AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi na fakultet javne uprave - kada, gdje, što?

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

HeliosZg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok svima, ima li nekih obavijesti kada će se provoditi upisi na fakultet? Sve gledam po stranici veleučilišta i na pravo.hr i nigdje ništa, rezultati državne mature će biti objavljeni za koji dan, a oni još nisu ni stavili kada su upisi... Gledam npr. na stranici Filozofskog, tamo lijepo piše nakon što se objave konačne liste i potvrdi upis, sam postupak se može obaviti u tim i tim terminima... Hvala!
 

BrUcOsIcA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
prosle godine su upisi bili 9. i 10.7., ove godine je to nemoguce jer potvrde namjere upisa na fakultete preko postani student traju do 20.7. nadam se da ce uskoro objaviti vrijeme upisa na stranici veleucilista :)
 

lola

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Sve o upisima na Studij javne uprave imate na web stranici pravnog fakulteta.
 

*dada*

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bok svima, ima li nekih obavijesti kada će se provoditi upisi na fakultet? Sve gledam po stranici veleučilišta i na pravo.hr i nigdje ništa, rezultati državne mature će biti objavljeni za koji dan, a oni još nisu ni stavili kada su upisi... Gledam npr. na stranici Filozofskog, tamo lijepo piše nakon što se objave konačne liste i potvrdi upis, sam postupak se može obaviti u tim i tim terminima... Hvala!
http://www.pravo.hr/?@=5vel#news_8980
sve piše :happy:

zna li itko odnosi li se uplata školarine za izvanredne studente u iznosu od 3300,00 na cijelu godinu ili samo semestar?:unsure:
 

Ivy

Admin
na cijelu godinu vrijedi

i imas mogucnost tu cijelu godinu studirati dvije akademske godine ukoliko otkrijes da se neces ispita rjesavati tako brzo
 

BONDGIRL

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imam jedno pitanjce...molila bi ako netko zna da mi pomogne...ja sam upisala upravno pravo 2000god i počela studirati,dala par ispita i dobila posao,prestala studirati...zanima me dali ja sada imam kakva prava za nastavak studija,izvanredno naravno jer radim?
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Imam jedno pitanjce...molila bi ako netko zna da mi pomogne...ja sam upisala upravno pravo 2000god i počela studirati,dala par ispita i dobila posao,prestala studirati...zanima me dali ja sada imam kakva prava za nastavak studija,izvanredno naravno jer radim?
Ako se nisi ispitivala, odnosno, ako si samo prestala dolaziti na faks, trebala bi doći u referadu s upisnim materijalima i uplaćenim iznosom školarine... i nastavljaš gdje si stala. Za detaljnije informacije najbolje nazvati Sanju Storjak u sobi 3a: tel:: 4890-215
 

*dada*

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
a kao vanredan student moram li dolaziti na predavanja ili mogu samo dolazit na ispite?
 

comrad

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a kao vanredan student moram li dolaziti na predavanja ili mogu samo dolazit na ispite?
mozes i ne moras ici na predavanja, makar je pozeljno da dolazis ukoliko si u mogucnosti...poradi boljeg razumijevanja materije predmeta

dakle, mozes izlaziti samo na ispite...ukoliko si izvanredan student. i ne trebas potpise za izlazak na ispit, tvoje je da samo pravodobno prijavis izlazak na ispit putem prijavnice
 

*dada*

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
mozes i ne moras ici na predavanja, makar je pozeljno da dolazis ukoliko si u mogucnosti...poradi boljeg razumijevanja materije predmeta

dakle, mozes izlaziti samo na ispite...ukoliko si izvanredan student. i ne trebas potpise za izlazak na ispit, tvoje je da samo pravodobno prijavis izlazak na ispit putem prijavnice
a na predavanja mogu dolaziti samo po rasporedu za izvanredne ili mogu ići i na predavanja za redovne? :unsure:
 

HeliosZg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dada koliko sam ja skužio po pričama jednog prijatelja koji studira redovito, čak ni redoviti studenti nemoraju dolaziti na većinu predavanja ako neće jer je komplicirano svaki puta popisivati sve te ljude (sva predavanja su odjednom za sve, pa se nakupi ljudi...)... Naravno, bilo bi poželjno za sve nas da idemo na predavanja što više možemo, lakše ćemo pohvatat konce... A i nije da je raspored strašan, u usporedbi s mojim rasporedom s filozofskog, ovo je raj:crazy:!

Inače, ja sam i konačno potvrdio upis na stručni studij javne uprave pa ovim putem i pozdravljam sve nove kolege i kolegice!:laughing:
 

comrad

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
cestitam druze, ups...kolega :laughing:

koliko citam ovdje, kao redovni student trebas potpise profesora za izaci na pismene/usmene ispite...

samo polako, ulovit ces kako kazes konce kad sve to krene...ali pobogu, samo uci na redovnoj bazi :wink5: pomoci ce ti uvelike, da ti se nepotrebno navuce za vrat nekoliko njih...pogotovo kada lovis parcijalu/godinu. ne plasim nikako :laughing: ja sam u takvoj situaciji...ali sve pet za sada, od profesora, ekipe sa foruma...prije svega bitan je osobni angazman...

zivio :wink5:
 

*dada*

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dada koliko sam ja skužio po pričama jednog prijatelja koji studira redovito, čak ni redoviti studenti nemoraju dolaziti na većinu predavanja ako neće jer je komplicirano svaki puta popisivati sve te ljude (sva predavanja su odjednom za sve, pa se nakupi ljudi...)... Naravno, bilo bi poželjno za sve nas da idemo na predavanja što više možemo, lakše ćemo pohvatat konce... A i nije da je raspored strašan, u usporedbi s mojim rasporedom s filozofskog, ovo je raj:crazy:!

Inače, ja sam i konačno potvrdio upis na stručni studij javne uprave pa ovim putem i pozdravljam sve nove kolege i kolegice!:laughing:
fino, znači budući kolega :beerchug: isto izvanredan kao ja ili redovan?

a što se tiče predavanja, naravno, bolje je dolaziti na predavanja,sve to stoji, no pošto planiram putovati na faks baš mi i nije svejedno kad su predavanja..:auto:
 

*dada*

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
zna li netko trebaju li se donesti još kakvi dokumenti osim navedenih na stranicama fakulteta ( osobna, svjedodžba o položenoj DM) tipa rodni list i domovnica... jer na svim drugim faksovima to treba, no ovdje nije navedeno..
 

lila_887

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zna li netko trebaju li se donesti još kakvi dokumenti osim navedenih na stranicama fakulteta ( osobna, svjedodžba o položenoj DM) tipa rodni list i domovnica... jer na svim drugim faksovima to treba, no ovdje nije navedeno..
ako ne piše onda vjerojatno ne treba ali ako hoćeš bit najsigurniji/a da ne bi bilo kad tamo dođeš da traže onda uzmi sa sobom (vjerujem da imaš neki primjerak ipak doma) tak da... :wink5:
 

*dada*

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ako ne piše onda vjerojatno ne treba ali ako hoćeš bit najsigurniji/a da ne bi bilo kad tamo dođeš da traže onda uzmi sa sobom (vjerujem da imaš neki primjerak ipak doma) tak da... :wink5:
jap..ma tako sam i mislila... za svaki slučaj :az:
 

aannaa_00

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
fino, znači budući kolega :beerchug: isto izvanredan kao ja ili redovan?

a što se tiče predavanja, naravno, bolje je dolaziti na predavanja,sve to stoji, no pošto planiram putovati na faks baš mi i nije svejedno kad su predavanja..:auto:
Oho pa ima vas ima... pridruzujem se pozdravima... :)
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks