AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Bankarstvo i sustav plaćanja

ibanez

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
11. aktivni kratkoročni bank posl
12. pasivni dugoroč. posl
supergarancija

zna li netko odgovore na ova pitanja?
 

tome0330

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kolokvij je za 1. grupu(prezimena od A do M) od 9 do 9 i 45, a za 2. grupu(od N do Ž)od 9 i 45-...u ponedjeljak u dvorani 1...

da li mogu izaći na kolokvij ako nisam prijavio seminar profesorici(sam sam odabrao temu i nisam se zapisao kod profesorice)?
 

edita

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja bi trebala pomoc.. za seminarski rad imam brokerska društva.. koju bi literaturu uzela.. internet nije od velike pomoći :/
 

majacuro

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A-M u 9.00, ostali u 9.45. ali profesorica je rekla da i ovi od A-M mogu doći u drugu grupu i obrnuto, jer ja sam na Ć pa dolazim u drugu grupu ali ja sam joj to i najavila mailom.
 

lex89

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok,

da li je istina da ponovno upisujemo bankarstvo ukoliko nismo izlazili na kolokvije tj. nemamo prvo izlazit na ispit, navodono je prof. na semnirau rekl da je jedan od uvjeta 1 položeni kolokvij, ostale uvjete (redovitost na seminaru i radnja) imam ostvrene?
 

tome0330

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
mislim da je tako, moras izaci na bar jedan kolokvij, al neznam dal ga moras poloziti, realno bi bilo da ako ne polozis imas priliku otici na usmeni...moj ti je savjet da odes na ovaj kolokvij bez obzira jesi li ucio ili ne, jer vec je neko na ovom forumu napisao da je morao odgovarati oba dva dijela gradiva(kolokvija) što znaci da nije prosao kolokvije, a na usmeni je mogao izaci...
 

lex89

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
mislim da je tako, moras izaci na bar jedan kolokvij, al neznam dal ga moras poloziti, realno bi bilo da ako ne polozis imas priliku otici na usmeni...moj ti je savjet da odes na ovaj kolokvij bez obzira jesi li ucio ili ne, jer vec je neko na ovom forumu napisao da je morao odgovarati oba dva dijela gradiva(kolokvija) što znaci da nije prosao kolokvije, a na usmeni je mogao izaci...
znači poanta je u tome da se pojaviš na kolokviju,a ne da ga položiš?
 

tome0330

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
koliko ja znam, profesorica je rekla da je izlazak na kolokvij uvjet za potpis, ako imas seminar, dolaske na predavanja i izlazak na kolokvij dobit ces potpis...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks