AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvod u građansko pravo

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
DAL JE NETKO POLOŽIO UČEČI PO SKRIPTI??? koja je skripta bolja vidim da se spominju dvije skritpte...koliko vremena treba???'
da li možda ima netko sva pitanja na jednom mjestu ,da stavi na forum ,,puno bih nam pomoglo
hvala
 

KMLM

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo nikakva kolegijalnost na javnoj upravi.
Egoističnost !
Ja sam učila po skripti od Aine, odgovarala sam kod Kanceljak, po meni prvo naučite osnove, osnove se i pitaju, stvarno pravo treba dosta znat pogotovo što se tiče vlasništva,,,,skinite si prezentacije, dosta pomognu pred ispit za ponavljanje, skinite si pitanja koja se vrte i po meni bi bilo dovoljno da se i po njima samo uči,,, makar ja sam odgovarala usmeno prije korone, kako je sada koncept to nažalost ne mogu pomoć,,,, učite sa razumijevanjem, ako koji dio nije jasan prođite po knjizi, učila sam cca mjesec dana uz posao i dvoje male djece, ne svakodnevno kako sam ulovila vremena,,, SRETNO
 

MarijanaPa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav kolege, vidim da su na kolegiju na Merlinu neke prezentacije koje je radio profesor Marko Stilinović.
Ispituje li i on sada ili samo profesorica Kanceljak ako netko možda zna?
Hvala :)
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim Vas dali nam možete reči ko nas ispituje sada uvod u građansko pravo?
U pon imamo usmeni.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim Vas dali nam možete reči ko nas ispituje sada uvod u građansko pravo?
U pon imamo usmeni.
 

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ja bih ti odgovorila na pitanja al nažalost ostavila sam građ,za 11 mj..
halo kolege dajte malo kolegijalnosti pa zar i Vama nije lakše kad Vam netko pomogne,uputi.da savjet,smjernice nemojte biti sebični!!!!!!
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ja bih ti odgovorila na pitanja al nažalost ostavila sam građ,za 11 mj..
halo kolege dajte malo kolegijalnosti pa zar i Vama nije lakše kad Vam netko pomogne,uputi.da savjet,smjernice nemojte biti sebični!!!!!!
pa ja mislim još uvijek Kanceljak....a sve je to relativno netko ima problema sa građanskim netko sa naukom tak da...što se tiče pitanja mislim da su tu sva na forumu.
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav kolege, vidim da su na kolegiju na Merlinu neke prezentacije koje je radio profesor Marko Stilinović.
Ispituje li i on sada ili samo profesorica Kanceljak ako netko možda zna?
Hvala :)
predavala je Kanceljak i bila je na ispitima. E sad dal ima promjena to nemam pojma.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks