AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvjet?

TopGun13

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prošle godine za upis 3.god. bilo je potrebno položiti 8 ispita,je li takav slučaj i ove godine?:confused:
 

TopGun13

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Po starom. U statutu piše 9 ispita,ali se prošle godine potpisivala peticija da nam odobre 8 položenih ispita za upis 3.g.,pa me zanima je li tako i ove godine.
 

Claire

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
peticija

dali postoji mogućnost potpisivanja peticije za prebacivanje više od jednog predmeta da se uvjet na taj način smanji ?
 

diah

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: peticija

pa da se može npr. upisati treća godina, a da prebacimo 2 ispita, a ne samo jedan (isključujući upravno), npr. radno i ULJP
 

Miklja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: peticija

Mogućnost potpisivanja peticije uvijek postoji, međutim to ne znači da će Senat Veleučilišta uvažiti peticiju.

Treba imati na umu da organizacija potpisivanja peticije nije lagan posao i da trebate ljude koji će skupljati potpise cijeli tjedan.

Zbog ovakvih stvari postoje studentski predstavnici, a svrha studentskih izbora je da se upoznate sa njima i da im na vrijeme ukažete na vaše probleme.
 

Miklja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: peticija

Peticija formalno vrijedi i sa 1 potpisom, ali za vjerodostojnost je potrebno 30ak% upisanih studenata.
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
po statutu je 9 ispita....za proslu godinu sam ja skupljala peticiju...ona u pravilu nije bila potrebna ali ipak...kao što kaže b@dek o tome će se odlučiti u 9 mj. tj. krajem mjeseca, kada će biti održana sjednica upravnog vijeća...s načelom dekana stručnog studija javne uprave, prof. Koprić...mi predstavici podnosimo molbu i o tome se odlučuje na licu mjesta...po mom mišljenju ne bi trebalo biti problema ni ove godine da nam se to ne odobri...posebno zato što i jest ovo zadnja godina kojoj će to odobriti..jer oni koji ne daju ni taj uvjet se prebacuju na bolonju...b@dek mi još na sastanku udruge popričamo i dogovormo se oko toga ;)
bit ćete obaviješteni ;)
 

Ivy

Admin
iskreno nekako bas i ne vjerujem u to ali drzim vam fige i ako ce bit neka peticija potpisati cu je ali ipak ne vjerujem
 

diah

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Koliko nas je - jeste li uhvatili uvjet?

dragi moji, mene zanima jedna stvar... čisto da mi bude lakše oko srca... koliko vas je uhvatilo uvjet ili vam nedostaje jedan za uvjet?
 

patti

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ovako, zanima me da li studenti prije bolonje imaju mogućnost upisa parcijale da ih se ne prebaci na bolonju i koliko je ispita potrebno za upis parcijale (6 ili više od toga)?

što ako ponavljaš godinu - da li te bacaju na bolonju ili se nekako možeš izvući?
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a hoće li se molba raditi i za to da se spusti prag za bolonjce?
slobodno se i to može organizirati, isto bi možda uspjeli za jedan ispit, to bi trebala inicirati b@dekica, kao predstavnica druge godine, a ako imaš volje mozes i ti skupiti peticiju, sada kad budu ispiti, pa ćemo proslijediti nadređenima ;)
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ovako, zanima me da li studenti prije bolonje imaju mogućnost upisa parcijale da ih se ne prebaci na bolonju i koliko je ispita potrebno za upis parcijale (6 ili više od toga)?

što ako ponavljaš godinu - da li te bacaju na bolonju ili se nekako možeš izvući?
hm...ne znam koja si sad godina...i dal si redovan ili izvanredan jer to mijenja stanje...al naše tete u referadi znaju...a kad su bile prijave za ispit rekle su da oni koji ne daju uvjet za treću godinu se bacaju na bolonju...koja je sada tu politika...saznat ce oni koji nažalost nebudu dali uvjet :confused:
 

patti

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
izvanredna sam, druga godina...znači bacaju me na bolonju, divnoo, zašto jednostavno ne urede da po kojim si uvjetim upisao po takvima i završiš...sad još polagati i razliku...imam dojam da ću studirati dovijeka.
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a žele očistiti to...znači tebi sad tece ona druga godina (jer izvanredni imaju pravo studirati jednu kao dvije)...da za upis parcijale za trecu treba 6 ispita...a jooj a kaj ih ti nemas :( e sad jel to bilo njihovo zastrašivanje, i dal se ipak može upisti parcijala, to unatoč svemu treba ipak provjerit jos jednom u 9mj. jer uvijek se predomišljaju ;)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks