AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2008./2009.

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Ivanaivana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

Ako bi mi mogla pomoci u jos samo jednoj sitnici. Da li ja se samo trebam pojaviti na upisima sa dokumentima i tamo rjesavati prijenos bodova ili kako to ide?
ja kad sam to radila generacija 2005/2006 sad više nisam odustala od faksa ali izgleda da ću se vratiti :laughing: ak budu u rujnu prijemni, no da ne odugovlačim ja sam otišla na pravni(tajništvo/referada više se ne sjećam) i pitala dal mogu prebaciti bodove na upravni ženska mi rekla da mogu i napisala nešto i udarila štembilj i s tim papirom(na kojima piše da si prebacio bodove) i dokumentima otišla na upis na upravni,inače bi bila upala bez plaćanja ali onaj tip ispred mene me pretekao:laughing:

vjerojatno
uh nadam se!! dragi kolege vraćam se:tulum: ali ne znam da li trebam žaliti ili slaviti:laughing:
 

hereja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

uh nadam se!! dragi kolege vraćam se:tulum: ali ne znam da li trebam žaliti ili slaviti:laughing:
prvo slaviti, zatim zaliti, onda dobit amneziju i niceg se ne sjecati


kak niko da odgovori na moje pitanje, a vazno mi je jakoo

Znam da sam vec dosadan, ali kad su upisi?
ja mislim 3. rujna, ali nisam sigurna
 

Ivanaivana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

a čuj ako si jako malo iza crte,postoji velika mogućnost da se pomakne pa da upadneš u redovite, ja kad sam prvi put upisivala bilo je mjesta u drugom roku za redovite, ali ja mislim da što se tiče upravnog i izvanredno nije tako loše, čak i jeftinije je(ako se do sada nije nešto promijenilo)
 

MARINAP

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

Evo da se i ja javim, jer vidim da svatko ima dilema, a i ja. Ja sam na listi za redovne studente uz plaćanje, međutim, radim i to ne mogu. Kada su uopće upisi? Ako upišem izvanredno, ostavljam nekome mjesto tko želi studirati redovno. Da li da sutra odem na upis ili čekam navodno ponedjeljak kada se upisuju izvanredni studenti? Nije mi jasno jer ništ ne piše na njihovoj web stranici detaljnije. Neda mi se ići bezveze u Zagreb jer moram žicati godišnji, pomognite tko zna.
 

hereja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

Evo da se i ja javim, jer vidim da svatko ima dilema, a i ja. Ja sam na listi za redovne studente uz plaćanje, međutim, radim i to ne mogu. Kada su uopće upisi? Ako upišem izvanredno, ostavljam nekome mjesto tko želi studirati redovno. Da li da sutra odem na upis ili čekam navodno ponedjeljak kada se upisuju izvanredni studenti? Nije mi jasno jer ništ ne piše na njihovoj web stranici detaljnije. Neda mi se ići bezveze u Zagreb jer moram žicati godišnji, pomognite tko zna.
ja ti nis neznam, i mene muce ti rokovi za upise.
najbolje ti je nazvat, jer sam ja isla tamo i pitala za rokove, pa mi je referentica odbrusila da to sve pise.
a sad, ja cekam da se crta pomakne tako da se mogu upisati redovno ali me isto muce rokovi jer neznam kad bi se ja to trebala upisati, koji datum, i to ako se crta pomakne. :confused2::confused2:
 

luna989

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

10. i 11.07. su upisi za one koji su upali redovito bez plaćanja, a 14. i 15.07. za redovite s plaćanjem od 9 do 13h. Za vanredno neznam... Sutra poslije 13h bi trebalo biti objavljeno jeli se crta pomaknula. ;)
 

giggy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

cek... upisi su danas i sutra?? i na stranicama fakulteta nis ne pise... sramota da to moram saznati na forumu.. :sad:
 

hereja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

10. i 11.07. su upisi za one koji su upali redovito bez plaćanja, a 14. i 15.07. za redovite s plaćanjem od 9 do 13h. Za vanredno neznam... Sutra poslije 13h bi trebalo biti objavljeno jeli se crta pomaknula. ;)
bless you :happy:
 

Ivy

Admin
Re: Upisi 2009.

puno ces toga saznati na forumu a ne na stranici DVZ-a ;)

kako si na listi za redovne studente bilo bi dobro da se pojavis danas ili sutra na faksu/ ili nazoves, ali ne znam koliko ce to pomoci, i kazes da se zelis upisati kao izvanredni
mislim da je to dovoljno

normalno je da time oslobadjas nekome mjesto kod redovnih :)
 

hereja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

dobro, sad kad smo rokove rjesili, sad cekamo crtu da ode doljeee. :laughing:
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

kolko inace ljudi odustane? npr prosle godine...
ne znam, mislim da je prošle god bilo 30-tak, ako ne i više, prestala sam poslije pratiti
dosta ljudi ide na pravo i tu pa upadnu na pravo pa se onda tu oslobodi mjesto
 

hereja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

pomicanje crte ce objaviti na netu ili cu morati ici na pravni ili veleuciliste da vidim? jer vec je 13:07 i nista. :unsure:
 

luna989

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

To će bit tek kasnije objavljeno, valjda, jer su upisi bili do 13h.. a trebalo bi biti i na netu
 

čečenija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

ne znam, mislim da je prošle god bilo 30-tak, ako ne i više, prestala sam poslije pratiti
dosta ljudi ide na pravo i tu pa upadnu na pravo pa se onda tu oslobodi mjesto
bodovna lista se prošle godine pomaknula...puno puno...mislim da za više od 100 ljudi jer znam da sam ja bio 245 na listi ...a nakraju zadnji dan bio sam oko 130-140... tak da sam bio blizu onih 90 iz potporu ministarstva...

ove godine sam primjetil da ima sve manje brucoša koji su pisali prijamni...
možda neznaju da na javnoj upravi leži budučnost ove zemlje...:laughing::laughing::laughing:
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks