AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upis ljetnog semestra 2016.

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Dakle, bio na faksu danas i pitao.

Ako vam je prošao upis na Studomatu s manje od 18 bodova, morate na ručni upis prema rasporedu, a prije toga napisati što vam nedostaje i donijeti potvrdu o uplati svega.

E, sad, ono što mi je ostalo nejasno: meni do 18 bodova fali još četiri, pa ne znam mogu li samo upisati vježbe iz Upravnog koje imaju 4 ECTS-a ili moram upisati njih + još jedan izborni predmet smjera za pet bodova?
Kaj bi morala na ručni s obzirom da mi ništa ne nedostaje? Samo mi je lokalna ostala.
 

bojana_kc

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja sam upisala 16 bodova i normalno sam upisala prek studomata. Jel sam trebala ić na taj ručni upis? Ili će me upisati oni predajom indeksa i uplatnice?
 

Ta Ša

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
molim vas informaciju....kad referada radi u popodnevnim satima za izvanredne studente,koji dan???i da li se tad moze izvrsiti upis?hvala svima na odgovoru
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Ja sam upisala 16 bodova i normalno sam upisala prek studomata. Jel sam trebala ić na taj ručni upis? Ili će me upisati oni predajom indeksa i uplatnice?
Ovisno o tome jesi li upisala "greškom " manje od 18 ECTS-a ili doista više nisi imala ništa za upisati.
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Doista više nisam imala što upisati. Upisala sam diplomski rad i lokalnu samoupravu.
Da, trebala si na ručni upis. Mislim da će ti proći još. Odnosno, mislim kako te neće zafrkavati, jer nisi došla 1. i 2. ožujka u te njihove termine "ručnog upisa". ;) Odi čim prije na faks.
 

bojana_kc

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da ali tamo u pravilima upisa je navedeno kako ako se nemože obavit upis na studomatu zbog premalog ili prevelikog broja bodova od dozvoljenog da onda se ide na ručni upis. No, dobro, u pon ću najprije pitati Sanju a onda ću u referadu. Hvala.
 

diana88

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da ali tamo u pravilima upisa je navedeno kako ako se nemože obavit upis na studomatu zbog premalog ili prevelikog broja bodova od dozvoljenog da onda se ide na ručni upis. No, dobro, u pon ću najprije pitati Sanju a onda ću u referadu. Hvala.
Daj molim te javi što si onda saznala...
Netko je napisao u prijašnjim postovima da je pri upisu u zimski semestar imao istu situaciju (manje od 18 a obavljeno prek studomata), a indeks predan nakon ručnog upisa - te nije bilo nikakvih problema!
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Da ali tamo u pravilima upisa je navedeno kako ako se nemože obavit upis na studomatu zbog premalog ili prevelikog broja bodova od dozvoljenog da onda se ide na ručni upis.
Da, ide se na ručni upis. Rokovi za ručni upis su, također piše u obavijesti na prvoj stranici ove teme, 1. i 2. ožujka. ;) Valjda te ne budu zafrkavali radi toga.
 

fakin

Super Moderator
jedno pitanje, ako se u ovom semestru nije posudila nijedna knjiga onda ne treba ići po onaj žig u knjižnici, je li tako?
 

micmic

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav. Da li je tko nakon upisa u studomat, dostavio indeks i uplatnicu u referadu putem pošte? Da li odobravaju taj način dostave ili baš treba doći na faks i osobno predati indeks i uplatnicu?
 

katyy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
I mene isto zanima da li se moze dostaviti postom s tim da bi bio poslat i novi indeks i sve potrebno za produzetak indeksa i upis ljetnog semestra?
 

micmic

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Još jedno pitanjce. Da li je tko sad testirao zimski semestar, prije upisa u ljetni ili se semestar testira na jesen?
 

Bella

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
molim vas informaciju....kad referada radi u popodnevnim satima za izvanredne studente,koji dan???i da li se tad moze izvrsiti upis?hvala svima na odgovoru
Radi utorkom od 15 do 16h tj. danas
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks