AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2009./2010.

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Alex.B.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009/2010

pise na stranici prava:

Prijave za razredbeni ispit primat će se 31. kolovoza i 1. rujna 2009., u zgradi Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 14, II. kat, dvorana V., od 9 do 12 sati.

Razredbeni ispit održat će se u srijedu, 2. rujna 2009., prema rasporedu koji će biti objavljen u utorak, 1. rujna 2009. u 15 sati na oglasnoj ploči u prizemlju Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 14, i na web stranici NaslovnicaWeb pravnog fakulteta
 

jerry

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009/2010

pise na stranici prava:

Prijave za razredbeni ispit primat će se 31. kolovoza i 1. rujna 2009., u zgradi Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 14, II. kat, dvorana V., od 9 do 12 sati.

Razredbeni ispit održat će se u srijedu, 2. rujna 2009., prema rasporedu koji će biti objavljen u utorak, 1. rujna 2009. u 15 sati na oglasnoj ploči u prizemlju Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 14, i na web stranici NaslovnicaWeb pravnog fakulteta
hvala puno:thumbs:
 

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Upisi 2009/2010

vidjela sam u današnji jutarnji il večernjim novinama, da su objavili kolko je mjetsa na drugom roku, i kad su prijave

mislim, da oko 70 ljudi primaju na upravu kao red. s plaćanjem, i oko 10-20 na izvanredne

mislim, da se prijave predaju 29./30. 8, a da je prijamni 2.9

nisam sigurna, pogladajte u novinama, ako već nije objavljeno na NaslovnicaWeb pravnog fakulteta

----------------------------------------

još nešto:
jel se može, pošto kolko sam shvatila postoje 2 grupe redovnih, prebacit iz jedne u drugu?
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Upisi 2009/2010

vidjela sam u današnji jutarnji il večernjim novinama, da su objavili kolko je mjetsa na drugom roku, i kad su prijave

mislim, da oko 70 ljudi primaju na upravu kao red. s plaćanjem, i oko 10-20 na izvanredne

mislim, da se prijave predaju 29./30. 8, a da je prijamni 2.9

nisam sigurna, pogladajte u novinama, ako već nije objavljeno na NaslovnicaWeb pravnog fakulteta

----------------------------------------

još nešto:
jel se može, pošto kolko sam shvatila postoje 2 grupe redovnih, prebacit iz jedne u drugu?
možeš dolaziti na predavanja od bilo koje grupe (neovisno u kojoj si ti), jer predavanja nisu obavezna, nitko ne zapisuje (osim, neki puta su znali zapisivati na politologiju i informatici), a sada što se tiće kolokvija- mislim da moraš ostati u grupi u koju inaće spadaš (jedino ako se ne dogovoriš s profesorom).
 

Ivanaivana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009/2010

Zna li tko da li je ostalo mjesta na poreznom studiju bez plaćanja u drugom roku? Ovo mi je vrlo važno pa MOLIM ako tko zna odgovor da mi odgovori:moli:
 

Afrodita

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Upisi 2009/2010

Nije ostalo mjesta bez plaćanja, sve ti piše na stranici prava :
Broj slobodnih mjesta:
- stručni porezni studij - 47 redovitih studenata za osobne potrebe

Školarina za prvu godinu studija za studenta za osobne potrebe iznosi 5.500,00 kuna, a za izvanrednog studenta 3.300,00 kuna.

Sve pojedinosti o stručnom studiju javne uprave i stručnom poreznom studiju dostupne su na web stranici NaslovnicaWeb pravnog fakulteta

Prijave za razredbeni ispit primat će se 31. kolovoza i 1. rujna 2009., u zgradi Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 14, II. kat, dvorana V., od 9 do 12 sati.

Razredbeni ispit održat će se u srijedu, 2. rujna 2009., prema rasporedu koji će biti objavljen u utorak, 1. rujna 2009. u 15 sati na oglasnoj ploči u prizemlju Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 14, i na web stranici NaslovnicaWeb pravnog fakulteta
 

brooke

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009/2010

naravno da se može, veće je samo pitanje primaju li na upravni vanredno, tj. da li postoji izvanredni stručni studij javne uprave.

i još nešto, sretno svim brucošima, samo bih htjela reć da ih nebude ničeg strah, ništa na ovom faksu nije prestrašno, ili ako ništa drugo, ni na drugim fakultetima nebi prošli ništa bolje :) faks ko faks, treba da se uči. ali nemojte se bojat, kao prvo, može se lijepo komotno i radit uz to, kao drugo, vaš društveni život također neće biti zapostavljen.

ispričavam se malo sam emotivna hehe ali ja sam se eto, jučer baš ispisala iz ovog faksa i upisala u novi, tak da sam i ja brucoš skupa s vama , samo na drugom fakultetu :) ovaj sam fakultet upisala prošle godine u jesenskom roku jer nije bilo baš nekog izbora na jesen, ali ni za trenutak nisam požalila :) ok, možda malo zbog građanskog prava :D sada sam odlučila studirat nešto drugo, ali znam da ak se odlučim vratit porezni će me uvijek čekat :crazy: :crazy:

brucoši, držte se, i još jedna stvar, znam da vam to trenutno nije na pameti, ali ako ćete trebat kakve knjige, skripte,materijale, donirat ću sve ak treba samo da se na faksu osjećate ko doma. želim da doživite pristup prema studentu kakav sam ja jučer doživjela na svom sadašnjem fakultetu.
hvala svima i pozdrav.

Hvala tebi što si as ohrabrila! Svi pričaju da je preteško,da su profesori zeznuti,tako da nerado iščekujem 10.mj...već razmišljam o ispisivanju,a nisam još ni krenula na fax,ha ha ha :tongue2: koji apsurd!
 

Frances

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009/2010

Hvala tebi što si as ohrabrila! Svi pričaju da je preteško,da su profesori zeznuti,tako da nerado iščekujem 10.mj...već razmišljam o ispisivanju,a nisam još ni krenula na fax,ha ha ha :tongue2: koji apsurd!

kaj got, upoznat ces brzo dobre ljude oko sebe, (osim teta u referadi :tongue2: - steta sto vise ne vrijedi ono, doneses 20 dkg kave i dobri su prema tebe ) svidit ce ti se studentski zivot...ne brini :)
 

beba2510

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009/2010

kaj got, upoznat ces brzo dobre ljude oko sebe, (osim teta u referadi :tongue2: - steta sto vise ne vrijedi ono, doneses 20 dkg kave i dobri su prema tebe ) svidit ce ti se studentski zivot...ne brini :)
šta ti koka, s politelogije nam se još javljaš..hehe..mogla bi koji put na predavanje s nama ko u dobra stara vremena.. :)
 

brooke

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009/2010

kaj got, upoznat ces brzo dobre ljude oko sebe, (osim teta u referadi :tongue2: - steta sto vise ne vrijedi ono, doneses 20 dkg kave i dobri su prema tebe ) svidit ce ti se studentski zivot...ne brini :)
haha,ma znam da će mi se svidjeti,optimistična sam ja :) ah,tako sam ja doktorici nosila bombonjere i kave i bila je ljubazna,sve dok nisam postala švorc,hehe..šteta što više na pali to kod teta u referadi? a ni kod moje doktorice,više ju ne zadovoljava bombonjera,sad puca na nešto više,očitoo..hehe...malo skrenuh s teme,ugl...ma,zakon je biti student!! :laughing:
 

realistica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Upisi 2009/2010

Dali mi netko može reći kada mogu predati prijavu za upis na studij javne uprave? Želim se prebaciti sa pravnog fakulteta. Hvala unaprijed
 

zvonimir22

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009/2010

zanima me koliko je potrebno imati bodova za upis na porezni ili javnu upravu, otprilike siz skole i sa prijamnog,i jos jedno pitanje,kako se boduje ocjene iz skole,dali se zbroje sva 4 uspjeha i zavrsni ispit ili prve tri god i zavrsni ispit pa se pomnozi sa 20?
 

brooke

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009/2010

zanima me koliko je potrebno imati bodova za upis na porezni ili javnu upravu, otprilike siz skole i sa prijamnog,i jos jedno pitanje,kako se boduje ocjene iz skole,dali se zbroje sva 4 uspjeha i zavrsni ispit ili prve tri god i zavrsni ispit pa se pomnozi sa 20?

Zbraja se uspjeh na kraju godine iz 1., 2., 3., 4., razreda i ocjena s kojom si maturirao...i taj zbroj pomnožiš s 20...ja sam iz škole imala samo 360 bodova:

1.raz: 4
2.raz: 4
3.raz: 3
4.raz: 3
matura: 4
sveukupno 18 x 20= 360

eto,ako imaš bodova približno kao ja,pokušaj riješiti barem pola prijemnog,i uspjet ćeš :laughing: :laughing:
 

zvonimir22

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009/2010

e takve ocjene i ja imam,e thx ja sam mislio da se zbraja prvi,drugi treci i zavrsni ispit bez cetvrtog razreda,e i jos jedno pitanje nakon sto uplatim uplatnicu od 200 kn za prijamni sta onda s tom uplatom uplacenom idem na prijavu s dokumentima kao domovnica... i dali mi jos treba neka prijamnica ili ?
 

ivanaxxx

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009/2010

Hej ljudi, trebam pomoć! Da li slučajno netko zna kakva je procedura ponovnog upisa u šklolu. Naime, ja sam izvanredno studirala tu prije par godina, dala jedno 7 ispita i odustala. Kada mi je šklolarina istekla nisam se ispisivala nego jednostavno nisam više dolazila. Sada bi nekak upisala parcijalu druge godine ako je moguće, isto izvanredno. Ako itko zna išta o tome, molim da mi odgovori! Unaprijed hvala!
Ćus!
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks