AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upis ljetnog semestra 2016.

katyy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.

bojana_kc

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Misli se na broj koji ima 10 znamenaka, onaj koji nam je bio potreban za prijavljivanje na studomat dok nam je tek bio uspostavljen studomat, onaj broj što počinje sa 0066pa još 6 znamenaka koje su individualne za svakoga.
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.

bojana_kc

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Indeks sam predala 7.3. i sad gledam na studomatu i piše mi da ja upis godine obavljen 7.3. Jel moguće da indeks tako brzo gotov? Izvanredan sam studant.
 

raznolikost

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Brzi su ove godine.


Inače, i kad sam išla predati indeks, nigdje nikoga nije bilo u to doba, od 10-12 sati. Moguće je kako su svi čekali posljednji dan za to. :)
 

fakin

Super Moderator
nije ni zadnji dan bila gužva kao prošlih godina, a koliko je opao broj ljudi na predavanjima neću ni pričati. očito je da su ljudi skužili da nema od ovog faksa kruha od kad smo se spojili s pravom jer su nam predmeti težine gotovo kao na pravu, jako mala je razlika, a mogućnosti zaposlenja nevjerojatno su velike.
 

Martina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel možete pristupiti studomatu? Ja ne mogu. Piše da nemam evidentiran upisni list za tekuću godinu
 

emma1993

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
nije ni zadnji dan bila gužva kao prošlih godina, a koliko je opao broj ljudi na predavanjima neću ni pričati. očito je da su ljudi skužili da nema od ovog faksa kruha od kad smo se spojili s pravom jer su nam predmeti težine gotovo kao na pravu
Mislim da si u pravu! :D

Jel možete pristupiti studomatu? Ja ne mogu. Piše da nemam evidentiran upisni list za tekuću godinu
Mogu. Neš ti ne štima ili ti je upis nepravilan. Javi se sanji na [email protected]
 

ivana16

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Buduci da indekse mozemo podici do 13 sati,izvanredni znate li da li mozemo i u utorak od 15 do 16 sati tj vrijedi li to radno vrijeme i sada za podizanje indeksa?
 

bett

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Buduci da indekse mozemo podici do 13 sati,izvanredni znate li da li mozemo i u utorak od 15 do 16 sati tj vrijedi li to radno vrijeme i sada za podizanje indeksa?
Možemo, ja sam ovaj utorak bila i podigla u to vrijeme.
 

antonio94

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pitanje , šizim , nisam upisao dva predmeta za ljetni semestar koje sam trebao , kad sam parcijala i sve mi se izmijesalo , izvanredno studiram , proslo je 10 dana od mogucnosti uplate , oce imat milosti da uplatim ili ne ?
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Pitanje , šizim , nisam upisao dva predmeta za ljetni semestar koje sam trebao , kad sam parcijala i sve mi se izmijesalo , izvanredno studiram , proslo je 10 dana od mogucnosti uplate , oce imat milosti da uplatim ili ne ?
Vjerojatno hoće, ali će te dodatno "cariniti" s 300 kuna. Sumnjam da će ti novce odbiti. Pogotovo, ako si dio već uplatio. Jedino me čudi kako ti uz upis na studomatu ne stoji zvijezdica* (koja označava nepravilan upis). :confused:
 

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li na toj (opet) ingenioznoj obavijesti na vratima za indekse piše određeni rok do kada se indeksi moraju podići ili ih boli ona stvar?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks