AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sve o polaganju ispita pred komisijom

mape5

Super Moderator
nažalost, svakome se može dogoditi pogreška, možeš zaboraviti, ma... svašta se može iscenirati.
Meni se desilo u prijelaznoj fazi, kad smo sa papirnatih prijavnica prelazili na on line studomat prijave da sam zaboravila prijaviti ispit, desilo mi se da sam na mobitelu odjavila ispit u onom vremenskom razdoblju kada ga više ne možeš ponovno prijaviti stupidno je znam :) ... pa sam zvala referadu, Srce ali nažalost nije mi bilo pomoći.

sad kad sam završila sve mi je smiješno.... a onda mi je bilo za ubit sebe i još nekoga sa strane :)
 

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolegica je u srpnju pala komisijski. Izasla samo na pismeni, usmenom nije pristupila. Na studomatu taj predmet moze normalno prijaviti za rujan. Kako i zasto?
 

Ina18

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel zna netko ako smo u rujnu pali komisijski ispit koji je ujedno i zadnji jel postoji ikakva sansa da nam odobre izlazak na ispit u 11mj da ne moramo cekati zbog jednog predmeta sve do 2 mj??
[DOUBLEPOST=1506527649,1506527599][/DOUBLEPOST]Jel zna netko ako smo u rujnu pali komisijski ispit koji je ujedno i zadnji jel postoji ikakva sansa da nam odobre izlazak na ispit u 11mj da ne moramo cekati zbog jednog predmeta sve do 2 mj??
 

hvrancic98

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav kolege. Evo radi svoje nemarnosti dovela sam se do toga da me u utorak ceka 4. izlazak iz nauke 1, i sad me zanima par stvari:

1. Jel mi se uzima indeks prije početka pisanja ispita pa mi ga na kraju vrate ili mi ga vrate nakon usmenog?
2. Vrlo vjerojatno cu usmeni imat u cetvrtak 6.9., kad imam i usmeni iz ustavnog prava u 11h.. i sad me zanima, ako mi se slučajno desi da komisijski ispit iz nauke imam poslije ustavnog, jel mogu ja doc na ustavno bez indeksa (ako se uzima)?
I sto radit u slučaju da su mi dva ispita u isto vrijeme?
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav kolege. Evo radi svoje nemarnosti dovela sam se do toga da me u utorak ceka 4. izlazak iz nauke 1, i sad me zanima par stvari:

1. Jel mi se uzima indeks prije početka pisanja ispita pa mi ga na kraju vrate ili mi ga vrate nakon usmenog?
2. Vrlo vjerojatno cu usmeni imat u cetvrtak 6.9., kad imam i usmeni iz ustavnog prava u 11h.. i sad me zanima, ako mi se slučajno desi da komisijski ispit iz nauke imam poslije ustavnog, jel mogu ja doc na ustavno bez indeksa (ako se uzima)?
I sto radit u slučaju da su mi dva ispita u isto vrijeme?
Ja sam imala slučaj polaganja ispita bez indeksa, položila i donijela indeks kad sam ga podigla u referadi, samo pošalješ mail prof i objasniš situaciju, meni su dosad svi izašli u susret ;)
[DOUBLEPOST=1535718113,1535718027][/DOUBLEPOST]
Ja sam imala slučaj polaganja ispita bez indeksa, položila i donijela indeks kad sam ga podigla u referadi, samo pošalješ mail prof i objasniš situaciju, meni su dosad svi izašli u susret ;)
I da, uzima ti se indeks prije pismenog, pitaju tko je komisija pa ih pokupe.
 

hvrancic98

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam imala slučaj polaganja ispita bez indeksa, položila i donijela indeks kad sam ga podigla u referadi, samo pošalješ mail prof i objasniš situaciju, meni su dosad svi izašli u susret ;)
[DOUBLEPOST=1535718113,1535718027][/DOUBLEPOST]

I da, uzima ti se indeks prije pismenog, pitaju tko je komisija pa ih pokupe.
Hvala ti puno na brzom odgovoru!!❤
 

Mamanafaxu

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolegica je u srpnju pala komisijski. Izasla samo na pismeni, usmenom nije pristupila. Na studomatu taj predmet moze normalno prijaviti za rujan. Kako i zasto?
Ja sam pala komisiju u 6.mj i normalno prijavila na studomatu ispit za 7.mj?! Eto pa.mi ništa više nije jasno..ako netko zna da mi pojasni...
 

mape5

Super Moderator
Kada ne prođete na komisiji, imate zabranu polaganja tog istog ispita 3 mjeseca, odnosno napišu ti čak na štambilj kada prvi puta možeš pristupiti polaganju ispita. Ispit koji je prijavljen preko studomata se poništava, bez obzira što je dozvoljena prijava recimo za slijedeći rok. Ako je pad bio u 6 mjesecu za 9 mjesec bi se mogao eventualno mogao prijaviti ako je protek tih 3 mjeseca.
Za slučaj kada na komisiji prođeš pismeni, a ne izađeš na usmeni-nisam sigurna- ali mislim da se računa kao pad. I trebalo bi otići kod profesora da ti udare štamblj u indeks i da se svi potpišu.
Ali sve točne informacije ili profesori ili referada
 

mape5

Super Moderator
sve što nije položeno ponovno se upisuje, predmeti zimskog semestra u zimski semestar, a ljetni u ljetni semestar
 

uniball

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Moze li se prenijeti ispit iz 1. u 2. godinu ako je pod tom zabranom polaganja?
Nema ta glupa "zabrana" nikakve veze kad treba lovu za upis primit. Moje je mišljenje da ta zabrana i postoji da prolongira studiranje, a školarine se plaćaju. Drugog smisla ne vidim, osim ako me netko može ispraviti. ;)
 

mape5

Super Moderator
tako je.... :), oni kao da imaju skrivenog "gospon Klještića" (iz crtića Spužva bob) koji samo oće pare pare pare....
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks