AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2020/2021

kkozic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav, upisujem 3.semestar, a ostala su mi 3 predmeta iz 2.semestra, znači imam 41 ects, zanima me jel plaćam 14ectsa kolko mi fali do 55 ili plaćam 19ectsa do 60?
Hvala :)
 

ivana559999999999999999

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav, upisujem 3.semestar, a ostala su mi 3 predmeta iz 2.semestra, znači imam 41 ects, zanima me jel plaćam 14ectsa kolko mi fali do 55 ili plaćam 19ectsa do 60?
Hvala :)
19 haha, recimo da samo u godini nisi rješila samo informatiku nebi morala plaćat nista al da samo nisi teoriju morala bi cijenu za tih 7 bodova
 

Suzy91Zg

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako predajem molbu za mirovanje godine, da li upisujem svejedno preko studomata ili ne?
 

ivana559999999999999999

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ostala su mi 3 predmeta iz 2. sem. ako ih riješim do upisa u 4.sem mogu li upisat čisti 4 semestar? ili ću imat samo 2 predmeta za riješit do kraja
 

woice2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pitanje za izvanredne studente. Vjerujem da nas ima sa sličnom situacijom. S obzirom da na webu stoji da nam neće odgovarati na pitanja vezana za upise...naime prenosim građansko i radno iz ljetnog.. Studomat mi dozvoljava upis cijelog zimskog semestra treće, točnije još vježbi nomotehnike i inf radionicu. To iznosi 34.5 ectsa, međutim nemam 50 ectsa iz prethodne studijske godine, ako starije kolege ili bilo tko zna da li onda slušamo studomat ili upisujemo po pravilima upisa samo do 30 ectsa?

I ako neko zna objasniti što znači u studomatu upis do 39 ecsta?
 

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pitanje za izvanredne studente. Vjerujem da nas ima sa sličnom situacijom. S obzirom da na webu stoji da nam neće odgovarati na pitanja vezana za upise...naime prenosim građansko i radno iz ljetnog.. Studomat mi dozvoljava upis cijelog zimskog semestra treće, točnije još vježbi nomotehnike i inf radionicu. To iznosi 34.5 ectsa, međutim nemam 50 ectsa iz prethodne studijske godine, ako starije kolege ili bilo tko zna da li onda slušamo studomat ili upisujemo po pravilima upisa samo do 30 ectsa?

I ako neko zna objasniti što znači u studomatu upis do 39 ecsta?
Ja ne bih nikad upisao i platio više bodova nego što je taj njihov minimum.
 

Alma.h

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li kod prebacivanja sa redovnih na izvanredne obavlja upis u studomatu ili se samo donese uplatnica i index kad su upisi? i di se dobije potvrda o o upisanom statusu redovitog studenta za akad. 2018/2019. god.?
 

mape5

Super Moderator
ukratko ću dati prikaz kako idu upisi (za izvanredne):

1. obavi se upis preko studomata - do 30 ETCS bodova, sada se upisuju predmeti zimskog semestra. Znači svi predmeti iz prethodne akademske godine koji nisu položeni i do 30 ETCS novi predmet. Može biti specifičnih situacija, ali se te specifičnosti rješavaju direktno u referadi. Glavno je pravilo da što ti studomat nudi to se upisuje.
2. Prema rasporedu objavljenom na Web stranici u referadu se nosi index, potvrda o uplati školarine i upisnine i eventualno uplatnica na 150 kn za testiranje semestra, za one koji nemaju potpise iz predmeta.
 

all

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nemam više od 17 ponuđenih za upis, a treba 18. Ne mogu upisati preko studomata. Kaj sad?

 

Monika02

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pise da redovni moraju dostaviti indekse i uplatnicu do 30.9., jel bi htjeli oni mozda primiti i dan poslije toga datuma? Ili bi probleme radili..
 

Ina1983

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može jedno glupo pitanje? Kad nosimo index na upis, moramo ga ispunit s predmetima koje upisujemo?
 

adri01

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav,

U situaciji sam da sam jednom produzila zadnju godinu specijalistickog, i sada nisam sigurna da ce mi obrana bit do 30.09. U slucaju da ne stignem imati obranu do tada i moram opet produzit godinu samo zbog diplomskog, moram placat samo upisninu ili? Redovan sam student. I dali gubim status redovnog studenta?
 

Nataša S

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pitanje za izvanredne

ili sam ćorava, ili su maknuli obavijest kada su upisi za izvanredne, pa ako mi neko može napisati, bila bi zahvalna
 

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Može jedno glupo pitanje? Kad nosimo index na upis, moramo ga ispunit s predmetima koje upisujemo?
ni slučajno. Koščak lijepi naljepnice s isprintanim upisanim predmetima.
 

bett

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
pitanje za izvanredne

ili sam ćorava, ili su maknuli obavijest kada su upisi za izvanredne, pa ako mi neko može napisati, bila bi zahvalna
Upisi su od 1.- 09.10.
https://www.pravo.unizg.hr/_news/27715/RASPORED UPISA STUDENATA U VISE GODINE STUDIJA.pdf
[DOUBLEPOST=1569567207,1569324972][/DOUBLEPOST]Kolege može mala pomoć, kada uplaćujemo iznos školarine i upisnine da li možemo sve uplatiti na jednoj uplatnici ili su potrebne dvije, pa na jednoj uplatimo školarinu a na drugoj upisninu? Hvala.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks