AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sve o promociji

maja1307

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo, danas je zvao gosp. Tomislav iz referade i rekao kako je promocija u subotu 29.1. Ja sam imala obranu u 10. mj 2020.
 

milla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo, danas je zvao gosp. Tomislav iz referade i rekao kako je promocija u subotu 29.1. Ja sam imala obranu u 10. mj 2020.
Zna li se do kojeg datuma diplomiranja su zvali za promociju?
Ja sam diplomirala u 12 mj 2020 i nitko me nije zvao niti sam dobila mail ni poziv. Sad sam vidjela da je bila promocija u subotu...
 

.ivy.

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav. Danas me zvao gdin.Koscak da je promocija 21.5 i da će poslati mail sa detaljima. Zanima me jel netko već dobio mail?
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
I mene je u ponedjeljak Koščak zvao za promociju 21.5. Na specijalističkom. Ali još isto nema maila o vremenu. Rekao je vrijeme ali nisam razumjela u koliko sati.
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Eto ja dobila mail, u 11 sati je promocija. Nisu naveli neka ograničenja vezano za pratnju onda valjda nije ograničen broj
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel smijemo onda dovesti pratnje tipa 5 ljudi? Znam da je tamo velika dvorana. Koščak nije odg na mail dok sam ga to pitala a u obavijesti ništa vezano za to ne piše.
 

enej

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li se zna kada će biti promocija...diplomirala sam u 6.mj na specijalističkom...šaljem Koščaku mail, ali ne odgovara
 

Ajtam101

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li netko? I koliko košta promocija sada u eurima?
Neka se netko javi, pliiiiz
Hvala
Nema tu nekog pravila. Oni vjerojatno za svaku promociju čekaju da se skupi dovoljno diplomanata. Mene je Košćak zvao na broj telefona koji sam naveo u prijavi teme završnog rada da me obavijesti da se održava promocija. Kod mene je razmak između obrane i promocije bio 8 mjeseci. S druge strane, neki su na promociju čekali i do 2 godine. Tako da nikad ne znaš.
 

Honey05

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nema tu nekog pravila. Oni vjerojatno za svaku promociju čekaju da se skupi dovoljno diplomanata. Mene je Košćak zvao na broj telefona koji sam naveo u prijavi teme završnog rada da me obavijesti da se održava promocija. Kod mene je razmak između obrane i promocije bio 8 mjeseci. S druge strane, neki su na promociju čekali i do 2 godine. Tako da nikad ne znaš.
Hvala :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks