AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Završni rad

Silvia

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Yesss :) I did it!!! I ja sam obranila prošli tjedan. Gotovo je! Za sad :) Mentor mi je bio Teo Giljević, na svaki mail dobivala sam brze odgovore kroz max tjedan dana. Sve komentare i prijedloge dobiješ mailom i bude sve korektno i brzo. Na obrani su bili on, Lopižić i Lalić Novak. Postavili su mi jedno pitanje da li imam kakav prijedlog u vezi teme i to je bilo to. Izađeš van na par minuta da se kao dogovore koju ćeš ocjenu dobiti, pozovu natrag, čestitaju i to je to. Formalnost. Uzimam pauzu od barem godinu dana za dalje, treba mi :)
 

mape5

Super Moderator
Yesss :) I did it!!! I ja sam obranila prošli tjedan. Gotovo je! Za sad :) Mentor mi je bio Teo Giljević, na svaki mail dobivala sam brze odgovore kroz max tjedan dana. Sve komentare i prijedloge dobiješ mailom i bude sve korektno i brzo. Na obrani su bili on, Lopižić i Lalić Novak. Postavili su mi jedno pitanje da li imam kakav prijedlog u vezi teme i to je bilo to. Izađeš van na par minuta da se kao dogovore koju ćeš ocjenu dobiti, pozovu natrag, čestitaju i to je to. Formalnost. Uzimam pauzu od barem godinu dana za dalje, treba mi :)
Bravo, čestitam...ali mislim da ti ne treba pauza....ako isliš dalje studirati, kreni odmah dok si još u formi :)

kako je predivan osječaj kad diplomiraš jel da :)
 

micmic

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav ekipa. Pitanje... dal ste sami odredili temu za diplomski ili su vam mentori ponudili? Ja bih pisala o lokalnoj samoupravi, nešto tipa studija slučaja općine u kojoj živim, al nemam baš konkretnu ideju. Tko je dobar mentor/ica za lokalnu?
 

mape5

Super Moderator
teme na Organizacijskom razvoju nisu za diplomski niti završni rad već za završni ispit iz tog predmeta. Taj ispit je drugačije koncipiran od onog na što smo mi navikli :)
Temu ti možda profesor ponudi, međutim oni svi vole kreativne ideje, znači ti dođeš i kažeš "e ja bi pisala o tom i tom..." pa te onda uputi jel možeš ili ne možeš
 

Silvia

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li je netko upoznat sa datumom promocije za ljude koji su završili u rujnu stručni studij?
[DOUBLEPOST=1543846834,1543846670][/DOUBLEPOST]Ima li netko informaciju kad bi mogla promocija za one koji su završili stručni studij u rujnu?
 

mape5

Super Moderator
Da li je netko upoznat sa datumom promocije za ljude koji su završili u rujnu stručni studij?
[DOUBLEPOST=1543846834,1543846670][/DOUBLEPOST]Ima li netko informaciju kad bi mogla promocija za one koji su završili stručni studij u rujnu?
moožda 12 mjesec
 

fakin

Super Moderator
Da li je netko upoznat sa datumom promocije za ljude koji su završili u rujnu stručni studij?
[DOUBLEPOST=1543846834,1543846670][/DOUBLEPOST]Ima li netko informaciju kad bi mogla promocija za one koji su završili stručni studij u rujnu?
netko je još u svibnju završio pa nije još vidio promociju...
 

Silvia

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Zvala sam Koščaka, kaže da bude u siječnju. Pitala sam da li se može dobiti diploma bez promocije i rekoše da ne može. Htjela sam ju podignuti na brzaka, bez velike pompe :) Hmm.... živi bili pa vidjeli.
 
Posljednje uređivanje:

mape5

Super Moderator
šteta ti je propustiti tako jedan svečani čin....onako natiskani u dvorani IV u Gundulućevoj...skoro mi je pozlilo :) em od vručine a i od uzbuđenja
 

Nataša S

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kakva su Vam svježa iskustva s prof. Đulabićem? Kakav je na obrani? Na znam da li ima smisla odabrati njega za mentora, voljela bih to brzinski obaviti, a ne da ga čekam dugo da pregleda...
jesi na kraju pisala kod njega? Ja razmišljam o temi iz VŠU, pa ne znam kome da idem..
 

Mamanafaxu

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
"Da tako je i meni sanja rekla, ako se ne obrani do pocetka nove akademske godine, placa se samo upisnina ako je REDOVAN student, jer imate 51 ects, upisuje se ponovo zavrsni rad preko studomata."
Pitanje :
------Jednom sam upisala završni rad prije godinu dana,nisam ništa vezano za završni riješila ni prijavila temu,ništa i sad na ljetnim upisima me zanima kao izvanredni student-s još 3 ispita dali PONOVNO plaćam 900 kn ili stoji da je 300 kn kao kod redovnih
 
Posljednje uređivanje:

mape5

Super Moderator
Izvanredni studenti - jednom kad platiš završni ne plaćaš ga ponovno. Ako su ti u ljetnom semestru ostala tri ispita koja nisi nikad odslušala, plaćaš samo te ispite. u ljetnom semestru se ne plaća upisnina (300 kn). Upisnina se plaća samo na početku akademske godine.
 

Mamanafaxu

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Izvanredni studenti - jednom kad platiš završni ne plaćaš ga ponovno. Ako su ti u ljetnom semestru ostala tri ispita koja nisi nikad odslušala, plaćaš samo te ispite. u ljetnom semestru se ne plaća upisnina (300 kn). Upisnina se plaća samo na početku akademske godine.
Jeeei hvala :)))
 

Nataša S

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dakle, temu sam odabrala, mentorica Lalić Novak
rekla mi je da literaturu moram pronaći sama
ono što me sad zanima je slijedeće - odem u knjižnicu na Pravu? Da li mi oni pomognu s tim ili trebam tražiti doslovno sama? Ili mi je bolje otići u Nacionalnu?
neka iskustva?
 

mape5

Super Moderator
da... to je tragedija pisanja završnog, što moraš sve sama .... malo internet, knjižnica prava i imaš na tmt3 isto knjižnicu al mislim da su tamo manje više bazirani na stručnim člancima. Ovisno o temi....
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks