AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upis u drugu godinu studija

vibica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Po ispitu ili po bodu???koliko dođe upis za izvanredne ako sam dala tek 4 predmeta a prošle su mi 2 god u vjetar;:)confused2:
Po bodu, dakle za izv. 80 kn. E sad ne znam koliko ti nose ta 4 predmeta bodova... Uglavnom, upisuješ onoliko bodova koliko nisi položila. To zbrojiš, pomnožiš sa 80, i dodaš (čini mi se) 300 kn upisnine.
 

amanda

love
PETICIJA ZA DEKANSKI ROK I SMANJENJE PRAGA USKORO (čitaj: 5.-9.09) KREĆE U REALIZACIJU! (vrijedi za: porezno i upravno pravo)

Prikupljanje potpisa vršiti će se u holu fakulteta (Gundulićeva 10) od pon- petka u jutarnjim satima! Molim sve koji imaju vremena i volje izdvojiti 2-3 h jedan od dana ne bi li potpomogli akciju neka se jave na private ili na mail- [email protected]!

Unaprijed hvala i nadam se da će nas se odazvati što više.. Molim da ovu obavijest širite dalje svojim kolegama putem fb-a, ili kako god se još sjetite!!
 

forest

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
super ,znaci prikupljeno je dovljno potpisa sto se tiče dekanskog roka i smanjenja bodovnog praga za porezni studij
 

Mr. Mister

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ej, zamolio bi za malo pomoći... ostat će mi s prve godine vjerovatno samo građansko ( upisao sam 2010. porezni redovno) pa me zanima kak to ide s plaćanjem i kak se onda druga godina upisuje??? hvala unaprijed!!!
 

Samohrani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Meni je isto ostalo samo građansko.Kako su prošle godine tvrdili tijekom upisa,mi smo ispunili uvjet za upis druge godine (50 ECTS bodova) i plaćamo samo upis u drugu godinu.:wink5:
U drugu godinu se upisuješ kao i u prvu samo naravno upisuješ nove kolegije.To bi trebalo uskoro krenuti.
Mi smo svi prošle godine ostvarili pravo na besplatan upis kao redovni studenti(platio si upis i indeks).Nas su uvjeravali da će i dalje biti oslobođeni plaćanja školarine oni koji redovito ispunjavaju obveze i uvjet,a to je 50 ECTS bodova.Sjednica sveučilišta treba biti ovih dana.
Danas sam bio na faksu.Upisi su počeli samo ne znam vrijeme upisa.Došao sam kasno i referade su bile zatvorene.
 

amanda

love
pošaljite mail na [email protected]
ne trebate loviti red za referadu! :)

dragi studenti-
1.pod prvanim smo fakultetom, ali papiri su jos u procesu pa cemo o tome vise iduce akademske godine.
2. dekanski rok ce od sada svake godine biti jer to prakticira pravni fakultet! datum prijava i polaganja ispita ce biti naknadno odlucen pa vam neznam jos reci kada ce tocno biti!
3. prag je spusten na 42 ects boda, ali samo ove godine jos jer se iduce godine o tome nemoze raspravljati osto smo pod pravnim fakultetom!
4. peticija za priznavanje ispita unatoc 10 ects bodova je ...ismijana i bila bi krsenje nekih njihovih necega.. to nije odobreno niti ce ikada biti!
..
 

ledeni čaj

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok, zna li netko možda uvjete upisa u drugu godinu sada kada smo pod pravnim fakultetom?
na pravnom ovako piše (vrijedi i za stručni studij):
1. Studenti koji su u prethodnoj akademskoj godini ostvarili 30-54 ECTS bodova plaćaju 120 kuna po svakom ECTS bodu koji nisu položili u prethodnoj akademskoj godini.
2. Studenti koji su u prethodnoj akademskoj godini ostvarili manje od 30 ECTS bodova plaćaju participaciju školarine u iznosu od 7.200,00 kuna.

znači li to da moramo steći najmanje 55 (a ne 50 kao prije) ECTS-a da bi redovno upisali višu godinu, i prosjek 3.5 ili više (uz 55 ECTS-a) da bi upisali bez plaćanja?
 

kružić

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudiii, može pomoć?
2010. sam upisala 1. godinu, zatim sam upisala parcijalu 2. godine, pa redovno 2. godinu i sad su mi opet propali predmeti iz druge, pa me zanima da li sad opet 2. upisujem kao redovna ili izvanredna??

Hvala!!!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks