AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Diplomski rad

maja2107

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zašto? Imaš iskustva ili?
Da, kod njega sam imala diplomski! Odličan je, nije previše zahtjevan! Dobila sam 4 iz diplomskog, a 5 iz obrane! Ne čeka se dugo na pregled diplomskog i u brzom roku mi je bila obrana! Uglavnom preporučam Mijatovića!
 

_sandra_

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kako izgleda obrana kod prof. Šikića? Da li ste radnju pisali prvo pisali vlastoručno, pa onda na kompu ili?
 

nota_bene

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kad se plaća uplatnica za diplomski, onih 500 kn, što se piše pod opis plaćanja? Za upis ak.god. se pisalo "upisnina i školarina", a što treba za diplomski?
Napišeš "izrada diplome" ili tako nešto!

Moje iskustvo kod prof.Tereze je sljedeće:

Obrana uopće nije bila teška, meni je to bio najlakši ispit na faksu! Samo treba dobro napisati rad, ako treba i ispraviti, a obrana je čista formalnost :wink5:

Uglavnom, pričaš o svom diplomskom, ono što misliš da je najvažnije, a prof. se ubacuju sa par konkretnih pitanja! Ništa teško, jer ako si napisao rad znat ćeš i odgovorit što si to napisao! Bila sam unutra cca 10 minuta! U komisiji su mi bili samo ona i prof. Šimović, di ćeš bolje :laughing: Prof. Šimović me pitao jedano kratko pitanje i to je bilo to, poslali su me van i minutu nakon toga pozvali unutra, lijepo se nasmiješili, rekli ocjenu i čestitali :happy:

Uopće nema problema s tim, samo polako ljudi! Sretno svima!

I da, Tereza je odlična za izabrati temu! Ja nisam čekala prvi pregled tako dugo kao što je rekla kolegica AK, ali nije nešto specijalno prezahtjevna u ispravcima!
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kad se plaća uplatnica za diplomski, onih 500 kn, što se piše pod opis plaćanja? Za upis ak.god. se pisalo "upisnina i školarina", a što treba za diplomski?
Rekla mi je gđa u referadi da se pod opis plaćanja piše "Troškovi izrade diplome" i uplaćuje se 250 kn na žiro račun pravnog faksa, samo za porezni studij se dodaje broj - 1013

Prof. Mijatović je najbolji što se tiče diplomskog! Ne zahtijeva previše i ne cjepidlači oko broja stranica i ispitivanja na samom diplomskom!
Potpisujem!
Ja sam imao diplomski kod njega i stvarno je super! Sve pohvale :worshippy:

:yahoo:
 

hrabri

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi, molim Vas ako je netko radio diplomski kod Šikića, da kažete dojmove, kakva je bila obrana i slično?
Hvala
 

fjora25

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Samo da pohvalim profesora Mijatovića koji je vrlo ugodan na obrani diplomskog, pa vi koji imate kod njega temu, samo hrabro i bez brige. Isto tako i profesor Arbutina, stvarno sve pohvale profesorima.
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
imam pitanje...jel zna netko jel se može imati diplomski kod nove profesorice iz poreza na dobit? ne znam jel ona ima magisterij? znam da je najmanje 1 magisterij potreban da bi mogla biti mentor...
jel zna netko?
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ako je netko bio u zadnje vrijeme kod prof Šikića, Mijatovića ili Tereze jel zna ako netko od njih ima slobodnih tema??
 

anet

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ako je netko bio u zadnje vrijeme kod prof Šikića, Mijatovića ili Tereze jel zna ako netko od njih ima slobodnih tema??
ja sam bila kod prof mijatovića i dobila sam temu, ali jedva jedvice, i rekao je da više neće prihvaćati mentorstva jer nema vremena, a prof šimović odbija sve, i do sada je samo jedna cura uspijela dobiti temu kod njega
 

aRpoteNa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kakva je točno procedura što se tiče diplomskog rada? Moras dati sve ispite ili? Izabires si sam mentora? Tema? Kako uopce dipl. treba izgledati...itd. ... itd. ako bi netko bio ljubazan i malo to pojasnio :) Hvala :)
 

anet

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kakva je točno procedura što se tiče diplomskog rada? Moras dati sve ispite ili? Izabires si sam mentora? Tema? Kako uopce dipl. treba izgledati...itd. ... itd. ako bi netko bio ljubazan i malo to pojasnio :) Hvala :)
temu možeš izabrati već kad ti ostanu tri ispita, da se osiguraš ali moja preporuka ti je da pričekaš mdok ne položoš sve ispite, nakon toga kupi u knjižari obrazac za prijavu diplomskog. mentora odabereš po želji, osim naravno stranih jezika i izbornih predmeta. na konzultacijama pitaš profesora, ali sad je već problem jer šimović ne želi uzimat više studente a mijatović je pretrpan. svi kažu da je najbolje ne prijavljivat rad dok ti ga mentor ne odobri, a onda odeš u referadu po potvrdu o svim položenim ispitima(žig) i oni te upute dalje.
temu će ti dati mentor, osim ako ti imaš neku određenu želju,; na netu imaš napisano kako mora izgledat, samo upiši diplomski rad, primjer; pišeš sa fontom 12, a fusnote 10 i prored 1,5. sretno!
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sam bila kod prof mijatovića i dobila sam temu, ali jedva jedvice, i rekao je da više neće prihvaćati mentorstva jer nema vremena, a prof šimović odbija sve, i do sada je samo jedna cura uspijela dobiti temu kod njega
a kakva je situacija kod Tereze i Šikića???
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ako je netko bio u zadnje vrijeme kod prof Šikića, Mijatovića ili Tereze jel zna ako netko od njih ima slobodnih tema??
Ja sam imao diplomski kod prof.Mijatovića, no već je u 2 mj. (kad sam došao po temu) rekao da je skoro ispunio svoju kvotu za ovu akademsku godinu. Ne znam kak je kod prof. Šikića, no znam da je i prof. Tereza vrlo tražena! Najbolje ti je otići na konzultacije i pitati dal još imaju mjesta! Sretno
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zanima me kako treba izgledati naslovna stranica diplomskog? to ovisi od faksa do faksa.znam da diplomski mora biti uvezen, 3 primjerka,numerirane stranice itd...na nekim faxovima se može u papirnici kupiti neki primjerak diplomskog...čisto da se vidi naslovna i ti neki detalji...jel ima to možda kod nas za kupiti? ili će mi prof na konzultacijama reći te detalje?
Svaki savjet mi je dobrodošao...:tongue2:
 

zri

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
u slučaju da zadnji ispit položim u 9. mjesecu, moram li ja upisivat novu akademsku godinu zbog diplomskog? unaprijed hvala na odgovoru! :)
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
u slučaju da zadnji ispit položim u 9. mjesecu, moram li ja upisivat novu akademsku godinu zbog diplomskog? unaprijed hvala na odgovoru! :)
Da, u tom bi slučaju morala produžiti apsolventsku!
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
molim pomoć...imam još jedan ispit za položiti sad u 6 mj...kupila sam obrazac za prijavu diplomskog.izabrala sam se mentora. otišla na konzultacije no međutim prof je nova i nezna proceduru. i kaže mi da odem sutra do referade pitati i da će mi oni dat temu. ne kužim?! mislim da bi mi ona trebala ispuniti obrazac koji sam kupila u papirnici za prijavu diplomskog. ili griješim? molim pomoć da znam na koja vrata se uputiti sutra.hvala
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
molim pomoć...imam još jedan ispit za položiti sad u 6 mj...kupila sam obrazac za prijavu diplomskog.izabrala sam se mentora. otišla na konzultacije no međutim prof je nova i nezna proceduru. i kaže mi da odem sutra do referade pitati i da će mi oni dat temu. ne kužim?! mislim da bi mi ona trebala ispuniti obrazac koji sam kupila u papirnici za prijavu diplomskog. ili griješim? molim pomoć da znam na koja vrata se uputiti sutra.hvala
Gđe u referadi nemaju apsolutno nikakve veze s odabirom teme za diplomski! Profa je ta koja ti mora dati temu i koja ti mora ispuniti obrazac koji tek onda nosiš u sobu br.8 na naš faks! Svaki prof.na počeku akademske godine dobije točan broj i popis tema koje smije dodijeliti studentima, tako da ne znam kako i zašto ta prof.kod koje si ti išla po temu to nema?! :misli:
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Gđe u referadi nemaju apsolutno nikakve veze s odabirom teme za diplomski! Profa je ta koja ti mora dati temu i koja ti mora ispuniti obrazac koji tek onda nosiš u sobu br.8 na naš faks! Svaki prof.na počeku akademske godine dobije točan broj i popis tema koje smije dodijeliti studentima, tako da ne znam kako i zašto ta prof.kod koje si ti išla po temu to nema?! :misli:
i ja se pitam Mutley...i sad morem čekat utorak kad ima konzultacije...užas.hvala ti na odgovoru
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks