AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upravljanje zapisima

mario1975

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ak možete napisati dojmove i pitanja, hvala!
Ugodno ispitivanje. Uredba i zakon o arhivskom gradivu su baza, jednom pročitano da se podsjetim. A pitanja su navedena u prethodnim postovima. Drago mi je da sam odabrao ovaj izborni, mislim da je nemoguće pasti
 

Dena

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ima li netko možda te prezentacije koje se ovdje spominju da mi ih pošalje na mail: [email protected] i još me zanima da li je dovoljno da se samo nauči uredba, zakon i te prezentacije ili treba još nešto? Unaprijed hvala!
 

psyduck

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo da podijelim svoje dojmove. Ugodno i opusteno ispitivanje i ljubazna profesorica, a evo nekih mojih pitanja koja mozda nisu spomenuta u prethodnim postovima: u kojoj ustrojstvenoj jedinici se obavlja vecina poslova opisanih u uredbi o uredskom posl., sto je pismeno, koja je hijerarhijski visa jedinica tj. u sto se udruzuju pismena, razlika spis i dosje, norma kojom je uredeno spisovodstvo (broj), primjeri privatnih stvaratelja arh.gradiva, na koji nacin privatno arh. gradivo moze zavrsiti u arhivu (prodajom ili poklanjanjem), pretvorba u digitalni oblik. Pored toga me pitala i ostala pitanja sto su navedena na forumu. Sretno svima!
 

PetraZG97

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Moze li netko tko je bio prosli cetvrtak na predavanju reci kakvu smo to zadacu trebali napraviti i poslat joj na email?
 

Caly

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Je li tko dobio materijale za ispit možda.
Kolko se sjećam, rekla je slati na mail materijale studentima.
 

doroteja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel ide tko na ovaj rok, iz čega učite?
Planiram izaći, ali nekako sam sve bliže odjavi budući da profesorica još uvijek nije poslala literaturu. Učim iz onog što je dostupno, dakle Uredba o uredskom poslovanju, Zakon o arhivskom gradivu i arhivima i iz svojih bilješki s predavanja.
 

.ivy.

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Planiram izaći, ali nekako sam sve bliže odjavi budući da profesorica još uvijek nije poslala literaturu. Učim iz onog što je dostupno, dakle Uredba o uredskom poslovanju, Zakon o arhivskom gradivu i arhivima i iz svojih bilješki s predavanja.
Usmeni vam je više kao razgovor, prof je stvarno super, ako ne znaš ona objasni. Ja sam dobila 4, a učila sam svega nekoliko sati.
 

DejooDee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Usmeni vam je više kao razgovor, prof je stvarno super, ako ne znaš ona objasni. Ja sam dobila 4, a učila sam svega nekoliko sati.
Ucila si s prezentacija ili kako? izvandredni sam pa nisam previse upucena. I oprosti, od kud taj zakon? On nije naveden u literaturi :/
 
Posljednje uređivanje:

DejooDee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
I gdje ste nasli literaturu koju nam je profa poslala na mail?
Javila sam se u žutu fotokopiraonu, oni kazu da nemaju
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks