AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upis na specijalistički i polaganje prijamnog isipta

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja upisujem prvu, ali kao sto rekoh studomat mi normalno funkcionira, i ne vidim zasto bi mi trebao novi aai :/
mozda sam u krivu, ja sam diplomirala u 2 mj i nemam pristup studomatu sa starim aai.
Posto tebi funkcionira mozda ne trebas
 

Marisol

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
mozda sam u krivu, ja sam diplomirala u 2 mj i nemam pristup studomatu sa starim aai.
Posto tebi funkcionira mozda ne trebas
Takoder. Diplomirala sam prije malo vise od mjesec dana i ne mogu koristiti stare podatke. Ne kuzim kak neki mogu neki ne, o cemu to ovisi?
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Takoder. Diplomirala sam prije malo vise od mjesec dana i ne mogu koristiti stare podatke. Ne kuzim kak neki mogu neki ne, o cemu to ovisi?
Evo rijesen problem- od danas ujutro vise nemam pristup haha tako da sutra po nove podatke..
 

Ivyca

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav. Ima li netko tko je upisao specijalistički i mora polagati onu razliku od 3 ispita? Ja sam upisala izvanredno i pretpostavljam da trebam odslušati ta predavanja koja su na 1. i 2. godini, također u terminu za izvanredne?
 

jednažena

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima
zanima me specijalistički u Rijeci i nekakav popis literature za 4. godinu? I da li netko ima friška predavanja i popis literature posljednji upisani 2020/2021. Naravno platim predavanja i popis literature. Može na mail: [email protected]. Unaprijed hvala
 

Eriatarka3103

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav svima
zanima me specijalistički u Rijeci i nekakav popis literature za 4. godinu? I da li netko ima friška predavanja i popis literature posljednji upisani 2020/2021. Naravno platim predavanja i popis literature. Može na mail: [email protected]. Unaprijed hvala
Ovaj forum ti je za specijalistički u Zagrebu.
 

Tea0103

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima, zanima me koji je postupak upisa specijalističkog studija nakon preddiplomskog studija javne uprave. Tražila sam na stranicama fakulteta ali nema nekih korisnih informacija.
Hvala unaprijed
 

Lemmy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima, zanima me koji je postupak upisa specijalističkog studija nakon preddiplomskog studija javne uprave. Tražila sam na stranicama fakulteta ali nema nekih korisnih informacija.
Hvala unaprijed
Prati si obavijesti na stranici od faksa, tamo će napisati kad se primaju molbe za upis. Ja se sjećam da sam ja prošle godine nosila presliku osobne, svjedodžbe i vjencani list, a upisi su bili čini mi se početkom 10.mjeseca.
 

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav svima, zanima me koji je postupak upisa specijalističkog studija nakon preddiplomskog studija javne uprave. Tražila sam na stranicama fakulteta ali nema nekih korisnih informacija.
Hvala unaprijed
ovo mi je gospođa Storjak odgovorila na upit o upisima

Natječaj za upis biti će krajem srpnja objavljen na mrežnim stranicama Zagrebačkog Sveučilišta i na stranicama Fakulteta. Svi traženi detalji biti će u Natječaju
Sve radimo na Fakultetu, nema prijava putem Postani student. Prvi tjedan u listopadu primamo prijave i vršimo upis.
 

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
oprostite može mi netko odgovoriti koliko bodova i kako se računaju bodovi za upis na spec, nemam baš neki prosijek pa se bojim da nebum uspijela upisati.....te dal se mora i obraniti završni sa treće god,da se može upisati 4 tj. prva godina speci.
 

Ajtam101

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
oprostite može mi netko odgovoriti koliko bodova i kako se računaju bodovi za upis na spec, nemam baš neki prosijek pa se bojim da nebum uspijela upisati.....te dal se mora i obraniti završni sa treće god,da se može upisati 4 tj. prva godina speci.
Za računanje bodova ne bih znao, no završni sa treće godine svakako treba obraniti. Specijalistički je zaseban studij, koji se može upisati samo ako je završen preddiplomski. Kod prijava za specijalistički studij treba, između ostalog, priložiti potvrdu o završenom preddiplomskom studiju, koji završava obranom završnog rada.
 

Honey05

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, kolege! :)
Imam pitanje za vas.
Završila sam preddiplomski stručni studij javne uprave na Pravnom fakultetu u Zagrebu. Prosjek ocjena sa čitave 3 godine studija mi je 2,8.
Bih li mogla upisati specijalistički diplomski redovito?
Isplati li mi se upisati specijalistički diplomski studij javne uprave ako već ne radim u javnoj upravi, što mislite?
Hvala vam puno :)
 

Honey05

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, kolege! :)
Imam pitanje za vas.
Završila sam preddiplomski stručni studij javne uprave na Pravnom fakultetu u Zagrebu. Prosjek ocjena sa čitave 3 godine studija mi je 2,8.
Bih li mogla upisati specijalistički diplomski redovito?
Isplati li mi se upisati specijalistički diplomski studij javne uprave ako već ne radim u javnoj upravi, što mislite?
Hvala vam puno :)
Please, neka mi netko odgovoriii
 

nioma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Moj savjet ti je da nazoveš i pitaš Sanju Storjak ona bi ti sve znala odgovoriti.
Specijalistički diplomski studij javne uprave ti se isplati upisati ako te zanima, a to što ne radiš u javnoj upravi nema veze, neka te to ne brine.
Ako tebe zanima otići te plus dvije godine radi sebe, kasnije ti se mogu otvoriti prilike bilo to u javnom sektoru, a moguće ti je i u privatnom sektoru.
Samo je bitno da li te zanimaju te dvije godine.
 

Honey05

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moj savjet ti je da nazoveš i pitaš Sanju Storjak ona bi ti sve znala odgovoriti.
Specijalistički diplomski studij javne uprave ti se isplati upisati ako te zanima, a to što ne radiš u javnoj upravi nema veze, neka te to ne brine.
Ako tebe zanima otići te plus dvije godine radi sebe, kasnije ti se mogu otvoriti prilike bilo to u javnom sektoru, a moguće ti je i u privatnom sektoru.
Samo je bitno da li te zanimaju te dvije godine.
Hvala puno :)
 

PamWebb

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Moj savjet ti je da nazoveš i pitaš Sanju Storjak ona bi ti sve znala odgovoriti.
Specijalistički diplomski studij javne uprave ti se isplati upisati ako te zanima, a to što ne radiš u javnoj upravi nema veze, neka te to ne brine.
Ako tebe zanima otići te plus dvije godine radi sebe, kasnije ti se mogu otvoriti prilike bilo to u javnom sektoru, a moguće ti je i u privatnom sektoru.
Samo je bitno da li te zanimaju te dvije godine.
Danke, das werde ich auf jeden Fall tun!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks