog fakulteta ili?
vrijede naravno...ako želiš detaljnije biti upućen u našoj papirinici imaš za kupit knjižicu UPUTE ZA IZRADU STUDENTSKIH PISANIH RADOVA...korisna je.mislim da je 30 kn
 

so_good

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
prijavila sam diplomski još u 10 mj. pitala sam tetu u referadi da li ja imam neki rok do kada ga moram napisati rekla je da ne..a u postu prije katy je napisala da sam morala imati obranu u roku od mjesec dana od prijave teme u referadi???da li je to istina? u referadi mi se nitko ne javlja? help me...
 

Jasmina007

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
prijavila sam diplomski još u 10 mj. pitala sam tetu u referadi da li ja imam neki rok do kada ga moram napisati rekla je da ne..a u postu prije katy je napisala da sam morala imati obranu u roku od mjesec dana od prijave teme u referadi???da li je to istina? u referadi mi se nitko ne javlja? help me...
Hej, nemaš rok u kojem moraš napisati, već obraniti rad. Znači, kad ga napišeš, mentor veli da je ok, onda prijavljuješ i u roku mjesec dana imaš obranu. Prijava teme nema vremensko ograničenje..
 

biny

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej, nemaš rok u kojem moraš napisati, već obraniti rad. Znači, kad ga napišeš, mentor veli da je ok, onda prijavljuješ i u roku mjesec dana imaš obranu. Prijava teme nema vremensko ograničenje..

Ja sam diplomski prijavila prije mj.dana i ovako ide - tjedan dana prije obrane trebaš u referadu, odnosno tajništvo odnijeti jedan primjerak rada i to je to + to da moraš imati još 4 primjerka diplomskog za mentora, profesore i sebe.
 

Pikulina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel zna netko koga možemo odabrati ove godine za mentora iz Trgovačkog, jer i Ceronja i Tepeš su ove godine van RH? Markovinović? I ima li ko iskustva s njim?
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
evo gotova sam i ja sa poreznim :)) danas diplomirala. Pisala sam temu iz poreza na dohodak kod prof. mijatovića. Prof. je stvarno super, sve je bilo brzo rješeno i bez ikakvih problema. Obrana isto takva, brza i bez muke. Preporučujem ga svima (ali teško ga je dobiti)
Sretno svima :))
 

Lili89

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej...dali je netko radio diplomski kod prof. Podolnjaka?? ustavno pravo? ako itko ima kakve informacije... jer neznam više kog bih odabrala.. hvala :frustrating:
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
hej...dali je netko radio diplomski kod prof. Podolnjaka?? ustavno pravo? ako itko ima kakve informacije... jer neznam više kog bih odabrala.. hvala :frustrating:
znam više cura koje su radile kod njega, uglavnom njega moraš malo više potezati za rukav da ti pregleda, pa da se dogovorite za obranu izd, odugovlači nepotrebno, ako bi htjela što prije rađa ga nemoj uzeti, i da mojoj prijateljici je rekao da joj je rad prepričanhi zakon a to kao nemožeš i ona je poludila čekajući ga i otišla kod jelušića i kod njega je sve bilo ok, isti taj rad!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks