AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upis u drugu godinu studija

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zašto se sad plaća? :sad: Počitala sam u prijašnjim postovima da se nije trebalo plaćat...
to je naš divni faks! to je od ove godine tak jer su uveli da se plaća po bodovima
gamad!
 

muzaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a di mogu pogledat kolko trebam platit?? upisujem drugu godinu sa 42 boda..
 

Nives_88

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam se baš danas upisala u 2.godinu i mora se platit 60 bodova znači sve ove nove predmete koje upisujemo iz 2.godine + oni bodovi koji su nam ostali od onih predmeta koje nismo položili iz 1.godine...

Kolegice Muzaa ako si redovan student plaćaš 100 kn bod, a ako si izvanredan onda 80kn.
 

Who:)

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
molim vas pomoc,jel se moze upisat sad ljetni,pa iduće god zimski semestar,ja sam parcijala!
Nisam baš sigurna... Ja sam prošle godine tak napravila i Sanja mi je poništila sve i rekla da moram prvo upisati zimski semestar. :(
 

ch_smile

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kak sad kad ja upisujem normalnu drugu godinu(upisala sam parcijalu prošle godine a sad bi kao trebala redovnu godinu), samo upisujem one predmete koji su mi ostali ili sve iz druge?
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kak sad kad ja upisujem normalnu drugu godinu(upisala sam parcijalu prošle godine a sad bi kao trebala redovnu godinu), samo upisujem one predmete koji su mi ostali ili sve iz druge?
one koji nisi položila upisuješ!
 

meriane

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
one koji nisi položila upisuješ!
ne,kad kupis upisni materijal pise ti gore da upisujes nepolozene predmete sa 1 prvo i onda sve predmete ponovno iz druge,glupo i nema smisla ali tako je,znaci u indeks pises ponovno sve predmete sa druge a ne samo one koje nisi upisala,zato sto se po tome kao formira cijena koliko trebas platiti rekla sanja storjak
 

ivona06

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A ko nisam položila sve ispite prve godine plaćam ju ponovo 3 tisuće ili više?Izvanredni student sam javne uprave..
 

Jadranka15

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kažu da redovni po ispitu plaćaju 100 kuna, a izvanredni 80,00 kuna - bumo na jesen vidjeli kak bude
 

leonarda68

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kažu da redovni po ispitu plaćaju 100 kuna, a izvanredni 80,00 kuna - bumo na jesen vidjeli kak bude
Po ispitu ili po bodu???koliko dođe upis za izvanredne ako sam dala tek 4 predmeta a prošle su mi 2 god u vjetar;:)confused2:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks