AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi na fakultet javne uprave - kada, gdje, što?

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

anamarija5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kada počinju predavanja? Kada će objaviti raspored predavanja?
Zašto svi fakulteti su to već objavili, a ovaj još nije?
Jesu li počela predavanja?
Nevjerojatna smušenost i neprofesionalnost.
predavanja ti nisu još sigurno počela jer još traje jesenski ispitni rok.. u vodiču kroz studij piše da akademska godina počinje 1.10. a nastava u zimskom semestru 4.10. tako da će vjerojatno onda predavanja krenuti 4.10. Prošle godine je raspored bio objavljen u drugoj polovici 9.mj pa pretpostavljam da bi ga uskoro trebali objaviti (to sve vrijedi za redovite studente, vanrednima predavanja u principu počinju 2 tjedna kasnije nego redovitima)

hahah i ja se to isto pitam, al ajd, bar nam nije već počeo fax :laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

:unsure:Zaboravila sam pitati, baš sam skinula raspored za drugi semestar prve godine 2009./2010.
ne čini mi se baš naporan.. kaj je stvarno tak mala satnica ili?? po dva sata dnevno?:unsure:
pa da satnica ti je takva kakvu ti naprave, nekad ćeš možda imati 2h predavanja, nekad 4h a može ti čak bit i da neki dan nećeš imati uopće predavanja ;)
 

Zilla

potepuh
predavanja ti nisu još sigurno počela jer još traje jesenski ispitni rok.. u vodiču kroz studij piše da akademska godina počinje 1.10. a nastava u zimskom semestru 4.10. tako da će vjerojatno onda predavanja krenuti 4.10. Prošle godine je raspored bio objavljen u drugoj polovici 9.mj pa pretpostavljam da bi ga uskoro trebali objaviti (to sve vrijedi za redovite studente, vanrednima predavanja u principu počinju 2 tjedna kasnije nego redovitima)



pa da satnica ti je takva kakvu ti naprave, nekad ćeš možda imati 2h predavanja, nekad 4h a može ti čak bit i da neki dan nećeš imati uopće predavanja ;)
hvala puno na odgovoru :happy::happy:
 

Zilla

potepuh
upravo su stavili obavijest:


Obavijesti
Obavijest o podizanju X-ica
prije 39 minuta
Obavijest o podizanju X-ica

X-ice se mogu podići od 20. do 24. rujna 2010. u vremenu od 10:00 – 12:00 sati u studentskoj referadi, soba br. 10/I. kat kod referentice Božice Jug Musić.
Sanja Storjak
 

ivy06

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
hej, dali je netko išao danas podići x-icu??? dali je gužva i trebali što od dokumenata, osobna, inedex??
može li mi netko pojasniti proceduru oko one zetove iskaznice pokaza što već?
dali to vrijedi odmah i za HŽ?
dali već sada mogu dobiti potvrdu za oslobođenje od participacije? - ako da što kad dobim tu potvrdu kud s tim dalje?
AKO NETKO ZNA KOJI ODG. NA MOJA PITANJA MOLIM VAS DA ODG.
 

C!ko

g!ve!tall
hej, dali je netko išao danas podići x-icu??? dali je gužva i trebali što od dokumenata, osobna, inedex??
može li mi netko pojasniti proceduru oko one zetove iskaznice pokaza što već?
dali to vrijedi odmah i za HŽ?
dali već sada mogu dobiti potvrdu za oslobođenje od participacije? - ako da što kad dobim tu potvrdu kud s tim dalje?
AKO NETKO ZNA KOJI ODG. NA MOJA PITANJA MOLIM VAS DA ODG.

alo..za iksicu neznam, idem sutra pa ti javim :)...a za zet si isprintaj samo s njihove stranice prijavnicu, zaokruži zet+hž,uzmeš sliku i ideš u sobu 3a po 2 štambilja..i odneseš u najbližu zetovu poslovnicu, gotovo za 2min...dobiš papir kojim se možeš voziti 14dana dok si ne podigneš ovo... a za participaciju ti neznam :cool:
 

Marinchy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
hej, dali je netko išao danas podići x-icu??? dali je gužva i trebali što od dokumenata, osobna, inedex??
može li mi netko pojasniti proceduru oko one zetove iskaznice pokaza što već?
dali to vrijedi odmah i za HŽ?
dali već sada mogu dobiti potvrdu za oslobođenje od participacije? - ako da što kad dobim tu potvrdu kud s tim dalje?
AKO NETKO ZNA KOJI ODG. NA MOJA PITANJA MOLIM VAS DA ODG.
kupiš potvrde u knjižari pravnog fakulteta,ispuniš,odneseš na fax...tam to štambiljaju i to onda odneseš u HZZO.
 

d.r. Olja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
oukej.. neka mi netko kaže moraju li izvanredni dolaziti na predavanja??? načula san nešto da su subotom ... :confused2:
i da ako netko nije pitao kad počinju predavanja??? šala. :blushed::cool: vidim da pitate ali nitko ne odgovara.. tako da pridružujem se pitanjima.. mda.. :proud: :cice:
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
oukej.. neka mi netko kaže moraju li izvanredni dolaziti na predavanja??? načula san nešto da su subotom ...
za izvanredne postoji program sa predavanjima ali nisu na njih obavezni dolazit
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks