AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Višestupanjska uprava i regionalni razvoj

Anchy055

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pozdrav kolege, da li je netko u posljednje vrijeme polagao ovaj ispit i koliko dugo vremenski ga je spremao ?
 

ethela

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hej,ljudovi,ima li itko da je nedavno položio ovaj predmet,htjela bi krenuti sa učenjem,pa da me netko uputi? Itko??
 

Anchy055

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jučer pitanja na ispitu,Koji su tipovi všu, kakva je sve regionalna politika, kako je došlo do osnivanja europskog fonda za regionalni razvoj , nabrojiti načela regionalnog razvoja po zrru , profesor ok..položen i zadnji ispit na faxu
 

ethela

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jučer pitanja na ispitu,Koji su tipovi všu, kakva je sve regionalna politika, kako je došlo do osnivanja europskog fonda za regionalni razvoj , nabrojiti načela regionalnog razvoja po zrru , profesor ok..položen i zadnji ispit na faxu
Hej! jesi to učila iz one skripte? Kakav je prof:? Bravo,čestitam kolegice!!
 

Anchy055

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da, iz skripte tj analitičkih pitanja iz skriptarnice, profesor je ok, smiren ..ne traži doslovno od riječi do riječi ,nije kompliciran predmet za položiti.hvala kolegice:)
 

ethela

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
moja pitanja sa ovog roka su bila: faze shvaćanja regionalne politike u tranzicijskim zemljama, europski fond za regionalni razvoj, kohezijski fond i urbana područja prema zakonu o regionalnom razvoju, sretno ostalima :)
 

Silvia

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja isto krećem s učenjem, a koliko mi se čini po pitanjima koje su kolege napisali ovdje na forumu i po analitickim pitanjima od profesora, bitan je Zakon o reg.razvoju, Zakon o podrucjima PDS, a procitat cu i ove uredbe o indeksu razvijenosti. Inače, hocete pripremati bas sve po analitickim pitanjima? Recimo, programsko razdoblje 2007-2013., koje je zavrsilo, hocete uciti novo?
 

Stefan

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ma ja učim po jednoj skripti od 47 str., što mi je jedna kolegica poslala, pa sad izvan toga ne idem, no ajd, budem bacio oko na ta dva zakona, barem :-D
 

Silvia

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ma ja učim po jednoj skripti od 47 str., što mi je jedna kolegica poslala, pa sad izvan toga ne idem, no ajd, budem bacio oko na ta dva zakona, barem :-D
To je ta skripta po kojoj i ja učim, još istražujem i po netu za neke dodatne info, a zakone bolje pročitati, ne može škoditi :)
 

Silvia

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolegice i kolege, imam pitanje. Dakle, u ZRR-u iz 2014. Kaze da ce Vlada na prijedlog Ministarstva donijeti Program odrzivog drustvenog i gospodarskog razvoja potpomognutim podrucjima.... Itd., ali ja taj program nigdje ne mogu naci. Je li moguće da on od donosenja novog Zakona nije uopce predlozen od strane Ministarstva?
 

tomislavk

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li je itko bio na ispitu ove godine?
[DOUBLEPOST=1499195776,1497813794][/DOUBLEPOST]Jedino sam ja izašao ove godine očito hah
Bio kod đulabića.
Pitanja su bila Europski fond za reg razvoj, načela reg politike, PPDS
Nije teško za naučiti, tjedan dana maksimalno učenja.
 

gabriel

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li je itko bio na ispitu ove godine?
[DOUBLEPOST=1499195776,1497813794][/DOUBLEPOST]Jedino sam ja izašao ove godine očito hah
Bio kod đulabića.
Pitanja su bila Europski fond za reg razvoj, načela reg politike, PPDS
Nije teško za naučiti, tjedan dana maksimalno učenja.

Po čemu si učio
[DOUBLEPOST=1499247546][/DOUBLEPOST]
Da li je itko bio na ispitu ove godine?
[DOUBLEPOST=1499195776,1497813794][/DOUBLEPOST]Jedino sam ja izašao ove godine očito hah
Bio kod đulabića.
Pitanja su bila Europski fond za reg razvoj, načela reg politike, PPDS
Nije teško za naučiti, tjedan dana maksimalno učenja.

Po čemu si učio
 

whiskey20

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, ima li netko da je dao ovaj predmet kod asistentice Lopizic? :) ona ispituje na ovom roku
 

Sea

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav! U par navrata se vrtilo po forumu pitanje
Koji su povijesni a koji suvremeni primjeri nastanka višestupanjskotg upravljanja?
I nigdje ne mogu pronaci odgovor. U skripti su navedeni "povijeami primjeri VŠU".
Please help!

Thanks
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks