AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvođenje treće godine studija

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Uvođenje treće godine poreznog studija

što nema šanse?
pa mislim da nema šanse da odemo na treću god. samo položiti ispite bez diplomskog... to bi bilo ko da nismo ni završili... pa ipak moraš dobiti u toj novoj u diplomi nakon 3. god viši stupanj obrazovanja nego šta će ti biti na ovoj prvoj dipl. Nije logično da nakon treće godine ne pišeš diplomski :)
 

maja2107

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Uvođenje treće godine poreznog studija

pa mislim da nema šanse da odemo na treću god. samo položiti ispite bez diplomskog... to bi bilo ko da nismo ni završili... pa ipak moraš dobiti u toj novoj u diplomi nakon 3. god viši stupanj obrazovanja nego šta će ti biti na ovoj prvoj dipl. Nije logično da nakon treće godine ne pišeš diplomski :)
Nema smisla pisati dva puta jedno te istu stvar...
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Uvođenje treće godine poreznog studija

Nema smisla pisati dva puta jedno te istu stvar...
Jooooj, a dobro budem vidjeli... još nismo ni krenuli u 3. godinu, a već pričate o diplomskom... ja samo velim da je najlogičnija stvar da ako prelaziš od pristupnika na prvostupnika moraš pisat novi diplomski sa novom temom, a sad kak' bude, bude :))
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Uvođenje treće godine poreznog studija

Jooooj, a dobro budem vidjeli... još nismo ni krenuli u 3. godinu, a već pričate o diplomskom...
Tako je kolegice! Treća godina još nije ni uvedena, pitanje je kak će uopće regulirati druge stvari...
 

m@l@ pl@v@

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Uvođenje treće godine poreznog studija

Nema smisla pisati dva puta jedno te istu stvar...
Pa vjerojatno će se taj 'drugi diplomski' pisati samo iz predmeta s te 3.god. tako da ima smisla itekako...i morat će pisati svi 2 diplomska.Svugdje je tako!
 

Ninna1280

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nastavak studija

Već 5 godina govore da će se uvest 3 godina, pa ništa... Briju bez veze...
Zanima me ako se sa molbom+diplomom poreznog studija može upisati pravni, dal se sa molbom+diplomom poreznog studija isto tako može upisati 3.godina javne uprave, znači samo bi se prebacila i nastavila 3 godinu, naravno uz polaganje razlika, jel zna netko nešto o tome??? Ili moram u referadu??? Hvala
 

maja2107

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nastavak studija

Već 5 godina govore da će se uvest 3 godina, pa ništa... Briju bez veze...
Zanima me ako se sa molbom+diplomom poreznog studija može upisati pravni, dal se sa molbom+diplomom poreznog studija isto tako može upisati 3.godina javne uprave, znači samo bi se prebacila i nastavila 3 godinu, naravno uz polaganje razlika, jel zna netko nešto o tome??? Ili moram u referadu??? Hvala
Ne može se direktno upisat treća godina nego se sve mora ispočetka tj. od prve godine. Priznaju i neke ispite
 

Renata_

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Navodno svi mi koji smo upisali po dvogodišnjem programu moramo tako i diplomirati pa onda nastaviti tu treću izvanredno.Barem su nama tako rekli lani, jedino ako se nije sta promijenilo sada...ako netko zna, neka me ispravi.
treca godina nece krenut 10/11. rođakinja mi je sada maturantica i dobili su literaturu za sve fakulteta i bas sam gledala nas i pise da ce trajat 2 godine, tj. da je dvogodisnji. pa sad kome vjerovat, onome sta nam kazu ili pisu???
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Nastavak studija

i eto, Javna uprava će dobit i specijalistički studij, a mi ne možemo dočekat ni 3. godinu... ali oni potpisuju peticiju, stalno se bore za nešto, a mi... mi samo čekamo!!!
Pa dajte predstavnici ajmo, pokrenimo se... vi ste tu da nas predstavljate i zastupate kod dekana, pročelnika... šta je teško dogovorit jedan ozbiljan sastanak s Arbutinom ili s nekim glavnim kod nas i dogovorit sve u detalje, neka kažu šta je potrebno napravit da se to sve malo ubrza, njima pokušat objasnit da nam ta 3. godina stvarno treba... jednostavno treba gnjavit i vući za rukav svako malo... jedino tako!!!
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nastavak studija

i eto, Javna uprava će dobit i specijalistički studij, a mi ne možemo dočekat ni 3. godinu... ali oni potpisuju peticiju, stalno se bore za nešto, a mi... mi samo čekamo!!!
Pa dajte predstavnici ajmo, pokrenimo se... vi ste tu da nas predstavljate i zastupate kod dekana, pročelnika... šta je teško dogovorit jedan ozbiljan sastanak s Arbutinom ili s nekim glavnim kod nas i dogovorit sve u detalje, neka kažu šta je potrebno napravit da se to sve malo ubrza, njima pokušat objasnit da nam ta 3. godina stvarno treba... jednostavno treba gnjavit i vući za rukav svako malo... jedino tako!!!
Na poreznom studiju postoji vrlo mala zainteresiranost studenata za bilo kakve aktivnosti, svi samo komentiraju (čitaj: kritiziraju) i čekaju da netko drugi obavi posao umjesto njih!

Ne možemo kriviti studentske predstavnike, oni su tu da realiziraju naše ideje i dogovore, a ne da svaka inicijativa kreće od njih!

Možemo i mi organizirati peticiju u vezi uvođenja treće godine, tj. da pošaljemo prof. Arbutini dopis da vidi da ima puno zainteresiranih i da se požure s njenim uvođenjem! Međutim, to podrazumijeva da bi dvoje studenata trebalo sjediti na faksu barem tjedan danai prikupljati potpise! A budući da se bliže ispitni rokvovi, već vidim dobrovoljce i :Whatever_anim: svi će se potrgat da dođu!

Ako ima zainteresiranih za prikupljanje peticije, nek se jave pa ćemo vidjeti što možemo poduzeti, ja sam za!
 

outsidespace

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Nastavak studija

Na poreznom studiju postoji vrlo mala zainteresiranost studenata za bilo kakve aktivnosti, svi samo komentiraju (čitaj: kritiziraju) i čekaju da netko drugi obavi posao umjesto njih!

Ne možemo kriviti studentske predstavnike, oni su tu da realiziraju naše ideje i dogovore, a ne da svaka inicijativa kreće od njih!

Možemo i mi organizirati peticiju u vezi uvođenja treće godine, tj. da pošaljemo prof. Arbutini dopis da vidi da ima puno zainteresiranih i da se požure s njenim uvođenjem! Međutim, to podrazumijeva da bi dvoje studenata trebalo sjediti na faksu barem tjedan danai prikupljati potpise! A budući da se bliže ispitni rokvovi, već vidim dobrovoljce i :Whatever_anim: svi će se potrgat da dođu!

Ako ima zainteresiranih za prikupljanje peticije, nek se jave pa ćemo vidjeti što možemo poduzeti, ja sam za!

i ja sam za peticiju:proud:
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nastavak studija

Od treće opet ništa.. možda od jeseni 2011., rekao je tajnik...
Jel to službena i svježa informacija? Pitam zbog toga dal bi uopće onda imalo smisla pisati peticiju Arbutini!
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Nastavak studija

ja sam za!!! neće nitko to napravit umjesto nas. slažem se Mutley
da, ali predstavnici su izabrani da rješavaju takve stvari kod profesora i dekana... pa šta bi to bilo da svaki dan netko od nas ode kod Arbutine i pita ga isto, ovako oni moraju baš dogovorit sastanak i otić riješit stvari...
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nastavak studija

da, ali predstavnici su izabrani da rješavaju takve stvari kod profesora i dekana... pa šta bi to bilo da svaki dan netko od nas ode kod Arbutine i pita ga isto, ovako oni moraju baš dogovorit sastanak i otić riješit stvari...
Pa normalno da nije u redu da svaki od nas s istim pitanjima dolazi k Arbutini, no predstavnici su formalno tijelo koje pročelniku našeg odjela ili dekanu veleučilišta iznosi naše zahtjeve! Međutim, oko pojedinih zahtjeva moramo se sami dogovoriti, makar preko foruma kad već nemamo vlastitu udrugu, odnosno kad nismo baš često na faksu ili predavanjima!

Kolegice, nerealno je očekivati da će svaku stvar rješavati studenstki predstavnici sami, od inicijative, provođenja u djelo i onda još ići pred pročelnika! Ne mogu oni sami tamo sjediti po cijele dane i skupljati potpise dok će ih drugi tapšati po ramenu! Imaju i oni svojh obveza!

Studenti upravnog studija su organiziraniji, jer postoji inicijativa više ljudi koji su voljni svoje slobodno vrijeme posvetiti borbi za bolje uvjete studiranja i sl., što je za svaku pohvalu! S druge strane, studenti poreznog studija nemaju volje registrirati se na forum, a kamoli odvojiti slobodno vrijeme za aktivnosti na faksu!

I kad se nešto i organizira, to je uvijek na inicijativu nas nekolicine tu s foruma!
 

Ivy

Admin
Re: Nastavak studija

Sve stoji sto ovdje pisete

ali i ja smatram da bi se studenski predstavnici fdefinitivno trebali pokrenuti..

Zato su izabrani...
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nastavak studija

moramo djelovat dok je vrijeme...idemo se skupit preko foruma...možemo odvojit po dva-tri sata dnevno.uostalom ne radimo to uzalud...bit će nam svima bolje. ajmo probudite se svi...idemo sastavit tu kad moram reći prokletu peticiju da se to malo ubrza...neke reforme moraju doći...svima će nam to koristit.i malo me živcira to u vezi predstavnika...program im je bio koliko se sjećam uvođenje studomata,plaćanja školarine po semestrima i razna obećanja...zanima me na čemu oni rade kad su zauzeti??? ili su oni predstavnici samo na papiru?

idemo organizirat peticiju i neku vrstu tribine gdje bi nam dekan odgovorio na neka pitanja vezana za 3 godinu
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks