AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvjet?

Sun

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
sorry ako sam ja kriva za to, ali ne teba biti nerealan. i ja sam u banani ne odobre li dekanski...
ma nisi ti kriva LOL

ko mi je kriv kad sve u zadnji čas :rolleyes:

dajte nam dekanski :worshippy:
 

FOXY

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi upravo čitam PRAVOKUTNIK

www.pravokutnik.net/index.php?id=298

Pročitajte i recite kaj mislite.....

ja sam se malo uplašila...ali ipak vjerujem da ima dekanskog i da njihov režim nebude obuhvatio i nas upravnike :(

Molim prof. Koprića za milost :worshippy:
 

FOXY

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ma sve je to okej, ali njima je i potrebniji dekanac neg nama- a opet ga nemaju...
al ajde mi nemamo Kregara pa vjerujem da bude....MORA!
 

diah

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne znam tko su predstavnici studenata, ali mislim da bi oni trebali s prof Koprićem razgovarati i rastumačiti mu da nam je dekanski neophodan. ili barem smanjenje bodovnog praga za upis treće...
 

FOXY

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Neznam baš za smanjenje bodovnog praga, mislim da to nije moguće, na ekonomiji su imali isti problem- tako mi reče frendica, i njima su rekli da smanjenje bodovnog praga je moguće jedino na početku akademske godine za tu godinu, bile su im i svakakve peticije, ali kako to nije bilo moguće zakonski omogućiti, iako su bili voljni...dopustili su im međunarodnu ljetnu školu- tj. jedan dodatni rok u 7 mjesecu koji ih je koštao oko 1500 kuna, ako se ne varam/ili tak neš nemojte me baš uzet za riječ/ i svi koji su se prijavili za taj ispit tj. koji su bili na tom roku tj.kratkom predavanju- nešto tipa kupovanja ispita.... su prošli....
Sad ja ne znam dali nisu mogli odobriti smanjenje bodovnog praga jer ih je njihov statut spriječavao u tome ili neki drugi propis...Neznam zaista....al zato su se oni
izborili na vrijeme na alternativu-kakvu god..:p

Al ja mislim da bude taj dekanski, kod nas nema neke razlike bologna-nebolgna, jer da su htjeli ukinut tu povlasticu bologncima onda nebi imali niti prošle...ovak nema smisla.....
Ma Koprić je CAR
BUDE BUDE:luxhello:
 

TINY

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: koliko nas je?

Mogu vam napisati koliko je ljudi prema zadnjem popisu sa izbora upisano kroz sve godine po starom i novom programu...pa ćete vidjeti koliko je ljudi na godini...a tko sve ide dalje to je pitanje...
Drz te se i knjige u ruke pa će biti i prolaznost dobra
 

TINY

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne znam tko su predstavnici studenata, ali mislim da bi oni trebali s prof Koprićem razgovarati i rastumačiti mu da nam je dekanski neophodan. ili barem smanjenje bodovnog praga za upis treće...
Diah...joj pa kak ne znaš tko su predstavnici...pa to je na svim zvonima razglašeno...

Al ponavljam...
1.godina - Chuchi i Stranger
2.godina - Shomy i B@dek
3.godina - Grička i George

A vjerujem da će se naš Dekan založiti za nas kao i studentski predstavnici tako da će studentima biti lakše...
 

diah

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hvala na inf. ajd onda, Grička i George, pliiiiiiiiiiiiiiiz dajte napravite nemoguće!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:worshippy:
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
diah ;) trebat će nas svih 6 kod njega...al ako je istina...razlog je prilagodba bolonjskom procesu...jer dekanski je volja njihova...a navratit cu do referade (ili sutra-pon. ili utorak)
 

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ajme bilo bi stvarno savršeno da odobre dekanski rok. to ako odobre onda je za sve godine, ne?
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bit će dekanski...podnijet ćemo zahtjev i to je to...bit će....ali konačna potvrda....poslije sjednice krajem 9mj. (rekla sam to u dva navrata vec)

danas mi to potvdila teta u referadi i eto svjedok mi/nam je i petti koju smo ja i george danas na faksu upoznali ;)
 

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
hvala, hvala, hvala :worshippy::worshippy::worshippy:

ova vijest me itekako razveselila :luxhello::luxhello::luxhello:
 

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam prosle godine upisala trecu i sada bi je trebala produzit pa me zanima da li se opet treba platit ili mogu besplatno posto sam izvanredni student i to po starom programu???please odgovorite ako je netko u slicnoj situaciji i zna odgovor!da li mi stari uopce mozemo nastavit ili nas prebacuju na bolonjski?
 

mya_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jedna god ti vrijedi 2 god ako si izvanrednan student

tako da ne trebaš ponovno plaćati god ako si još uvijek 3 god
 

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a da li ima veze to sto sam i drugu bila produzila bez ponovnog placanja ili svaka godina vrijedi dvije?
 

chuchi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: koliko nas je?

meni je ostala svemoguća katedra nauke o javnoj upravi ne bi li upisala dugu...
 

Nina :)

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: koliko nas je?

rijesim ustav i mogu upisat drugu:luxhello:
nebi trebalo biti problema.
info vjerojatno budem prebacivala.
ak ga ne sredim sad. 8)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks