AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Usporedni porezni sustavi

ideš

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolko se ja sjećam da je 5 pitanja na zaokruživanje, a 5 esejskog tipa! :mellow:
koliko je vama trebalo vremena za ucit za 1 kolokvij? jel tesko gradivo? iz cega je najbolje ucit?:blushed:
 

leica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
koliko je vama trebalo vremena za ucit za 1 kolokvij? jel tesko gradivo? iz cega je najbolje ucit?:blushed:
Na to ti ne znam odgovorit jer se nisam baš spremala za kolokvije :blushed: dosta mojih kolega je učilo iz skripta koje postoje, odvojeno za 1. i 2. kolokvij! Imaš tu u skriptarnici neku samo si trebaš odvojit koje ti sad gradivo ulazi u kolokvij. :wink5:
 

beba2510

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
meni je trebalo nekoliko dana, jedno od pitanja ti je sigurno nacelo il teritorijalnosti il ono drugo.. 2. kolokvij je malo tezi.. al prvi je sasvim ok.. u skripti nemas jedino pitanje prebivaliste ili uobičajeno boraviste, to je bilo prošli put..ja sam dvaput polozila ovaj ispit po toj istoj skripti.. al zbog gp-a mi je opet propao predmet pa idem opet na kolokvij..
 

biny

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel mi može netko reć kakav je inače prvi kolokvij - mislim jel su pitanja na zaokruživanje i nadopunjavanje ili opširna ?
 

leica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel mi može netko reć kakav je inače prvi kolokvij - mislim jel su pitanja na zaokruživanje i nadopunjavanje ili opširna ?
Već je neko to pitao, imaš odgovor gore al nema veze :crazy: Pola pitanja je na zaokruživanje, a pola esejskog tipa! Bar je tak bilo prošle godine! :mellow:
 

jeeci

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dali je profesor naglasio kako ce izgledat kolokvij ili na cemu ce se bazirat jel dovoljno ucit prezentacije ili treba iz knjige??
 

pilic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dali je profesor naglasio kako ce izgledat kolokvij ili na cemu ce se bazirat jel dovoljno ucit prezentacije ili treba iz knjige??
a gdje tocno mozemo skinut te prezentacije? nije nista pricao kako ce izgledat
 

brooke

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li u skripti ima odgovor na pitanje ODNOS MEĐ. UGOVORA O IZBJEGAVANJU DVOSTR.OPOREZ. I PRAVNIH PROPISA EU??
osim toga molim vas ako mi mozete reci odg.na ova pitanja(jer ih nisam nasla u skripti a knjigu nemam) :1.stvarni korisnik!
2.problem dvostruke rezidentnosti i rjesenje
3.razlika između zavisnog i nezavisnog zastupnika
4.nacelo odredita pdv-a
 

jeeci

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
u djelu knjige za 1 kolokvij se ne nigdje stvarni korisnik,a ni ostala pitanja koja si postavila ne spominju to je ocito gradivo za 2 kolokvij tak da se nemoj s tim zamarat:)
 

patricija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li u skripti ima odgovor na pitanje ODNOS MEĐ. UGOVORA O IZBJEGAVANJU DVOSTR.OPOREZ. I PRAVNIH PROPISA EU??
osim toga molim vas ako mi mozete reci odg.na ova pitanja(jer ih nisam nasla u skripti a knjigu nemam) :1.stvarni korisnik!
2.problem dvostruke rezidentnosti i rjesenje
3.razlika između zavisnog i nezavisnog zastupnika
4.nacelo odredita pdv-a
Nema odgovor na pitanje o odnosu ugovora i pravnih propisa. Potraži u knjizi. A ova ostala pitanja spadaju u 2 kolokvij kao što je kolegica Jeeci napisala.
Osim pitanja načelo odredišta pdv-a. Nisam pronašla odgovor na to pitanje, pa ako netko zna, molila bih da napiše. Hvala!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks