AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2008./2009.

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

čečenija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

1. a sad cisto onak informativno, koje su povlastice, razlike izmedu redovnog i vanrednog studiranja? cujem da je redovno dobro samo zato sto imas pravo na iksicu, pokaz, zdravstveno i recimo uhodas se u program bolje.
neznam, dajte mi neke savjete, tesko mi se odluciti.
2. e da, da pitam dok sam jos svjeze glave, skolarina dode za redovne 5800, za vanredne 3600 kn, kolko uz to jos treba odvojiti za literaturu i sve sto uz to jos ide. vidi se da sam zelena :laughing:
evo opet ja odgovaram na tvoja pitanja...:laughing:
redovno je bolje zbog sveg tog kaj si nabrojala...profesori te zapamte...a oduvjek drukčije gledaju na izvanredne:confused2:...a za literaturu češ izdvojit od 300 pa do 500 kn za oba dva semestra ak planiraš uzet rabljene ili fotokopirane knjige...
moja preporuka je ako nemaš drugih obveza(posao) i ako ti učenje nije baš neki veliki problem odi redovno ...:laughing::laughing::happy::wink5:
 

Ivy

Admin
Re: Upisi 2009.

a i knjige uvijek mozes posuditi od nekoga tko je vec prosao taj ispit...
tako da ce ti s vremenom knjige biti sve manji trosak
a naravno da se knjige mogu i posuditi u knjiznici na pravnom fakultetu ili biloj kojoj knjiznici
cime ti trosak za knjige opet opada...
kod mene su najveci izdatak markeri ;)
 

hereja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

hvala ljudi na strpljenju :happy:
bila sam danas i rekli su da moram pricekati danas do 13h kada se 'napakon' pomice ta crta, tako da sutra idem na upis, ako sve bude ok. :proud:
 

giggy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

smradovi, bil sam v petak na upisima, i rece mi ženska da nek dojdem za 2 dana po indeks. dojdem v ponedeljak i rece mi ženska tamo nek dojdem sutra, dojdem ti ja sutra, odnosno danas, i opet me ženska otpili i opet mi rece nek dojdem sutra... pa jebote treba dati svaki dan 150 kn za prijevoz.. :dry:
 

hereja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

ja neznam sta cu ako se sutra ne upisem i ako budem morala ostati jos 2 dana u zagrebu. :sad:
 

MARINAP

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi 2009.

Evo i mene ljudi, u petak popunila indeks, a danas mi je seka digla indeks, da ja ne idem bezveze samo po to u Zagreb. Sad se samo treba primiti učenja. Htjela sam samo pitati koja je razlika (osim u studiranju) između redovnih i izvanrednih? Nisam znala da profesori gledaju na tu razliku. Malo mi pojasnite, ako tko zna. Ja sam inače primljena u redovne bez plaćanja, ali zbog posla nisam u mogućnosti studirati redovito, pa sam eto upisala izvanredno. Koji mi predmet preporučate da prvo polažem? Pogledala sam navodno najteži ispit - nauka o javnoj upravi, da idem to prvo polagati? Ima ko kakav savjet?
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks