AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2009./2010.

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Jadranka15

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Odgovor za kolegicu Ivanaxxx
U svezi Tvoga nastavka studija na Stručnom studiju javne uprave, izvoli te obratiti gđi Mirjani Klanac - soba broj 8/I kat- Gundulićeva 10, te ćeš od gđe Klanac dobiti informaciju o upisu, nastavak studija, a njezin broj telefona je: 01/4890-218
stranke prima od 9,00 sati, ali Ti provjeri da li je bilo izmjene i bilo bi dobro da ju nazoveš pa da Ti kaže što sve trebaš, pa da ne dolaziš za badava. Pozdrav
 

Dalida

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Upisi 2009/2010

Hej ljudi, trebam pomoć! Da li slučajno netko zna kakva je procedura ponovnog upisa u šklolu. Naime, ja sam izvanredno studirala tu prije par godina, dala jedno 7 ispita i odustala. Kada mi je šklolarina istekla nisam se ispisivala nego jednostavno nisam više dolazila. Sada bi nekak upisala parcijalu druge godine ako je moguće, isto izvanredno. Ako itko zna išta o tome, molim da mi odgovori! Unaprijed hvala!
Ćus!
Obzirom da je gđa.Mirjana na bolovanju nazovi gđu. Sanju na tel. 4890 215 pa se dogovori s njom, ženska je super i vrlo strpljiva:wink5:
 

brooke

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009/2010

e takve ocjene i ja imam,e thx ja sam mislio da se zbraja prvi,drugi treci i zavrsni ispit bez cetvrtog razreda,e i jos jedno pitanje nakon sto uplatim uplatnicu od 200 kn za prijamni sta onda s tom uplatom uplacenom idem na prijavu s dokumentima kao domovnica... i dali mi jos treba neka prijamnica ili ?

E kad uplatiš to,odeš se prijavit za prijemni,trebaju ti svjedodžbe od 1.do 4.raz.srednje škole i svjedodžba o maturi, domovnica i ta uplatnica..brijem da je to sve..i onda ti oni daju papirić s kojim dolaziš na prijemni,to je to..
Sretno ti :laughing:

E kad uplatiš to,odeš se prijavit za prijemni,trebaju ti svjedodžbe od 1.do 4.raz.srednje škole i svjedodžba o maturi, domovnica i ta uplatnica..brijem da je to sve..i onda ti oni daju papirić s kojim dolaziš na prijemni,to je to..
Sretno ti :laughing:
e da,koliko se sjećam,mislim da moraš kupiti u knjižari pravnog fakulteta-Trg maršala Tita 3,prijavnicu za prijemni,i tek kad to ispuniš,odeš tamo s prijavnicom,kopijom uplatnice,svjedodžbama i domovnicom..valjda nisam niš zaboravila :p hehe
 

brineta_5

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pozdrav svima. evo ja sam sad maturantica upravne škole, i htjela bih upisati ovu školu iduće godine. eh sad me zanima koji je studij bolji, s kojim lakše nađem posao? hvala unaprijed :blushed:
 

zvonimir22

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
citaj ostale teme i postovekolko sam ja cuo preko ovog foruma s poreznim studijem tesko da ces nac posao ,al ukoliko hrvatska ude u eu svaki privatnik,firma... mora imat svog poreznika,nadam se da sam ti pomogo,za sve ostalo raspitaj se na forumu,ja se tek sad na drugom roku upisujem i nadam se da cu upast !

jel zna netko kad su sutra prijamni,i dali ce stavit popis pristuipnika po dvoranama na pravo.hr
 

LarryDavid

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav! :wavey:
Evo, nadam se da ću se sutra upisati na studij javne uprave, no nisam još siguran jer sam 118. na listi, a vanredno se može upisati do 116. mjesta. :unsure: Ali, pretpostavljam da će se netko ispred mene odlučiti za porezni studij, ili će odustati... :moli: Kakva je situacija bila prethodnih godina na 2. roku, jel se moram brinuti za ova 2 mjesta? :laughing: Već sam izvisio u 1. roku na filozofskom, pa ne bih htio opet. :laughing: I jel se može doći bez uplatnice, pa uplatiti kad saznam jesam li upao? :misli:
 

zvonimir22

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nisam upo pa me zanima sto sa mojim dokumentima,dali cu ih dobit na svoju adresu,dali moram doci po njih ,kad je najbolje otic po njih i gdje?
 

LarryDavid

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nisam upo pa me zanima sto sa mojim dokumentima,dali cu ih dobit na svoju adresu,dali moram doci po njih ,kad je najbolje otic po njih i gdje?
Jbg, više sreće sljedeće godine.:five: Moraš sam po dokumente. Odi u ponedjeljak pa pitaj u referadi, ne znam točno gdje se trebaju podići...


Ja sam se uspio upisati, nije bilo razloga za brigu jer se crta spustila do 156. mjesta.:Hail:
 

brooke

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jbg, više sreće sljedeće godine.:five: Moraš sam po dokumente. Odi u ponedjeljak pa pitaj u referadi, ne znam točno gdje se trebaju podići...


Ja sam se uspio upisati, nije bilo razloga za brigu jer se crta spustila do 156. mjesta.:Hail:

čestitam :laughing:
 

dijana1703

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
boook... samo da se pohvalim da sam od danas ponosni student javne uprave

boook svima...nova sam i samo da sam ponosni student javne uprave...i hvala svima na puno podrške preko postova
 

Tihana I.

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Čestitam svima i želim vam dobrodošlicu,ja sam već malo duže na faksu,najljepša je prva godine,novi ljudi,predavanja,kave,prvi ispiti...naravno nije baš sve idilično ali neću vam kvarit početak..uživajte...
 

malamala

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudeki... kada počinje faks? i di podižem index ak sam na poreznom? u referadi od poreznog ili tam u prizemlju?
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks