AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upravno postupovno pravo

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Lijepi pozdrav!
Zanima me dal je dovoljno po prezentacijama sa Merlina uciti? Hvala
Ja sam učila iz prezentacija kada su tek stavili online (rok nakon potresa i početka korone) i bile su mi dosta i nije pitao ništa izvan njih. Koliko sam skužila sve iz zakona ima u prezentacijama. Valjda nisu ništa promijenili do danas...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: taz

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja sam učila iz prezentacija kada su tek stavili online (rok nakon potresa i početka korone) i bile su mi dosta i nije pitao ništa izvan njih. Koliko sam skužila sve iz zakona ima u prezentacijama. Valjda nisu ništa promijenili do danas...
Kako izgleda ovaj dio pismenog kad se provodi online? Uključimo se preko Google meets, a pismeni ide preko Merlina ili kako?
 

raznolikost

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Upravni postupak sam kolokvirala, pa sam na merlinu pisala samo spor, 10 min 10 pitanja na zaokruzivanje. Na usmenom me pitao predmet upravnog spora
Znači pismeni je baš preko Merlina?Tamo zaokružuješ? Ulogiran preko Google Meeta na kameri, a pišeš odmah na Merlinu?
 

JOIN-t

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Osim zakona je li potrebno ućiti knjige koje su naveli u literaturi? Koliko vidim po forumu važni su ZUP i ZUS?
 

Monti_1502

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav ljudi,

zanima me kako se polaze ispit sa upaljenom kamerom na mobitelu ako sam na tom istom mobitelu ulogirana u merlin i rjesavam ispit, kako da onda budem na kameri? Nije mi to jasno evo.
 

Luc_20

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ekipa kako se pisao ovaj rok? isto preko kamere Pismeni?Usmeni je vidim na faksu...tnx
Da pismeni je bio na merlinu s upaljenom kamerom na meetu. Cijelokupno gradivo 20 pitanja a samo zus i prekrsajni 10 pitanja ako se polozio kolokvij iz zupa
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks