AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Teorija organizacije

ivana123456

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Danas usmeni kod Džinić: teorija odlučivanja, mehanicistički pravac, teorije motivacije, disfunkcije birokracije, komunikacijski kanali, vrste moći prema autorima.
 

Merienn79

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Danas usmeni kod prof. Musa: znanstveni menadžment, škola ljudskih odnosa, teorija odlučivanja, organizacijska tehnologija, stilovi vodstva, kibernetički pravac...pričaš sve što znaš, profesorica nije pitala puno podpitanja i daje dobre ocjene. Ugodan usmeni, meni osobno najteži ispit riješen!
 

112233

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Isto Musa, profa je super. Možete sve svojim riječima. Doslovno ispišite njena pitanja i odgovorite na njih i prošli ste
 

el.pen

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
book, jel dosta za prolaz skripta osnove teorije organizacije - skripta by ilijana blazanovic iz skriptarnice
 

pilotlin

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
usmeni 6.7. prof. Musa: znanstveni menadžment, škola međuljudskih odnosa, Weber, Emery i Trist (kauzalna potka), teorija odlučivanja... to su sva pitanja kojih se sjećam, ali uglavnom su ista kao i na ranijim rokovima... sretno svima :)
 

Mateja123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ispitni rok 14.9., profesorica Đzinic
- teorija odlučivanja
- prava integracija
- komuniciranje
- komunikacijske mreže
- kontrola neizvjesnosti
 

hypnogirl

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav svima,
Zbog posla nisam mogla sudjelovati u online nastavi i naravno da nisam niti poslala riješeni zadatak.
Da li je neispunjenje zadatka prepreka za polaganje ispita?

Hvala na info!
 

zara

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav svima,
Zbog posla nisam mogla sudjelovati u online nastavi i naravno da nisam niti poslala riješeni zadatak.
Da li je neispunjenje zadatka prepreka za polaganje ispita?

Hvala na info!
Pozz... da li ste prvi puta upisali predmet ili ste vec odslusali sva predavanja proslu godinu? Npr..lani smo isto morali pisati zadatak i na kraju nista od toga. Prof.Kopric je kao to nesto ispravljao a na ispitima nitko nista nije pitao u vezi zadatka, tako da zali Boze vremena potrosenog na pisanje. Ako mozete prijaviti ispit u studomatu onda mozete izaci na ispit.
 

zara

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li je ovaj ispit usmeni ili pismeni i usmeni? Sad kad sam prijavila ispit ima u ponudi termin pisemnog i usmenog ispita pa me to malo zbunilo. Do sada je uvijek bio usmeni pa ako netko ima info sa predavanja bila bih zahvalna,
 

hypnogirl

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozz... da li ste prvi puta upisali predmet ili ste vec odslusali sva predavanja proslu godinu? Npr..lani smo isto morali pisati zadatak i na kraju nista od toga. Prof.Kopric je kao to nesto ispravljao a na ispitima nitko nista nije pitao u vezi zadatka, tako da zali Boze vremena potrosenog na pisanje. Ako mozete prijaviti ispit u studomatu onda mozete izaci na ispit.
Odslušala sam ga prošlu godinu :) ponuđeno mi je prijavljivanje...hvala, vidjet ćemo svakako.
 

Nataša S

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Rok 27.01. Džinić
Teorija odlučivanja,
One tri koordinacije po Marchu i Simonu
Prva integracija

Kolegicu je pitala kibernetski pravac, tipove moći, klasičare, Mertona, možda još nešto al se ne sjećam više

ugodan ispitivač, postavlja podpitanja ako zapne, ako vidi da ne znaš ne cijepi nego pita nešto drugo
 

bihter

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Rok 21.4 Džinić
Kritika modela klasičnog odlučivanja
Weber - koji tipovi organizacije
Koordinacije March i Simon

Pomaže i daje vremena koliko treba da se razmisli.
 

SgtCyberX

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Rok 2.6. Usmeni kod Džinić. Pita po 3 pitanja, svi troje smo prošli. Neka od pitanja su klasičari u društvenoj znanosti (Smith,Marx,Durkheim..), mehanicistički pravac, teorija org. konflikta i moći, teorija otvorenog sustava, koordinaciju po Marchu i Simonu, teorija motivacije, teorije birokratske disfunkcije, hijerarhijski odnos (obilježja i inovacije), organizacijska tehnologija. Pomaže i daje dosta vremena za razmisliti. Bez straha.
 

Eriatarka3103

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Profesorica Musa pitanja za mene: birokratska organizacija, škola ljudskih odnosa, okolina i moć. Učila sam tako da sam odgovorila u word samo na njena pitanja, napisala fantastičnih 14 stranica font 12 teksta i čitala, čitala, čitala.
Na usmenom sam odgovarala svojim riječima. Kaže pitanje i ti pričaš sve što znaš. Nema podpitanja. Dok sam učila ta njena pitanja što sam skupila s foruma - primijetila sam da ne pita pola gradiva (možda ne pola ali 1/3 ne pita ništa),. takooo da se ovaj predmet na taj način da naučit za nekoliko dana bez pritiska. Mogla sam se pozvat na oslobađanje dijela gradiva, jer sam ovaj predmet položila na 3. godini, ali nisam na kraju.
Pokupila sam 5 i riješila zadnji ispit.
 

ibeli

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Profesorica Musa pitanja za mene: birokratska organizacija, škola ljudskih odnosa, okolina i moć. Učila sam tako da sam odgovorila u word samo na njena pitanja, napisala fantastičnih 14 stranica font 12 teksta i čitala, čitala, čitala.
Na usmenom sam odgovarala svojim riječima. Kaže pitanje i ti pričaš sve što znaš. Nema podpitanja. Dok sam učila ta njena pitanja što sam skupila s foruma - primijetila sam da ne pita pola gradiva (možda ne pola ali 1/3 ne pita ništa),. takooo da se ovaj predmet na taj način da naučit za nekoliko dana bez pritiska. Mogla sam se pozvat na oslobađanje dijela gradiva, jer sam ovaj predmet položila na 3. godini, ali nisam na kraju.
Pokupila sam 5 i riješila zadnji ispit.
Jel možeš poslat ta pitanja na [email protected]
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks