AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvod u ekonomiju

Tihana988

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ima tko kakav dobar savjet kako da se prođe ovaj mutavi ispit?
Meni je treći put, a stvarno ne znam odakle bi učila, šta, ni kako?!
Predosadan je predmet!

Vranjicanu, počivao ti meni u miru, ali sorry, ne volim ekonomiju! :angel:
 

the_rain

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Na koliko uopće pitanja treba odgovoriti za prolaz?
Ma ljudi, pišite svojim riječima! Npr. ja sam na pitanje "Što je poduzetništvo?" pisala svojim riječima i prošla sam! Glavno da nešto napišeš!

Sretno! :thumbs:
 

pitija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ima tko kakav savjet kako da se prođe ovaj mutavi ispit? A???
Meni je treći put ovo, a stvarno mi se ne da učiti jer ne znam odakle bi učila, i šta... ni kako...
Predosadan je predmet...

Vranjican počivao ti meni u miru, ali sorry, ne volim ekonomiju...:angel:
1. Počni učiti od iza! Nadam se da učiš iz one skripte! Prvih 50 strana samo pročitaj!
2. Kad neke stvari pročitaš, zapamtit ćeš ih (poput pitanja "Što je poduzetništvo?")
3. Prevrti ova pitanjj koja su ovdje na forumu!
4. 2.5 pitanja su dovoljna za prolaz!
5. Odustani od ispita ako nisi sigurna da znaš barem na tri pitanja odgovoriti!

I ponavljam, uči od iza i dobro nauči one masno tiskane definicije!
 

Tihana988

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
1. Počni učiti od iza! Nadam se da učiš iz one skripte! Prvih 50 strana samo pročitaj!
2. Kad neke stvari pročitaš, zapamtit ćeš ih (poput pitanja "Što je poduzetništvo?")
3. Prevrti ova pitanjj koja su ovdje na forumu!
4. 2.5 pitanja su dovoljna za prolaz!
5. Odustani od ispita ako nisi sigurna da znaš barem na tri pitanja odgovoriti!

I ponavljam, uči od iza i dobro nauči one masno tiskane definicije!
Hvala! Mislim da je uvijek najbolje učiti od iza, bez obzira o kojem predmetu je riječ!
Učim iz one skripte Korinaema, već se i izlizala od upotrebe :crazy:
Jel se može odustati sada kad nema više prof. Vranjicana? Jer kad sam bila sad na roku, ženska nije napomenula ono "Tko želi odustati može sada!" Pa sam mislila da se više ne može odustati!
 

miki maus

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bila sam na ispitu i odustala odmah kad sam vidjela pitanja! Prijavila sam opet za idući rok i sad mi piše da ispit polažem 2.put!

Wtf? A rekla je da možemo odustat i da se neće pisati kao pad!Svašta!

Nije valjda moj ispit zagurala među one koji nisu odustali! Za poludit!
Ima li još takvih ili sam jedina?
 

Ivanhoe

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bila sam na ispitu i odustala odmah kad sam vidjela pitanja! Prijavila sam opet za idući rok i sad mi piše da ispit polažem 2.put!

Wtf? A rekla je da možemo odustat i da se neće pisati kao pad!Svašta!

Nije valjda moj ispit zagurala među one koji nisu odustali! Za poludit!
Ima li još takvih ili sam jedina?
A kaj si mislila, pa normalno da varaju! Ja sam dvaput odustaoi svaki put su mi evidentirali pad! Ali kad malo bolje razmisliš, kako bi to bilo kad bi svatko mogao vidjet pitanja i otići! Onda studiranje ne bi imalo smisla!
 

pitija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A kaj si mislila, pa normalno da varaju! Ja sam dvaput odustaoi svaki put su mi evidentirali pad! Ali kad malo bolje razmisliš, kako bi to bilo kad bi svatko mogao vidjet pitanja i otići! Onda studiranje ne bi imalo smisla!
Ja sam odustala tri puta i niti jednom mi nisu upisali pad!
Ne mogu se na svakom predmetu vidjeti pitanja i odustati, već samo na ekonomiji! Stoga je možda došlo do zabune, pogotovo ako ste bili kod ženske, sva je čudna!
 

Ivanhoe

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pitanja sa roka 2.7.

1. Proizvodni činitelji, nabrojiti i jednog objasniti!
2. Faza difuzije
3. Formula za cijenu zemljišta i objasniti kapitalizaciju
4. Holding kompanje
5. Nabrojiti 7 razloga za nešto (nemam pojma za što, neka netko napiše ak se sjeća!)
 

DaX

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ej ekipo, ma ekonomija nije teška! Možete bez beda napisati za 2! Tjedan dana učenja po skripti uvrh glave!
 

ninka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ej ekipo, ma ekonomija nije teška! Možete bez beda napisati za 2! Tjedan dana učenja po skripti uvrh glave!
Da je tako kolega, onda bi ju svi brzo rješili, a ne bi izlazili ne znam koliko puta i nikako proći!
 

Tihana988

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam pisala svojim riječima, ali stvarno! Uglavnom,sretno :wink5:
Nemamo svi takvu sreću! Nekima je lakše proći, a nekima teže! Ja sam među onima kojima je teže, pa eto! To ću zadnje rješiti! Predosadan je predmet! :crazy:
 

red evill

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Na ispitu je bilo katastrofa! Ženska je neka nadobudna, a pitanja su bila boli glava! K vragu i sve, na ovom faksu se svi profesori bore tko će biti najgori, kao da su organizirali natjecanje u tome!
 

Endless

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Koji užas od predmeta! Može li mi netko reći koje dijelove moram bolje učiti? Pročitala sam sve postove, ali svejedno? (npr. poduzeća - skripta 53.str., raspodjela -skripta 77.str., tu stvarno ima puno)! Ne znam što je najvažnije!

Hvala puno!
 

downgirl

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam taj predmet položila iz prve, ali taj put su nas potrefila lakša pitanja! Samo sam jednom pročitala knjigu i jednom skriptu, a negdje sam nabavila skriptu s pitanjima i odgovorima! Ne znam koliko ih je bilo i potrefilo se da su bila pitanja iz tih pitanja i odgovora! Ja sam fakat imala sreće!
 

patricija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nekad na pismenom zna biti samo prvi dio knjige i iz tog dijela jedan graf, nekad zadnji, ali razmjenu treba znati! Mislim da je profesor spominjao da je razmjena navažnija! I najbolje je učiti po toj skripti koju je kolegica downgirl napisala! Ima nekih 40-ak stranica i to su odgovori na pitanja koja je dao profesor! Pitanja na pismenom su uvijek iz te skripte!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks