AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Bankarstvo i sustav plaćanja

Genki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Uz prvih 50 str. iz knjige da li treba učiti zakon o HNB ili zakon o bankama za gradivo iz prvog kolokvija (ili neki drugi zakon) ?
 

tome0330

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi, molim vas da mi odgovorite na ovo pitanje...
ako sam položio 2.kolokvij, a 1. nisam, da li moram ici odmah na 1. ispitni rok iz bankarstva ili mogu bilo kad, a da mi se racuna taj drugi položeni kolokvij i da samo odgovaram 1.dio, ili moram onda cijeli ispit odgovarati???
 

seka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bila sam na ispitu, obavezno morate znate BANKARSKA NAČELA , bez toga vas neće htjeti dalje ispitivati... Mene je pitala načelo sigurnosti, nisam se mogla sjetiti definicije, samo sam joj nabrojala sva načela i više me nije htjela ispitivati... dakle na jesen ću rasturiti heheh :cool:
 

kloto

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne samo bankarska načela, treba SVE znati, kreditne institucije ni ne pušta ako se ne znaju, ček i mjenica također. tolerira odgovaranje svojim rječima, osim djelova iz zakona koje se mora točno nabrojati "zato su i navedeni u zakonu" :crying2:
isto, druženje sa sonjom najesen :)
 

lex89

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
samnom su ušla 3 dečka i pitala san se samo ček i mjenicu ...svi smo pali (pitanje: sve o domicilnoj mjenici, redoviti prijenos mjenice i sve o prijenos čeka) bit će bolje na jesen :)
 

ana.d

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li je dovoljno naučiti po skripti koja se može skinuti u skriptarnici ili je bolje učiti iz knjige? U vodiču kroz studij je navedena knjiga kao obvezna literatura... znači ne treba posebno učiti i zakone?
 

ana.d

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li izvanredni mogu na kolokvije? Gdje mogu saznati termine kolokvija? Hvala svima na pomoći :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks