AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sve o polaganju ispita pred komisijom

josip_d

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: komisijski???

...može mi netko odgovoriti...

..kad se ide na komisiju, prije pismenoga ti uzmu index, ok to kužim..

..a za prijavu komisije treba se kupiti posebni obrazac,jel? ona se predaje sa prijavnicom za ispit u referadi?

thx...
 

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: komisijski???

kad prijavljuješ komisiju trebaš zajedno sa prijavnicom predati ispunjeni obrazac za komisiju koji se kupi za 3kn gdje i prijavnica
a kaj se tiće uzimanja indeksa to ovisi o katedri
 

MalaMare

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nakon kojeg puta se komisijski polaže?

Da li netko zna, kad te jedan profesor 2 puta zaredom ruši na usmenom, dal treći put imaš pravo birat kojeg profesora hoćeš? I jel onda to napišem i na prijavnicu ili na pismeni ispit ili koja je procedura da tražim nekog drugog profesora? Hvala.
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nakon kojeg puta se komisijski polaže?

Da li netko zna, kad te jedan profesor 2 puta zaredom ruši na usmenom, dal treći put imaš pravo birat kojeg profesora hoćeš? I jel onda to napišem i na prijavnicu ili na pismeni ispit ili koja je procedura da tražim nekog drugog profesora? Hvala.
po pravilima imaš pravo, da.
napiši na prijavnicu, a ako se želiš dodatno "osigurati", otiđi na konzultacije kod željenog profesora i reci da želiš odgovarati kod nje/njega, raspitaj se na što da se koncentriraš u gradivu itd. to ti može samo pomoći, odmoći neće sigurno.
 

annabelle

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nakon kojeg puta se komisijski polaže?

po pravilima imaš pravo, da.
napiši na prijavnicu, a ako se želiš dodatno "osigurati", otiđi na konzultacije kod željenog profesora i reci da želiš odgovarati kod nje/njega, raspitaj se na što da se koncentriraš u gradivu itd. to ti može samo pomoći, odmoći neće sigurno.
Ne biraš kod koga hoćeš odgovarati već tražiš da te ne pita taj koji je te rušio 2. puta za redom.
Koji profa sa katedre će te pitati odlučuje pročelnica.
 

mersault

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Komisijski ispit

Jel može netko objasniti postupak za prijavu i polaganje komisijskog ispita za upravni studij?

Na stranicama faksa ne neki poseban obrazac, pa mi to baš nije jasno. Hvala.
 

Paulina

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kupiš prijavnicu i ispuniš je, kao što prijavljivaš svaki kolegij na koji planiraš ići, samo što za komisiju moraš ( na stanicama faksa), insprintati onaj obrazac, ispuniti ga i to ti je to.

Sretno!
 

brineta12

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dal zna netko dal se obrazac za komisiju kad se ide 8.put popunjava normalno, s obzirom da na njemu piše da se ide 4. put i treba staviti rok kad se išlo treći put
 

Genki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li prijavnicu za komisijski ispit ispunjavamo kompletno ili ostavljamo neka mjesta prazna (drugim riječima, da li sami određujemo profesore) ?
Zatim, da li referadi treba osim zahtjeva za komisijski podnijeti i običnu prijavnicu ili je samo zahtjev dovoljan ?
I konačno, što se događa u slučaju pada komisije (4.put); da li možemo upisati višu godinu pa onda čekati 90 dana da izađemo na bilo kakav ispit (pa i na one s više godine) ili je to direktan pad godine te treba čekati jesen da se izađe na nešto ?

Hvala
 

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li prijavnicu za komisijski ispit ispunjavamo kompletno ili ostavljamo neka mjesta prazna (drugim riječima, da li sami određujemo profesore) ?
Zatim, da li referadi treba osim zahtjeva za komisijski podnijeti i običnu prijavnicu ili je samo zahtjev dovoljan ?
I konačno, što se događa u slučaju pada komisije (4.put); da li možemo upisati višu godinu pa onda čekati 90 dana da izađemo na bilo kakav ispit (pa i na one s više godine) ili je to direktan pad godine te treba čekati jesen da se izađe na nešto ?

Hvala
ispunjavaš samo svoje ime, ime predmeta,kad je rok i kad je bio rok kad si treći put polagao i da trebaš predati i običnu prijavnicu uz to
ako padneš komisiju upišeš normalno višu godinu ako imaš dovoljno bodova a predmet koji padneš polažeš nakon 3 mjeseca a ostale predmete možeš polagati već na prvom roku pa i one s treće godine ako ti je taj s komisije zadnji iz druge
 

marchi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
samo me nešto zanima kolege, poznaje li netko nekoga tko je pao 8.put na ispitu na našem faksu i tako izgubio pravo školovanja, hvala :)
 

Vuco10

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
imam npr. komisiju iz sociologije i na pismenom mi uzmu index..mogu li ja polagati neki drugi predmet (npr.ustav) bez indexa ili mozda mogu nekako sprijeciti da mi uzmu index ?
jer jednostavno vec vidim da ce mi se sve preklopiti a nisam jos bio u slicnoj situaciji...
 

DONA

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pozz...sto ako sam prijavila komisijski ispit danas( 4. put)a spriječena sam doci?
Mogu li ispit prijaviti za slijedeći rok 12.02.2012.?
 

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pozz...sto ako sam prijavila komisijski ispit danas( 4. put)a spriječena sam doci?
Mogu li ispit prijaviti za slijedeći rok 12.02.2012.?
naravno da možeš..ak ne dođeš na ispit, niš se ne događa, normalno ga prijavljuješ za idući rok. :)
 

dancha

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel zna mozda tko gdje mogu skunuti obrazac za komisijaki ispit? Rekla mi je gospoda u knjizari da vise nema to za kupiti vec da se skine s interneta al nemogu nigdje naci!
Hvala unaprijed!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks