AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvod u građansko pravo

Matija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
16.11.2020. USMENI ISPIT/Kanceljak
Pravo služnosti/Cesija ili ustup tražbine/Ugovorna odgovornost/II. nasljedni red/Zelenaški poslovi/Ugovor o kupoprodaji

Nije tražila samo osnove, već sve o tome. Postavljala je podpitanja i išla u detalje. Ispit spremao mjesec dana. Sretno svima. Čitajte, čitajte i čitajte. Najvažnije je razumjeti.
 

Rade Tuga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hej ekipa. Znaci treba cijelu knjigu znat osim onih naslova? Znaci nekih 600 stranica? Jel ima kakva dobra skripta?
 

PetraZG97

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Čini li vam se teže polagat ovaj predmet online usmeno ili je jednako tesko kao i uzivo?
Dvoumim se dali da spremam ispit za 4.mjesec ili 6.mjesec.
Nekako pretpostavljam da bi se u 6.mjesecu moglo vratiti odrzavanje ispita na faksu
I neki savjet za ucenje?mucim se s tim jer ima jako puno bitnih pojmova, podjela, ma svega...
 

livelovelaugh

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Čini li vam se teže polagat ovaj predmet online usmeno ili je jednako tesko kao i uzivo?
Dvoumim se dali da spremam ispit za 4.mjesec ili 6.mjesec.
Nekako pretpostavljam da bi se u 6.mjesecu moglo vratiti odrzavanje ispita na faksu
I neki savjet za ucenje?mucim se s tim jer ima jako puno bitnih pojmova, podjela, ma svega...
Ja sam ucila po skripti od 130 str tako nesto... sve se mora znati iz te skripte
 

Rade Tuga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pitanja: Uvjet. Posjedovna tužba, imovina, pretpostavke za nastanak stete. Nužni nasljednici, drugi nasljedni red, mane volje, pravni poslovi.
Profesorica jako korektna. Najugodnije ispitivanje. Predmet se da naučit za nekih 3 tjedna jako dobro. Ali bitno je skoro sve
 

Suzy91Zg

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pitanja: Uvjet. Posjedovna tužba, imovina, pretpostavke za nastanak stete. Nužni nasljednici, drugi nasljedni red, mane volje, pravni poslovi.
Profesorica jako korektna. Najugodnije ispitivanje. Predmet se da naučit za nekih 3 tjedna jako dobro. Ali bitno je skoro sve
Ucit iz knjige ili skripte?
 

ivanaLA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam učio iz knjige. Al kolko sam čuo i ona skripta od 135 stranica je dovoljna. Knjiga je opširna, ali je dosta pitka
[/QUOTE

Pomagajte!!!
Vratila sam se na faks nakon dvoje djece ne znam odakle da krenem al građansko je prvo...
Isprintala sam ovu skriptu od anne 135 str dali da i knjigu kupim , cujem da neke djelove ne treba uciti, skripta je iz 2015,,, jeli ima unutar ovih 6 god promjna ili je u toj skripti to????
plizzzzzz heeellllpppp
 

Rade Tuga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala...
Jeli jos uvijek teško položiti ispit? i kod koga polagati
Mislim da samo prof. Kanceljak ispituje i to mi je bio najugodniji ispit, a polagao sam i na pravu i na upravi. Klasika 4 pitanja iz svakog dijela gradiva
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks