AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi na fakultet javne uprave - kada, gdje, što?

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Zilla

potepuh
ja neznam, na našoj stranici ne piše, piše na pravnom da imaju


Obavijesti
Nastava za studente prve godine studija
jučer u 12:49
Uređeno: jučer u 13:28
Dani orijentacije za studente prve godine održat će se u četvrtak 30. rujna i petak 1. listopada 2010. prema rasporedu koji će biti objavljen početkom sljedećeg tjedna.


jel to ima veze s nama??
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja neznam, na našoj stranici ne piše, piše na pravnom da imaju


Obavijesti
Nastava za studente prve godine studija
jučer u 12:49
Uređeno: jučer u 13:28
Dani orijentacije za studente prve godine održat će se u četvrtak 30. rujna i petak 1. listopada 2010. prema rasporedu koji će biti objavljen početkom sljedećeg tjedna.


jel to ima veze s nama??
mi imamo svoju web stranicu i na njoj će točno pisati termini kada, gdje, zašto...strpi se još malo, bit ćete sve na vrieme obaviješteni.:wink5:
 

Zilla

potepuh
mi imamo svoju web stranicu i na njoj će točno pisati termini kada, gdje, zašto...strpi se još malo, bit ćete sve na vrieme obaviješteni.:wink5:
hvala, sad sam mirnija hahahah ma zapravo nisam, svi me zekaju da sam jedina budala koja nezna kad joj je fax :crazy:
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Tek sad skužih naziv ovog topica.

E, da je fakulteta javne uprave, gdje bi nam bio kraj...
 

HeliosZg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Gledam si danas produljeno zdravstveno i ovako piše: filozofski fakultet prvi upis prvi put, filozofski fakultet prvi upis drugi put (zamrznuo prvu god zbog bolesti), studij javne uprave uvjetni upis... Što to znači?:O
 

Zilla

potepuh
Obavijesti
Nema vijesti!

[ Arhiva ]
Raspored predavanja
Nastava za redovite studente prve godine studija počet će u ponedjeljak 4. listopada 2010. prema objavljenom rasporedu.



REDOVITI STUDENTI


Grupa „A“ od slova A – K images/50004735/Satnica red. upr. I. sem. 10-1. grupa A.za WEB.doc
Grupa „B“ od slova L – Ž images/50004735/Satnica Vele. I sem 10-11.-10.grupa B(1).doc


IZVANREDNI STUDENTI
Nastava za izvanredne studente prve godine studija počet će u ponedjeljak 18. listopada 2010. prema objavljenom rasporedu.
images/50004735/IZV-1.g.-RASPORED.doc
images/50004735/IZV.-1.g-1. grupa predmeta.doc..doc


http://www.pravo.hr/veleuciliste/studij/strucni_studij_javne_uprave/1._godina
 

HeliosZg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ovo A - K i L - Ž se misli po prezimenima? To kaj su nas podijelili u dvije grupe sigurno znači da se dosta ljudi ove godine upisalo!:)
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ovo A - K i L - Ž se misli po prezimenima? To kaj su nas podijelili u dvije grupe sigurno znači da se dosta ljudi ove godine upisalo!:)
Pa i obično se tako rade podjele jer misle da onih 400 studenata (tak ti je svake godine)koji su se upisali ne može stati u njihove male dvorane..,kad sam ja upisala bilo je po grupama predavanja do početka 12. mjeseca, a onda su nas spojili sve u jednu grupu jer je malo ljudi dolazilo na predavanja. hm, možda tako bude i ove godine, ne znam...:crazy:
 

*nita*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a jel je obavezno ici po rasporedu po prezimenima ili mozemo u bilo koju grupu tj. u onu koja nam bolje odgovara?
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a jel je obavezno ici po rasporedu po prezimenima ili mozemo u bilo koju grupu tj. u onu koja nam bolje odgovara?
u principu ne, ali to ćeš morat pitati profesora i reći mu razlog zbog kojeg je tako, neki profesori ne daju.
 

Marinchy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
aha...znači mi nemamo onaj dan orijentacije...nego odmah predavanja? dobrooo:crazy:
a ovo njem/eng... biramo jedan od ta dva? mislim ja sam si već napisala u index engleski... :dry:
 

Zilla

potepuh
aha...znači mi nemamo onaj dan orijentacije...nego odmah predavanja? dobrooo:crazy:
a ovo njem/eng... biramo jedan od ta dva? mislim ja sam si već napisala u index engleski... :dry:
onda ideš na engleski:laughing:
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
aha...znači mi nemamo onaj dan orijentacije...nego odmah predavanja? dobrooo:crazy:
a ovo njem/eng... biramo jedan od ta dva? mislim ja sam si već napisala u index engleski... :dry:
očito je da nemate, ali će prvi sat biti objašnjenje tehnikalije vezane uz faks, barem je tako bilo kod nas...ako si izabrala engleski, onda ideš na engleski, biraš što ti je lakše, inače.:wink5:
 

*nita*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
u principu ne, ali to ćeš morat pitati profesora i reći mu razlog zbog kojeg je tako, neki profesori ne daju.


aha, hvala ti =) i jos samo nesto, pise da za izvanredne opcne tek 18.10., jel mogu i oni krenuti sa redovitima sada u ponedjeljak? i jel mogu ici s njima na njihova predavanja?
 

Marinchy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
očito je da nemate, ali će prvi sat biti objašnjenje tehnikalije vezane uz faks, barem je tako bilo kod nas...ako si izabrala engleski, onda ideš na engleski, biraš što ti je lakše, inače.:wink5:
heheh onda sam dobro izabrala!:wink5:
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
aha, hvala ti =) i jos samo nesto, pise da za izvanredne opcne tek 18.10., jel mogu i oni krenuti sa redovitima sada u ponedjeljak? i jel mogu ici s njima na njihova predavanja?
ne znam, pitaj, neki profesori ne daju jer ne vole da se ne stvori gužva na predavanju, bolje pitaj.:wink5:
 

*nita*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne znam, pitaj, neki profesori ne daju jer ne vole da se ne stvori gužva na predavanju, bolje pitaj.:wink5:
aha... a negdje sam procitala da nema nikakvih problema, da cak mogu i kolkovije skupa polagati pa zato pitam...
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
aha... a negdje sam procitala da nema nikakvih problema, da cak mogu i kolkovije skupa polagati pa zato pitam...
jednostavno ovisi kod kojeg profesora, pitaj profesora, to je sigurnije, barem to za kolokvije i pohađanje predavanja.:wink5:
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks