AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2009./2010.

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

lala77

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hmm.. mene nisu slikali za iksicu...
jel se to još nekom desilo...
zna neko kaj da ja sad radim :D? mislim si da su me trebali
 

kicho

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nisu ni mene slikali. Mislim da ćemo o slikanju za x-icu biti naknadno obavješteni. Uglavnom, u utorak na faks po indeks i odmah možeš provjeriti to za x-icu. :wink5:
 

sunchica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
evo nisam brucosica ali prebacujem se na upravu :) znam da bi mi trebali priznati neke ispite sa prava a sad...zanima me kada se mogu upisati? buduci da kao ipak nisam pravi brucos he he, jel jos netko u istoj situaciji?
pozdrav svima :)
 

lala77

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ako nekog zanima info o slikanju za iksice... meni je danas rečeno da će onima s jesenskog roka slikice bit skenirane ;)
 

Gigi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
evo nisam brucosica ali prebacujem se na upravu :) znam da bi mi trebali priznati neke ispite sa prava a sad...zanima me kada se mogu upisati? buduci da kao ipak nisam pravi brucos he he, jel jos netko u istoj situaciji?
pozdrav svima :)
priznat će ti socku i teriju
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks