AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2008./2009.

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

giggy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

zdravo... zna itko u kolko sati su prijemni.. na natjecaju pise samo datum (8.7.), ali sat ne... pa ako ko zna, bio bih zahvalan... :wink5:
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

najbolje nazovi u referadu i pitaj
01 4890 218
01 4890 252
 

luna989

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

Ovako...prijavila sam se za upravni i porezni studij jer su mi rekli da za to polažem samo jedan prijemni pa di upadnem, samo moram uplatiti dvjesto kuna više. E sad, problem je u tome što je prijemni za upravno pravo 8.7. u 12 sati na/u TMT-u (šta je TMT??? :blushed:), a za porezno također 8.7. u 12 sati u Gundulićevoj. Kak da ja budem na dva različita mjesta u isto vrijeme??? :confused2:
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

Ovako...prijavila sam se za upravni i porezni studij jer su mi rekli da za to polažem samo jedan prijemni pa di upadnem, samo moram uplatiti dvjesto kuna više. E sad, problem je u tome što je prijemni za upravno pravo 8.7. u 12 sati na/u TMT-u (šta je TMT??? :blushed:), a za porezno također 8.7. u 12 sati u Gundulićevoj. Kak da ja budem na dva različita mjesta u isto vrijeme??? :confused2:

TMT je Trg maršala Tita
TMT 14 ti je zgrada pravnog fakulteta, tamo gdje su one velike stepenice
TMT 3 ti je onda zgrada kamo si išla kupiti prijavnice za prijaviti prijavni i kamo ćeš ići kupiti indeks, prijavnice za ispite i sve što će ti trebati
a kako da budeš na dva mjesta u isto vrijeme-to ti čak ni ja ne znam :wink5:
 

lion_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

Ovako...prijavila sam se za upravni i porezni studij jer su mi rekli da za to polažem samo jedan prijemni pa di upadnem, samo moram uplatiti dvjesto kuna više. E sad, problem je u tome što je prijemni za upravno pravo 8.7. u 12 sati na/u TMT-u (šta je TMT??? :blushed:), a za porezno također 8.7. u 12 sati u Gundulićevoj. Kak da ja budem na dva različita mjesta u isto vrijeme??? :confused2:
ej pa sama si napisala da polažeš jedan prijamni pa di upadneš, pa po tome nemoraš biti na 2 različita mjesta:laughing: fino odi na prijamni za upravni i to bi trebalo bit to.sretno!!
 

luna989

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

Hvala Nela i lion_zg :wink5:
Skužila sam na kraju i sama šta je TMT... :proud:
 

Dario_Zg

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Upisi 2009.

350 ljudi je prijavljeno na faks...mislim da je to dobra kvota za upast...
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

mislim da je tako nekako bilo i prošle godine
ma upast ćeš bez po frke
a onda muka... :laughing:
 

brianna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

ja bi upisala pad, kad je za to upis i kaj mi sve treba? znam nesto da trebam uplatit, ja sam redovni student. pliz ak netko zna nek mi javi. hvala!
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

koliko ja znam pad se upisuje isto kad i godina a to ti je tamo negdje krajem 10.mj nakon dekanskog roka i nakon testiranja semestra
 

hereja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

ovak, prosla sam razredbeni i upala sam izvanredno, nalazim se ispod crte tek za par mjesta, ali ja bi htjela upasti kao redoviti student.
rekli su mi da moram cekati da vidim hoce li se lista pomaknuti svaki dan iza 13 h. sad to cekam da vidim, ali najvise me zabrinjava do kada bi se ja trebala upisati, da mi ne prode rok. da li netko zna, u uputstvima pise nesto, ali meni je to nerazumljivo.

ajde, dajte pomagajte!
 

mali_od_ba

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

Pozdrav dobri ljudi!
Ispricavam se ako postavljam pitanje koje je netko 100 puta vec odgovorio, ali da li me mozete uputiti na informacije u vezi prijenosa bodova?
Ja sam pisao prijemni na pravu.
 

hereja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

kad su vam rezultati razredbenog ispita?i kolika je bila navala?
rezultati razredbenoga su sluzbeno objavljeni danas na pravnom fakultetu i na sveucilist. prijavilo se 346 kandidata.
 

Ivanaivana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

Pozdrav dobri ljudi!
Ispricavam se ako postavljam pitanje koje je netko 100 puta vec odgovorio, ali da li me mozete uputiti na informacije u vezi prijenosa bodova?
Ja sam pisao prijemni na pravu.
možeš jer ja sam tako upala na upravno,nisam htjela pravo izvanredno

rezultati razredbenoga su sluzbeno objavljeni danas na pravnom fakultetu i na sveucilist. prijavilo se 346 kandidata.
znači biti će prijemni u rujnu? s obzirom da je na natječaju pisalo da ih primaju 80 bez plaćanja,160 s plaćanjem i 200 izvanrednih studenata znači ukupno 440, a prijavljenih 346 studenata
 

mali_od_ba

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

Ako bi mi mogla pomoci u jos samo jednoj sitnici. Da li ja se samo trebam pojaviti na upisima sa dokumentima i tamo rjesavati prijenos bodova ili kako to ide?
 

hereja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

znači biti će prijemni u rujnu? s obzirom da je na natječaju pisalo da ih primaju 80 bez plaćanja,160 s plaćanjem i 200 izvanrednih studenata znači ukupno 440, a prijavljenih 346 studenata
vjerojatno
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks