AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Bankarstvo i sustav plaćanja

suzy.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a gdje da nabavim onu drugu knjigu, koja piše u vodiču, "osiguranje plaćanja- mjenica ček, akreditiv, zadužnica, fiducija" :confused2:

ili je samo potrebna ona financijske institucije i tržišta?
 

tIn@

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
koliko se puta smije izostat sa predavanja da bi se moglo pristupit na kolokvi?
Ovako, smije se izostat 3 puta i to sa seminara jer predavanja nisu obavezna. Predavanje počinje u 11 i 40 a seminar (kako piše u rasporedu) u 13 i 20 ali ona obično predaje do 15 do 13 a onda napravi pauzu (oko 15 min) i počinje seminar i tada pošalje papir za potpise.Nadam se da sam pomogla.
 

tina 17

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li mi biramo sami seminarski rad ili nam žena djeli teme? ja baš i ne idem na predavanja pa ne znam
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li mi biramo sami seminarski rad ili nam žena djeli teme? ja baš i ne idem na predavanja pa ne znam
ako si redovan student i ne ideš na predavanja iz bankarstva prof Cinori ti neće htjet dati potpis!! ako ona još uvijek predaje
 

tina 17

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ok,puno hvala...ma ja već imam potpis od prije dok je još prga predavao..al ipak sam htjela odnjet ženi seminarski..hvala
 

giggles

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dal je tko predao seminar? jel se traba nosit na pregled to prije il sam predat? i još jedna stvarčica, uvez ili klamanje? ;)
 

suzy.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dal je tko predao seminar? jel se traba nosit na pregled to prije il sam predat? i još jedna stvarčica, uvez ili klamanje? ;)
uvez. :D

pa, možeš otić kod nje na konzultacije, da ti provjeri jel to oke.
 

giggles

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pitam zato kaj mi je frendica rekla da ju je pitala i da je rekla da samo zaklamamo i odma na ocjenjivanje bez pregleda...a to mi je malo čudno
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
na koji nacin je koncipiran kolokvij iz bankarstva ??
na zaokruzivanje nadopunjavanje eseji??
 

suzy.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
na prvoj stranici sam pročitala da kad rješimo oba kolokvija, ne moramo na usmeni? jel to istina ili neka greška?
logičnije je da se onda ne ide na pismeni.:confused2:
 

Who:)

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dakle, 2 kolokvija i pismeni?

i dal je tako sa drugim predmetima koji imaju kolokvije ili? :zbunjena:

Ako položiš oba kolokvija ne ideš ni na pismeni ni na usmeni... Samo prijaviš ispit i odeš da ti profesorica upiše ocjenu, koja je zbroj oba kolokvija...

A što se tiče drugih predmeta sa kolokvijima, ako položiš kolokvij, ne ideš na pismeni nego samo na usmeni...
 

giggles

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kak nama svi pričaju da ako prođemo kolokvij ne moramo na usmeni...sorry na krivoj informaciji ali stvarno sve što sam čula se svodilo na to!
 

red evill

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dal mi moze netko poslati na mail prezentacije,please:)
[email protected] thanks

A kaj se tice kolokvija,ja ponavljam godinu,pa znam...Nema usmenog,ako prodes oba dva kolokvija,kod nje ides samo po ocjenu,a ako jedan padnes,onda ides samo na usmeni,pismeni kod nje ne postoji...I to je to=)
Nadam se da sam pomogla...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks