AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvod u javni menadžment

nelija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Paaa...bilo je vrlo zanimljivo. Bile smo četiri i sve smo pale!!! Pitanja je teško definirati, jer kao što piše u prijašnjim postovima, ona priča i pitanje jednostavno izvlači iz konteksta toga što priča, pa moraš biti jako pažljiv kod slušanja, i samo se nadovezivati na ono o čemu priča. A za prolaz, sad mi je jasno, moraš jako, jako dobro usvojiti njezin riječnik, a da bi se to moglo stvarno moraš imati knjigu u malome prstu...Ali ako ništa drugo žena je stvarno ugodna...pa valjda će biti više sreće na drugome roku...
 

Kiara

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dal netko zna koji dan je ispit i u koliko sati?? dal treba učit onaj njezin članak na engleskom jeziku???
 

Ilijana 5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dal netko zna koji dan je ispit i u koliko sati?? dal treba učit onaj njezin članak na engleskom jeziku???
Ispit je 23.9. u 11 sati u G 10.A koji ti članak imaš na engleskom jeziku?
 

Kiara

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Paradoksi novog javnog menadžmanta, zbornik Globalizacija i demokracija - to imam na engleskom jer su mi na pravnom rekli da to nemaju na hrvatskom jeziku. dal možda znaš gdje to mogu nabavit na hrvatskom??
 

Kiara

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam tamo nabavila članak na engleskom i rekli su mi da ga nemaju na hrvatskom jeziku. Ma nema puno toga, budem prevela. Ja kad sam nabavljala knjigu nisam skopirala ono na kraju knjige, neka objašnjenja riječi ili tak nešto, neznam točno što, dal to treba znati?
 

Ilijana 5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam tamo nabavila članak na engleskom i rekli su mi da ga nemaju na hrvatskom jeziku. Ma nema puno toga, budem prevela. Ja kad sam nabavljala knjigu nisam skopirala ono na kraju knjige, neka objašnjenja riječi ili tak nešto, neznam točno što, dal to treba znati?
Imam ti ja taj članak, pošalji mail pa ti pošaljem.A to na kraju knjige su ti objašnjenja kratica koje se pojavljuju u cijeloj knjizi, npr.MBR,PPBS I sl.
 

Ilijana 5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dragi kolege i kolegice! Danas je prolaznost na ispitu bila jako dobra, od nas 6 samo je jedna pala.Čitajući ove postove i sama sam mislila da je profesorica koma, ali da vas sve ohrabrim, nije takva kako se čini.Činjenica je da na ispitu nema konkretnih pitanja, da traži povezivanje, ali je istina i da je jako ugodna.Dosta priča o svojim dojmovima današnje politike i svega ostalog, ali nije tako zlobna da bi pitala nešto ono što ne znaš.Današnje naše odgovaranje je više bilo kolektivno, što je jako dobro jer smo se tako jedni nadovezivali na druge.Kolegice koje su danas bile mogu to i potvrditi.
Tako da svi vi koji se spremate izaći na ispit, nemojte se "bojati˝ .Dobro se pripremite i ne učite definicije na pamet jer ih ni ne pita. Sretno svima!!!
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
i ne učite definicije na pamet jer ih ni ne pita. Sretno svima!!!
Evo, vidiš ja sam imala drugačiju situaciju. Prof. me pitala definiciju javne uprave i ja sam objasnila svojim riječima što je to javna uprava. Na što je ona rekla.. jel to piše u knjizi tako? Ja joj velim da sam nastojala svojim riječima objasniti, a ona je na to inzistirala da joj izdiktiram definiciju iz knjige.

Nije ona zlobna, niti ruši zato što je loše volje na dan ispita, već jednostavno zato što traži razumijevanje materije (znači povezivanje), ali i bubanje definicija.
 

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dragi kolege i kolegice! Danas je prolaznost na ispitu bila jako dobra, od nas 6 samo je jedna pala.Čitajući ove postove i sama sam mislila da je profesorica koma, ali da vas sve ohrabrim, nije takva kako se čini.Činjenica je da na ispitu nema konkretnih pitanja, da traži povezivanje, ali je istina i da je jako ugodna.Dosta priča o svojim dojmovima današnje politike i svega ostalog, ali nije tako zlobna da bi pitala nešto ono što ne znaš.Današnje naše odgovaranje je više bilo kolektivno, što je jako dobro jer smo se tako jedni nadovezivali na druge.Kolegice koje su danas bile mogu to i potvrditi.
Tako da svi vi koji se spremate izaći na ispit, nemojte se "bojati˝ .Dobro se pripremite i ne učite definicije na pamet jer ih ni ne pita. Sretno svima!!!
čestitke!!!:wink5::happy:
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Poslala sam skriptu (tj. bilješke iz knjige Izazovi j.m.-dileme j.u.) na mail uredništva, pa će valjda uskoro biti objavljena.
Sretno svima na ovom ispitu!
 

mija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Drage kolegice i kolege, da li možda netko zna da li prof. Inge Perko Šeparović održava i kada konzultacije?
 

@nit@

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Mislim da ne, možeš ju pričekati ispred referade prije ispita.
Nekad je studentima davala svoj bro j telefona da joj se javimo za nejasnoće,
ne znam dal još uvijek to radi.
 

mija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Mislim da ne, možeš ju pričekati ispred referade prije ispita.
Nekad je studentima davala svoj bro j telefona da joj se javimo za nejasnoće,
ne znam dal još uvijek to radi.
Hvala na informaciji, ali ispiti je tek u 12 mj. a htjela sa vidjeti da li postoji mogućnost polaganja ispita na konzultacijama.
 

Lil_Bee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala na informaciji, ali ispiti je tek u 12 mj. a htjela sa vidjeti da li postoji mogućnost polaganja ispita na konzultacijama.
mene ista stvar zanima, a ne znam kako doci do profesorice... 12mj mi je predaleko, nadala sam se roku u 11.mj. pa sam je mislila zamolit da polazem na konzultacijama, i spomenula bih joj da smo tu mogucnost imali i kod prof. Koprica iz Teorije organizacije...ako nas ima vise takvih mozda bi i pristala.. ako saznas kako doci do prof., molim te javi tu na forum..
 

mija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
mene ista stvar zanima, a ne znam kako doci do profesorice... 12mj mi je predaleko, nadala sam se roku u 11.mj. pa sam je mislila zamolit da polazem na konzultacijama, i spomenula bih joj da smo tu mogucnost imali i kod prof. Koprica iz Teorije organizacije...ako nas ima vise takvih mozda bi i pristala.. ako saznas kako doci do prof., molim te javi tu na forum..
Danas idem zbog prakse na konzultacije, pa ću odmah pitati kada i prof. Inga ima konzultacije. Možda ću onda biti pametnija, pa javim.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks