AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvod u ekonomiju

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
čula sam da je prof. Bajakcic ukinula povlasticu uzmi 2 i bjezi zbog nekog kolege koji je na ispitu koristio bubu, e kolko tu ima istine ne znam.
 

red evill

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
čula sam da je prof. Bajakcic ukinula povlasticu uzmi 2 i bjezi zbog nekog kolege koji je na ispitu koristio bubu, e kolko tu ima istine ne znam.
istina je,to je rekla i na ispitu, obavezan usmeni zbog kolegice koja je imala bubu u uhu...to se mozete zahvaliti svome kolegi...
kaj mi ostali moramo ispastati zbog neke budale!!!
 

Antenica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej... rekla je da moramo ici na usmeni, i
Profesorica je rekla da je netko od poreznika imao bubu, ja sam usla medu prvima na pismeni i vec je tad bila ljuta... tako da ne znam u cemu je problem :/
 

mk2007

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi moji ovo nisu istine...radi jedne osobe svi mi ostali moramo ispaštat...katastrofa!!!ajde molim vas kad prođe usmeni,vi koji ćete ić,javite kak je bilo!!unaprijed hvala...
 

**Anđa*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jeste primjetili da samo mi moramo odgovarat?? kako nepošteno.. Za pravnike i socijalni rad piše upis ocjene i odgovaranje za one koji žele, a na našem piše usmeni u poedjeljak.. sad zbog jedne osobe koja je imala bubu na poreznom su svi poreznici pokvareni i varalice pa nas jedine mora ispitati! užass!

Jedino.. čudi me da bi ipak CIJELOJ dvorani rekla nema više uzmi 2 i bježi, usmeni je obavezan i onda samo nama dala usmeni obavezan.. Kaj mislite jel moguće da ipak i mi budemo oslobođeni obaveznog odgovaranja ako su drugi oslobođeni? bilo bi mi jako čudno da mi moramo odgovarat, a pravnici da ne moraju.. to je glupo... :S
 

Marko G

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li ćemo stvarno odgovarati ? Čemu sve to? Šta će pitati? Pitanje je da li će netko uopće od nas proći zbog te osobe s bubom.
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ej... kako je prosao usmeni iz ekonomije??
super!
bilo nas je 7 na usmenom. 2 cure nisu mogle doć. samo je 1 dečko pao a svi drugi smo prošli.
mene je pitala mogući rizici u fazi prodaje na tržištu, zablude o važnosti poduzetništva i fiksni i varijabilni troškovi (objasni i primjer)

jedan ispit manje!! jupi =)) :happy: :happy: sretno svima.
 

sunny_kiss

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a otkud si ucila? ja ucim po skripti by korinaema...jel mi ona dovoljna i koliko je potrebno proc knjigu? sta je od svega najvaznije sta treba znat?ubija me ta ekonomija...
 

giggles

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pitanja sa danasnjeg roka:

lorenzova krivulja distribucije dohotka, zašto je zaduženost zemlje zapreka ekonomskom razvoju, jedinična elastičnost potražnje, makro i mikro ekonomija, managerske funkcije...
 

Nives_88

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam prošla ekonomiju na onom roku u 4.mj. i zbilja je bilo lagano, pitanja koja su bila tada na ispitu su: makroekonomija i mikroekonomija, nabroji menadžerske funkcije i objasni jednu od njih (po vlastitom izboru), trebalo je nacrtat i objasnit Lorenzova krivulju distribucije dohotka, zašto je zaduženost zemlje zapreka ekonomskom razvoju i što je to jedinična elastičnost potražnje!!
 

RIA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pitanja sa danasnjeg roka su: elementi globalizacije, proizvodni cinitelji+objasniti jedan,funkcije novce+objasniti jednu,formula cijene zemljista i objasni to,i zacarani krug legardije(tak nesto)..
 

red evill

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Sorry micek, al sumnjam da se netko sjeca koja su bila pitanja, jer je cijela dvorana izasla van, ostalo ih je par, a dvoje ih je proslo...
Pocni uciti cijelu knjigu, to ti mogu jedino reci, jer stavlja u ispite pitanja koja prvi put cujes,koja nisu u skripti i koja nikada nisu bila u ispitima...
Nauci cijelu knjigu, jer ne znas kaj ce ti stavit...:crying2:
 

**Anđa*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja savjetujem učenje po skripti, eventualno ako vam se da pročitajte knjigu. Ali skripta je i više nego dovoljna. Ja sam učila niti tjedan dana po skripti i dobila sam peticu u index. :p

Stvarno gradivo nije teško, samo trebate učiti s razumijevanjem. Jedino što iz knjige trebate su grafovi, pošto njih nema u skripti. I to je to! Sretno svima!!
 

red evill

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja savjetujem učenje po skripti, eventualno ako vam se da pročitajte knjigu. Ali skripta je i više nego dovoljna. Ja sam učila niti tjedan dana po skripti i dobila sam peticu u index. :p

Stvarno gradivo nije teško, samo trebate učiti s razumijevanjem. Jedino što iz knjige trebate su grafovi, pošto njih nema u skripti. I to je to! Sretno svima!!

ne znam kada si ti to prosla, ali zena nam pocinje zagorcavati zivot...
ja sam si napravia skriptu iz knjige, i pala sam, tak da je sada drugacije...:unsure:

Moze li netko napisati u koliko sati i gdje je ispit?

Unaprijed hvala!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks