AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2020/2021

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Upisi su od 1.- 09.10.
https://www.pravo.unizg.hr/_news/27715/RASPORED UPISA STUDENATA U VISE GODINE STUDIJA.pdf
[DOUBLEPOST=1569567207,1569324972][/DOUBLEPOST]Kolege može mala pomoć, kada uplaćujemo iznos školarine i upisnine da li možemo sve uplatiti na jednoj uplatnici ili su potrebne dvije, pa na jednoj uplatimo školarinu a na drugoj upisninu? Hvala.
Sve na jednoj. Stavi u opis uplate iznose. Tak ja radim. Npr. XY kuna školarina, XY kuna upisnina i XY testiranje semestra (nikad potpise ne skupim) :)
 

bett

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Sve na jednoj. Stavi u opis uplate iznose. Tak ja radim. Npr. XY kuna školarina, XY kuna upisnina i XY testiranje semestra (nikad potpise ne skupim) :)
Puno hvala.:)
 

Alianna

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, trebala bih malu pomoć. Upisujem drugu godinu specijalističkog studija, ali nemam potpise iz dva predmeta. Znam da je potrebno uplatiti 150 kuna za testiranje semestra, ali trebam li za svaki potpis koji nemam platiti po 150 kuna, u mom slučaju onda 300 kuna? Još me zanima treba li pisati zamolbu.
 

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege, trebala bih malu pomoć. Upisujem drugu godinu specijalističkog studija, ali nemam potpise iz dva predmeta. Znam da je potrebno uplatiti 150 kuna za testiranje semestra, ali trebam li za svaki potpis koji nemam platiti po 150 kuna, u mom slučaju onda 300 kuna? Još me zanima treba li pisati zamolbu.
da je 150 kn/poptis ja bi se sam ispotpisivo. :D To ti je 150 kuna jednokratno bez obzira na broj nedostatnih potpisa. Za "molbu" se ne bih zakleo, ali mislim da treba. Vole te je*ene "molbe", to je čudo. Tkao se osjećaju božanstveno, da se njih nešto moli. Još samo da uvedu klečanje pred referadom.
 

Alianna

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da je 150 kn/poptis ja bi se sam ispotpisivo. :D To ti je 150 kuna jednokratno bez obzira na broj nedostatnih potpisa. Za "molbu" se ne bih zakleo, ali mislim da treba. Vole te je*ene "molbe", to je čudo. Tkao se osjećaju božanstveno, da se njih nešto moli. Još samo da uvedu klečanje pred referadom.
Hvala. Mislila sam ja da nije 150kn po potpisu, ali nikad ne znaš čega se mogu sjetiti:D
[DOUBLEPOST=1569853610,1569853563][/DOUBLEPOST]
treba molba, ima na webu ona općenita.
Hvala:)
 

ivab080

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, trebam od nekog info ako zna :)
od svih predmeta ostala mi je samo lokalna samouprava nepoložena i završni rad, jel. Obzirom da oboje spada pod ljetni semestar zanima me da li onda ja to sad upisujem ili plaćam samo upisninu u iznosu od 300 kuna? Trebam ići svakako na ručni upis sutra, ali mislila sam možda netko zna da ne uplaćujem sad novce za ta dva predmeta bezveze pa da mi poslije vracaju...
hvala :)
 

ana f

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, molila bih info ako je tko imao takvu situaciju: Prošle godine sam platila 150kn i predala molbu na upisu jer nisam imala sve potpise, ove godine isto nemam te iste potpise :D Da li opet plaćam 150 kn i pišem molbu ili se jednom plaćeno računa kao riješeno? :D
 

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav, molila bih info ako je tko imao takvu situaciju: Prošle godine sam platila 150kn i predala molbu na upisu jer nisam imala sve potpise, ove godine isto nemam te iste potpise :D Da li opet plaćam 150 kn i pišem molbu ili se jednom plaćeno računa kao riješeno? :D
Kad prvi put upišeš predmet i ne skupiš poptise, plaćaš.
Ako opet drugi put upisuješ iste predmete za koje prošle godine nisi skupila, ne plaćaš.
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel ima još netko da mu nije gotov upis na studomatu? Razmisljam si da je mozda do toga kaj sam podnijela molbu za testiranje semestra ili jednostavno odugovlace s jebenim upisom. :confused:
 

Gigi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
7. I 8.10. Faks ne radi ili? Ne mogu pronaci kalendar nikako na novom webu
 

MajaCik

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dal radi sutra faks, ako je neko iz Zg-a da ima provjerenu informaciju.
Mislila sam sutra obaviti upis pa da ne dolazim ako ne rade.
Puno hvala
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Nema obavijesti da ne rade.

Blagdani i dani kada fakultet ne radi :

8. listopada 2018. - Dan neovisnosti – blagdan
1. studenog 2018. - Svi sveti – blagdan
24. prosinca 2018.– 1. siječnja 2019. - božićni i novogodišnji blagdani
6. siječnja 2019. - Bogojavljenje – blagdan
19. travnja 2019. - Veliki petak
22. travnja 2019. - Uskrsni ponedjeljak - blagdan
1. svibnja 2019. - Praznik rada - blagdan
20. lipnja 2019. -Tijelovo - blagdan
22. lipnja 2019. - Dan antifašističke borbe - blagdan
25. lipnja 2019. - Dan državnosti - blagdan
 

Alma.h

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
prebacivala sam se sa redovnog na izvanredan studij i prenosila 2 predmeta iz zimskom semestra i upisala 3 predmeta smjera. I sad mi je na studomatu evidentiran upis al mi pod upisani predmeti stoje samo predmeti koje prenosim. Da li trebam pričekat da sve provedu ili su mi krivo upisali?
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
prebacivala sam se sa redovnog na izvanredan studij i prenosila 2 predmeta iz zimskom semestra i upisala 3 predmeta smjera. I sad mi je na studomatu evidentiran upis al mi pod upisani predmeti stoje samo predmeti koje prenosim. Da li trebam pričekat da sve provedu ili su mi krivo upisali?
Mislim da je to zato jer sad upisuješ samo predmete zimskog semestra.
 

Alma.h

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Mislim da je to zato jer sad upisuješ samo predmete zimskog semestra.
Ali predmeti smjera su zimski semestar . A i dalje mi u studomatu stoji da upis nije proveden do kraja, pa se nadam da će naknadno to dodati..jer mi piše i ponovni upis godine, a nije nego prvi put upis 5.godine
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks