AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Diplomski rad

Clousseau

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Obveza svakog studenta je da na kraju studija izradi i obrani diplomski rad. Student može obraniti diplomski rad tek nakon što je položio sve propisane ispite i izvršio druge obveze. Ovaj topić namijenjen je studentima koji su došli do završne točke svog studija. Možete pisati o odabiru teme i mentora, koncepcijama, literaturi, kao i o drugim korisnim informacijama.
 

bambina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Po meni taj diplomski i nema nekog smisla! Nakon više od 20 ispita u 2 godine, treba još napisati 30 stranica neke dosadne teme, počasno! Ali eto, nema nam druge, nakon toliko ispita možemo još i to!
 

maja2107

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kod kojeg prof. je dobro uzeti diplomski? Koji ne komplicira puno?
Prof. Mijatović je najbolji što se tiče diplomskog! Ne zahtijeva previše i ne cjepidlači oko broja stranica i ispitivanja na samom diplomskom!
 

MartinaIva

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prof. Mijatović vrlo brzo popuni svoju kvotu, jer prima malo ljudi s poreznog studija! Ako netko zna tko ne cjepidlači na diplomskom, neka javi! Hvala svima!
 

Masha

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Osim iz javnih financija kod prof. Šimovića, jel zna netko kod koga je ok uzeti diplomski?
 

ivchi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako netko ima temu kod prof. Šikića, nek mi se javi!
Ja pišem diplomski kod Šikića, pa pitaj što te zanima? Imam dobru temu, ali nema se baš puno pisati, pa me muči broj stranica! Jel on cjepidlači oko broja stranica?

I još nešto drage moje kolege, znam da se diplomski može prijaviti ako su ti ostala 3 ispita, ali to nikako ne preporučam, jer od prijave diplomskog u tajništvu, pa do obrane rok je mjesec dana! Zato je najbolje prvo riješiti sve ispite, a 500 kn se plaća ako se diplomira nakon isteka apsolventske godine (inače je 250 kn)! Jedan primjerak diplomskog i indeks se dan prije obrane nose u referadu da se sve lijepo pregleda i da tete iz referade pripreme svu papirologiju!

p.s. Ljudi, pazite na fusnote, to je bolna točka svakog diplomskog i prof. najprije njih gledaju! I probajte što manje prepisivati, neka vide da i vi imate svoje mišljenje na odabranu temu! Sretno!
 

katy_-

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zanima me kad mogu imati obranu, tj. da li na diplomski mogu izaći samo u 9. mj. ili uvijek nakon mjesec dana od prijave (npr. ako položim zadnji ispit na roku u 2. mj. i prijavim diplomski u referadi, da li mogu nakon mjesec dana imati obranu ili moram čekati 9.mj.?)
 

ivchi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zanima me kad mogu imati obranu, tj. da li na diplomski mogu izaći samo u 9. mj. ili uvijek nakon mjesec dana od prijave (npr. ako položim zadnji ispit na roku u 2. mj. i prijavim diplomski u referadi, da li mogu nakon mjesec dana imati obranu ili moram čekati 9.mj.?)
Ne moraš čekati 9 mj.! Ja sam zadnji ispit položila u 4 mj., u 5 mj. išla po temu, krajem 5. prijavila diplomski i imam mjesec dana za obranu diplomskog (do kraja 6.mj.)! Pitanje je samo u tih mjesec dana kada će pasati tebi i profesoru, sve je stvar dogovora!
 

katy_-

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel može netko napisati doživljaje, tj. iskustva u vezi sa obranom diplomskog? Koliko traje pisanje diplomskog? Hvala vam puno
 

*AK*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel može netko napisati doživljaje, tj. iskustva u vezi sa obranom diplomskog? Koliko traje pisanje diplomskog? Hvala vam puno
Ja sam diplomirala u 12 mj. i trebalo mi je otprilike mjesec dana da napišem rad, s time da nisam svaki dan pisala! U komisiji su mi bili prof. Arbutina, prof. Lugarić i prof. Šimović! Pitali su me svaki po 2-3 pitanja, a prije toga da ukratko opišem o čemu sam pisala, do kojih sam zaključaka došla i sl.

Nema potrebe za nervozom, sve je baš dobro, sjedite i razgovarate! Zatim ti kažu da na trenutak izađeš van da se konzultiraju, a zatim te pozovu unutra i kažu ti ocjenu! Meni je bilo super, bili su ljubazni, na kraju ti čestitaju i rukujete se! Tko bi rekao da se i prof. Arbutina voli našaliti! Eto, o obrani i o profesorima samo pozitivno!
 

Sun

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kad se plaća uplatnica za diplomski, onih 500 kn, što se piše pod opis plaćanja? Za upis ak.god. se pisalo "upisnina i školarina", a što treba za diplomski?
 

*AK*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kod koga je najbolje uzeti diplomski: Tereze, Arbutine, Šikića ili Mijatovića???
Ja sam uzela kod Arbutine i bio mi je SUPER! Iako je bio strog u ocjenjivanju rada (kvaliteta rada 3, obrana 5), ali ne odugovlači! Donijela sam mu rad na uvid u četvrtak, a već sam iduću srijedu mogla doći i vidjeti što bi trebala ispraviti, dok se kod Tereze (čula sam iz prve ruke), pregled rada od 20-ak stranica zna čekati i po 4-5 tjedana! Ali mislim da su svi profesori super, tj. da su spremni pomoći i uzaći u susret! Koga god izabereš, nećeš pogriješiti!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks