AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upis u drugu godinu studija

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Smanjenje bodovnog praga

pošto nam se smanjio bodovni prag za upis u drugu godinu poreznog studija jeli mi tko može objasniti što sa predmetima koje prenosimo? ja osobno imam 4 predmeta, kada kupim upisni materijal kako i gdje u index upisati šta? odnosno jeli upisujem sve predmete sa druge godine u index i ovi 4 ostaju tamo gdje jesu bez da ih igdje upisujem ili kako to ide ... ?
hvala na odgovoru ako ste me razumijeli što sam htjela pitati...
dobiš popis predmeta i upisuješ na jednu stranicu predmete iz zimskog,a na drugu iz ljetnog semestra. kad kupiš upisne papire dobiš matični list za ispunit,još neki vezan za statistiku papir i papir s predmetima koje upisuješ u indeks...i piše ti kak se upisuje. sretno
 

Sanja137

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

imam jedno pitanje, na koje je vjerojatno vec puno puta odgovoreno...ali ja nisam to sad uspjela naci...
za upis u drugu godinu moram platit 5 500 i upsininu 300 kn...jel placam odreden iznos novaca i za ispite koje prebacujem u drugu godinu...
 

nina18

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

imam jedno pitanje, na koje je vjerojatno vec puno puta odgovoreno...ali ja nisam to sad uspjela naci...
za upis u drugu godinu moram platit 5 500 i upsininu 300 kn...jel placam odreden iznos novaca i za ispite koje prebacujem u drugu godinu...
ne plaća se ništa za ispite...
 

isoos

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

kolege, jel zna ko do kad traju upisi? i što je sve potrebno donijeti osim indeksa?
 

mare

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

ako se netko vec upisao u drugu godinu neka samo kaze da li je trebao ponovno upisivati predmete iz prve godine koji su mu ostali ili samo iz druge godine,posto sam procitala da svaka teta iz referade drugacije kaze,pa da provjerim...hvala
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Porezni studij

ako se netko vec upisao u drugu godinu neka samo kaze da li je trebao ponovno upisivati predmete iz prve godine koji su mu ostali ili samo iz druge godine,posto sam procitala da svaka teta iz referade drugacije kaze,pa da provjerim...hvala
upisuju se predmeti samo iz druge godine.
 

Ivana.nana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ej ljudi..ovako, prvu godinu sam upisala redovno uz plaćanje... sad imam 50 bodova, a prosjek mi je 3,7...(znaci uvjet i prosjek) jel postoji mogućnost da upisem drugu godinu bez plaćanja??? ili moram poloziti sve predmete + prosjek???
 

pepa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel možda netko zna jel je moguće plaćat školarinu u više rata uz predočenje neke dokumentacije ?
 

melit@

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel možda netko zna jel je moguće plaćat školarinu u više rata uz predočenje neke dokumentacije ?
najbolje nazovi tete u referadi i pitaj. ali sam cula prosle godine decka koji je pitao dal moze placat na rate i da su mu rekli da ne moze. ali najbolje da odes tamo i da se dobro raspitas.
 

Tihana988

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel možda netko zna jel je moguće plaćat školarinu u više rata uz predočenje neke dokumentacije ?
Naravno da možeš, i to u 2 rate.
Jedna sada u 10.om mjesecu, a 2. u 1 .mjesecu.
Trebaš otići dolje kod tete u sobu 3 da ti pojansi.
Ali treba priložiti svu dok: tatinu PK karticu ako te uzdražava...mamin status da li je zaposlena, potvrde iz škole od braće i sestara ako imaš... itd... itd...
ovisno od razloga.

I naravno zahtjev napisati svojim riječima... :tongue2:
 

Ivana.nana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
plaćaš i njih...tako je jedna kolegica s poreznog platila 2 god. 6300kn + 10 bodova 1000kn, tak da je drugu god platila 7300kn, nažalost :(
 

leica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
plaćaš i njih...tako je jedna kolegica s poreznog platila 2 god. 6300kn + 10 bodova 1000kn, tak da je drugu god platila 7300kn, nažalost :(
Zašto se sad plaća? :sad: Počitala sam u prijašnjim postovima da se nije trebalo plaćat...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks