AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ustavno pravo

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
DA ali moraš jako dobro naučiti jedna kriva riječ ruše te
Pa to nije bas tak. Sve ovisi i o profesoru kojeg dobis, npr. ja sam prosla kod Gardasevica i nije me rusio unatoc iako sam odgovarala svojim rijecima.
O Smerdelu nisam cula nikakve pozitivne stvari, a ne znam kakva je prof. Horvat-Vukovic.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Hvala ☺
Za profu horvat sam čula da ruši kad je loše rapoložena , gradašević mene i ostale je rušio sad u 7 mj mislim da su po priči samo pravnici prošli a smerdel isto ništa pozitivno na njega mislim ruši na jednoj riječi .
Ali svatko ima drugačija iskustva .
Ja ima loša .
 

Agata

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Za profu horvat sam čula da ruši kad je loše rapoložena , gradašević mene i ostale je rušio sad u 7 mj mislim da su po priči samo pravnici prošli a smerdel isto ništa pozitivno na njega mislim ruši na jednoj riječi .
Ali svatko ima drugačija iskustva .
Ja ima loša .
Nadam se da ces u budućnosti imati više sreće, a što se tiče mene ja se nadam da će biti dobro raspoloženi i da cu riješiti to u 9. mjesecu
 

tinaas

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prof. Ana Horvat Vukovic, kakva je? Sto najcesce pita? Je li dovoljna njezina skripta s pitanjima+ ustav?
 

Dora985

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel za ucenje ovog predmeta dosta nekih desetak dana? S obzirom da ucim jos jedan predmet pa ne znam koliko mi vremena treba za ustav
 

Niksss19

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel za ucenje ovog predmeta dosta nekih desetak dana? S obzirom da ucim jos jedan predmet pa ne znam koliko mi vremena treba za ustav
Ja sam ucila oko7 dana i bilo je dovoljno ali sam se samo posvetila ustavu, nije tezak predmet za ucit tako da eto
 

Tea0103

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav! Da li je netko pisao ispit sad nedavno i da li mi netko može reći kakva su pitanja i iskustva sad na online rokovima
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks