AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Diplomski rad

Skeletor

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Upravo gledam odluke o cijenama i nije mi jasna jedna stvar.Što znači da je naknada za ocjenu diplomskog rada za studente kojima je samo ostala obrana diplomskog rada 500 kuna?Znači li to da ako ja do kraja akademske godine položim sve ispite,a ne napišem i obranim diplomski rad plaćam upisninu 300 kuna(moram regulirati status),500 kuna diplomski rad i 250 kuna diplomu?To iznosi 1050 kuna!I naravno da ne zaboravim uvez,pa primjerke za sve u komisiji i još plus naknada za kavu i grickalice.I zaboravih,10 kuna za j...obrazac!

Je li tko pisao diplomski kod prof.Rančića iz ekonomije?
 

MalaMare

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel imao netko diplomski kod Šikića? Može malo dojmovi o obrani, jel zahtjevan, jel često vraća rad na ispravljanje i tak to? Hvala
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Upravo gledam odluke o cijenama i nije mi jasna jedna stvar.Što znači da je naknada za ocjenu diplomskog rada za studente kojima je samo ostala obrana diplomskog rada 500 kuna?Znači li to da ako ja do kraja akademske godine položim sve ispite,a ne napišem i obranim diplomski rad plaćam upisninu 300 kuna(moram regulirati status),500 kuna diplomski rad i 250 kuna diplomu?To iznosi 1050 kuna!I naravno da ne zaboravim uvez,pa primjerke za sve u komisiji i još plus naknada za kavu i grickalice.I zaboravih,10 kuna za j...obrazac!
to znači da ako ti do kraja akademske godine ne položiš sve ispite, ostane ti jedan ili više ispita i diplomski onda ćeš platiti 300kn upisninu i po bodu 100kn (ovisi kolko ti je ispita ostalo) i onda naravno nisi dužna tj nemoraš plaćati 500kn za ocjenu diplomskog rada. a ako ti do kraja položiš sve ispite, ostane ti samo diplomski, onda nebi morala platiti 300kn upisnine (osim ako neželiš zbog prava), nego bi platila samo 500kn da ti profesor ocjeni diplomski.

Nadam se da si razumjela :))
 

Skeletor

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Još mi nije jasno zašto moram plaćati ocjenu diplomskog 500 kuna?Namjeravam sve ispite položiti do jeseni,ali ću se potruditi i da riješim taj diplomski do kraja ove godine kako ne bi plaćao jednu ocjenu 500 kuna!Zapravo,to bi me koštalo na kraju 750 kuna jer je diploma sa onim tuljcem 250 kuna.
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Još mi nije jasno zašto moram plaćati ocjenu diplomskog 500 kuna?Namjeravam sve ispite položiti do jeseni,ali ću se potruditi i da riješim taj diplomski do kraja ove godine kako ne bi plaćao jednu ocjenu 500 kuna!Zapravo,to bi me koštalo na kraju 750 kuna jer je diploma sa onim tuljcem 250 kuna.
a to neznam, to itaj dekana koji je donio odluku o cijenama :))
 

elvie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
haj ljudovi :)
jel imao tko diplomski kod grgurev iz radnog?
navodno ce mi biti na komisiji gotovac ona i vukorepa.
zanima me ako je netko bio ili cuo, dal bi mi moao reci kak izgleda kod nje obrana.
kaj se mora pricat i kolko o radu tocno?
kakva pitanja oni postavljaju?
kakve su ocjene kod nje?

pliz nek neko napise, obrana mi ovaj tjedan, zivcanim...
havla

a drugo imam jos jedno pitanje...

rekla miu referadi da moram platiti 250 kn diplomski prije obrane
stari sam program.
i ako hocu dodatnih 300 kn za diplomu za naziv prvostupnik.

e sad mene zuanima 2 sttvari.

1. pise na papiru tamo da se moze platiti 15o kn potvrda za prvostupnika ili 300 kn diploma za prvostupnika. koaj je utome razlika? jel to ima opce igdi ikakve veze?

2. ja dobim znaci diplomu upravni pravnik, i ako sad platim jos i ovu prvostupnik jel mionda se to obadvoje pise u radnju knjizicu ili ne?

molim dogovor.
hvala vam.
 

aRpoteNa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel mi može tko reći kojim redosljedom se odrađuje taj diplomski.
1. otisla sam do prof, pristo mi je biti mentor
2. radim temu, cekam odobrenje
3. tema odobrena, donosim onaj papir da napisem naslov i da mi se mentor potpise
4.sta dalje???
5...

i koliko vremenski minimalno treba procit od predaje rada do obrane?
 

Afrodita

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel mi može tko reći kojim redosljedom se odrađuje taj diplomski.
1. otisla sam do prof, pristo mi je biti mentor
2. radim temu, cekam odobrenje
3. tema odobrena, donosim onaj papir da napisem naslov i da mi se mentor potpise
4.sta dalje???
5...

i koliko vremenski minimalno treba procit od predaje rada do obrane?
Napiš rad i predaj ga mentoru koji će ti potom reći jel je dobro napisan ili ne. Ako ga treba prepravljati vratit će ti ga da nadopišeš, ako je dobar onda ćete se dogovoriti o datumu obrane i to je to.
 

aRpoteNa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Napiš rad i predaj ga mentoru koji će ti potom reći jel je dobro napisan ili ne. Ako ga treba prepravljati vratit će ti ga da nadopišeš, ako je dobar onda ćete se dogovoriti o datumu obrane i to je to.
Hvala! A reci mi sta je sa prijavom u referadu? kad se onaj papir nosi u referadu? i kad se uplacuje onih 250 kn za izradu "diplome"?
 

Skeletor

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pomnim proučavanjem odluke o cijenama za sljedeću akademsku godinu shvatio sam da se diplomski rade ne plaća ili se plaća samo 250 kuna za izdavanje diplome?
 

aRpoteNa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
molila bih malu pomoć, diplomirala sam i morat cu sa svim onim papirima u referadu. meni bi trebale najmanje 3 potvde o završenom studiju (burza, student servis i socijalno)... na starnici nigdje ne vidim da ima neki obrazac koji bi takvo nešto potvrdio. jel itko što sa time??? Hvala
 

aRpoteNa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko zna u kojem roku se mora od obrane odnijeti indeks i papiri u referadu?
u roku tjedan dana; al meni je žena iz referade u sobi 8 rekla čim prije. ;)

Drage kolege, ono što je mene najviše bunilo voljela bih ovdje napisati kako ubuduće eventualno ne biste i vi zujali kao što sam i ja.

1. Kada Vam ostane samo tri ispita za položiti izaberete si mentora
2. Sprintate sa weba onaj papir za prijavu teme u jednom primjerku to vam mentor mora popuniti i to odnesete u sobu osam. Referentica će vam reći da morate sada pričekati par dana da vidite hoće li dekan odobriti vaš rad, ako je odobren nastavite pisati rad- ovdje nema nikakvog roka. Naravno najprije što možete imati obranu rada je kada položite ona tri ispita koja su vam ostala.
3. Kada napišete rad, mentor Vam ga odobri i sl. kopirate ga u par primjeraka svaki mentor drugačije traži (ja sam morala dva puta-jedan u referadu i jedan mentoru) obavezno spiralni uvez. I odnesete ga u sobu 8 s time da morate referentici reći kada će Vam biti otprilike obrana rada (datum obrane dogovarate s mentorom). Referentica će Vam dati onaj papir s kojim ste prijavljivali temu jer njega nosite na obranu, neki papir za statistiku, i papir na kojem piše svjedodžba i također ćete morati uplatiti 250 kn za izradu diplome.
4. Kada bude obrana rada, profesor će ispuniti sve potrebno. u što je kraćem roku ispunjeni papir od obrane, statistički list, svjedodžbu, potvrdu o uplati i INDEKS odnesete u sobu osam i gospođa će vam reći da za par dana možete doći kod nje po svoju potvrdu o završenom fakultetu.

Nadam se da sada nećete morati zujati kao i ja  SRETNO! 
 

porezni

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kak izabrat temu -.- jel sami biramo ili nam mentor predlaže popis mogućih tema?ista stvar što se tiče literature,jel nam mentor da neki popis ili... molim nekog da odgovori.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks