AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upis ljetnog semestra 2016.

forum

<i>automatski bot</i>
Up'si su započeli. Na studomatu je otključan upis godine za ljetni semestar.

Studenti koji pristupaju polaganju predmeta ljetnog semestra na drugom ispitnom roku u mjesecu veljači upis obavljaju nakon evidencije uspjeha iz ispita.
Studenti upisani prvi puta u prvu godinu studija („brucoši“) u 2015/16. akad. god. ne upisuju ljetni semestar putem studomata.

Pravila upisa ljetnog semestra za IZVANREDNE STUDENTE



Pravila upisa ljetnog semestra za REDOVITE STUDENTE



Raspored i postupak predaje indeksa za ljetni semestar








 

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ima netko provjerenu informaciju jel se i dalje ne plaća upis završnog rada ako je već jednom plaćen?
 

teya18

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Može pomoć, ako ne upišem ljetni semestar 3.godine, da li ću moći polagati ostale ispite koji su mi ostali iz 2.godine. Izvanredni sam student.. ako netko zna, bila bih zahvalna :)
 

Nerea

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Može pomoć, ako ne upišem ljetni semestar 3.godine, da li ću moći polagati ostale ispite koji su mi ostali iz 2.godine. Izvanredni sam student.. ako netko zna, bila bih zahvalna :)
nećeš moći polagati ispite
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Nikako nećeš moći polagati ispite druge godine bez upisa minimalnog broja bodova. Ciganski je, slažemo se svi, ali je, nažalost, tako. :(
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Nakon što se ulogiraš u Studomat i započneš postupak upisa, pisat će ti koliki je minimum, a koliki je bodovni maksimum. Ako se dobro sjećam, mislim da je 18 bodova najmanje što možeš upisati.
 

fakin

Super Moderator
imam jedno pitanje, ako netko ima iskustva da pomogne...ostalo mi je iz ljetnog semestra s 2. godine samo radno, a iz zimskog građansko i državna i odem sad na studomat i nudi mi za upis samo lokalnu i završni rad, nema nigdje izbornih predmeta ni one upp vježbe. jel zna netko zašto?
 

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Dakle, prije ne znam koliko godinu, dvije sam upisala završni. Sada na Studomatu mi nudi samo lokalnu (jedino mi je ona ostala iz ljetnog). Završnog nema za upisati. Da li mogu iz toga zaključiti da i dalje vrijedi pravilo jednom upisani završni se upisuje samo jednom i plaća jednom?
 

bihter

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Imam iz ljetnog ULJP i radno, i upisala bi samo jedan iz treće. Ali kad odem na studomat za upis, i odem pod smjerove, i tamo mi nudi samo izradu zavrsnog rada i lokalnu te vjezbe iz upp-a. Zasto nemam ostale predmete sa treće?
 

mape5

Super Moderator
probajte na studomatu klikati po onim strelicama. ja sam za ljetni semestar imala samo za upisati lokalnu i završni rad, što je 16 ects bodova i dao mi je to upisati. Bez ikakvih problema.
 

Josy10

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima, imam jednu kompliciranu situaciju,pa ako mi netko može pomoći bila bi zahvalna. Naime zadnje što sam ja upisala je zimski semestar, ali 2014/2015, od tada nisam položila niti jedan ispit niti sam na bilo koji način regulirala svoj status. Inače sam izvanredni student. Htjela bi nastaviti i pokušati položiti još tih par ispita,pa me zanima što mi je sada činiti? Da li mogu normalno sada upisati ljetni semestar ili moram proći neke posebne procedure obzirom da kasnim cijelu godinu. Hvala unaprijed.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks