AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvjet?

patti

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ma nedostaje mi jedan za parcijalu, mislila sam izaći na obiteljsko, jer mi se to jedino čini izvedivo u ovako kratkom roku...još kad sam čula da nema dekanskog, kud ćeš veće sreće. raspašoj, izgleda da je stari program stvarno "tehnološki višak".
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a žele napraviti da ne budemo više višak zato ti je to tako...

e jel mi mozes molim te reći od kuda ide ta informacija da nema dekanskog :confused:

ajd daj to obiteljsko, držimo ti fige ;) to je dosta zabavan predmet i nadam se da će biti mogućnosti za tu parcijalu ;)
 

patti

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pa zna se već neko vrijeme, procurilo na pravokutniku, a ako kači njih znači i nas, po nekoj logici stvari...još su prošle godine bile polemike glede toga ali ove god. nisu čak ni u novi vodič stavili rok za deseti (bar kod pravnika), tek za 11ti mj., a mislim da ni kod nas nije drugačije...jednostavno se kasno reagira.a otići ću do referade i svew lijepo ispitati tete, pa čim prije saznam javim.
hvala na lijepim željama, nadam se daće upaliti!!
 

patti

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ma nema animoziteta uopće, naravno i ja mislim da smo svi studenti istog faksa, ali faks je kriv što stalno donosi nove propise, rošadira i ponaša se kako mu koje godine odgovara, nema mogućnosti ustaliti se u jednom programu i to odgurati do kraja što bezbolnije, ionako je teško, a studenti se tu ne zarezuju nimalo...ne stvarati frakcije stari- novi već zajedništvo, sve je to za našu korist...
ako bi se radila kakva peticija ona mora biti smislena i argumentirana, iako raditi nešto u 9om mjesecu malo je kasno, sve je već ionako odlučeno mimo nas ili sam jednostavno malo razočarana svime, iako podupirem sve što se pokrene, ništa nije uzalud.
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ako je razlog što neće biti dekanskog roka...što nas prilagođavaju bolonjskom procesu...e onda će nam bojim se ukinuti još neke :buum: al pitat ću u utorak u referadi
 

dubbi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
juuhhuuhhuu!!!!
bit će dekanskog, pa to je odlično!!!!!
ljudi, jel možda netko zna kada počinju upisi??
thx
 

dubbi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
naravno da se dekanski odnosi i na bolonjce
jel mi samo možeš pliz odgovoriti gdje si došla do te informacije, imam jednu zabrinutu frendicu koja je bolonjac.....
ja sam naime stari program...;)
 

Ivy

Admin
ajmo se malcice sjetiti prosle godine
da i tada je bio stari i novi program
i tada je dekanski bio i za novi program jelda
ako stave dekanski on moze vrijediti ili za sve ili za nikoga
demokracija na dijelu zar ne
reci frendici da svoju glavicu ne opterecuje glupostima koje se rjesavaju u hodu vec bitnim definicijama gradiva koje prste sa svih strana
vidis ko ja
umjesto da ucim visim na forumu
strasno:redface:
 

diah

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: koliko nas je?

meni su ostali radno i ULJP za uvjet. za prvi rok u 9. mj. nisam spremna, tako da bi mi dekanski sjeo tako dobro da ti nemogu opisati...
 

diah

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ajmo se malcice sjetiti prosle godine
da i tada je bio stari i novi program
i tada je dekanski bio i za novi program jelda
ako stave dekanski on moze vrijediti ili za sve ili za nikoga
demokracija na dijelu zar ne
reci frendici da svoju glavicu ne opterecuje glupostima koje se rjesavaju u hodu vec bitnim definicijama gradiva koje prste sa svih strana
vidis ko ja
umjesto da ucim visim na forumu
strasno:redface:
heeeej, da se i ja malo uključim!!!!:luxhello: ja sam ta zabrinuta frendica, koja je danas dobila informaciju iz referade da se o bolonjcima ništa ne zna po pitanju dekanskoga. Iako bih ja voljela više od ičega da nam ga odobre, sjetim se ekipe s PFZG-a prošle godine... Starom programu je odobren, bolonjcima ne..., tako da ti ovo za sve ili za nikoga ne drži vodu
I]

vidjet ćemo...[/
 

patti

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
držim ti fige, i naravno da smo zabrinuti i "stari" i "novi", a demokraciju na našem faksu sam davnih dana prekrižila, uvijek treba očekivati najgori ishod, nažalost.
 

FOXY

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: koliko nas je?

Kolegice Diah u istoj smo banani :(

meni isto tak, radno i uljp, radno prolazim ak bude sreće - teže al ajd, nadam se bar na drugom roku, ili ako Bog da DEKANSKOM /al ne želim Jelčić i knjigu učit :( -još i to :(
a ULJP nisam ni pogleala ne znam ni o čemu se radi osim kaj sam bila na predavanjima u 4. mj za izvanredne, i činilo se ok, ali vremenski ne znam koliko je dovoljno da naučim za prolaz, meni je osobno Marčetić fenomenalna prof. i na ispitu i na predavanjima - barem iz dosadašnjeg iskustva,
i manje se bojim usmenog, već me muči taj pismeni koji na katedri sa uprave uvijek iznenadi sa interesantnim pitanjima....

A i ta ispitna literatura - nju isto ne kužim...kak uopće doći do nje???
Ajd dok sam bila redovni i nekak sam mogla nabaviti, a sad potežem debele veze:)
Dođem na faks i svi me bljedo gledaju, niko kao nema, a svi drže skriptu/kakvu god/ u rukama... i to mi uopće nije jasno...

Zar je tak teško posuditi literaturu za fotkat...?!?!
Al dobro nije tak to uvijek, naletim ja na faksu i na dobre ljude, ali kaj se tiče ovog ispita nešto me neće.....

Vidiš nisi jedina i mene muče iste brige, zaista ne želim upisivati parcijalu 3...i još da mi izvisi jedan ispit....poludila bi....
Ma neam pojma eto želim i tebi i svima ostalima sreću i da izguramo tu drugu do kraja:luxhello:

Yaaaaahoooouuu
 

Talya

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: koliko nas je?

I ja sam u istoj situaciji kao kolegice diah i FOXi, meni je za uvjet ostala uprava i ULJP, isto molim boga za dekanski :luxhello: Bit će gadno curke, ali izgurat ćemo mi to. :)
 

diah

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
sorry ako sam ja kriva za to, ali ne teba biti nerealan. i ja sam u banani ne odobre li dekanski...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks