AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sve o polaganju ispita pred komisijom

chloe

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako padnem pismeni, da li mogu svejedno na usmeni ili ne???

(jer su mi uzeli index, a predmet i inace ima i pismeni i usmeni dio)
 

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako padnem pismeni, da li mogu svejedno na usmeni ili ne???

(jer su mi uzeli index, a predmet i inace ima i pismeni i usmeni dio)
nazalost, ne.
na svakom ispitu na nasem faksu ,neovisno o tome jel "obican" ili komisija, da bi mogao pristupit usmenom,moras proci pismeni...

a indeks uvijek uzmu kad je komisija. i kad objave rezultate napisu (u slucaju pada) kad da dodes po njega.
 

chloe

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ah, ponadala sam se...hvala ti..
nadam se da ce mi vratiti barem prijavnicu ako padnem :/
 

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ah, ponadala sam se...hvala ti..
nadam se da ce mi vratiti barem prijavnicu ako padnem :/
za nauku na 1.godini znam da vracaju za prvi put komisiju . znaci 4 put ustvari ides dva puta ... za ostale predmete neznam.
 

chloe

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da ja sam organizacija javne uprave, na poreznom... vracaju bez obzira kaj nisi prosao pismeni??
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
samo me nešto zanima kolege, poznaje li netko nekoga tko je pao 8.put na ispitu na našem faksu i tako izgubio pravo školovanja, hvala :)
pa evo ja sam imala priliku ići 8. put na ispit i komisiju pa još nisam odustala...a zašto i bih..netko će popustiti...nisam izgubila pravo studiranja jer sam svaku godinu zapravo plaćala svoj apsolventski staž...Čovjek u životu treba samo biti uporan i ne gubiti nadu. Jer dragi moji kad počneš raditi sve ono znanje koje si stekao na svom faksu suvišno je...odnosno ne primjenjuje se onako kako su nas učili...Zato polako, smireno i bez straha.
 

skne13

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam išla pred komisiju jednom, odgovarati Građansko pravo. U komisiji ih je bilo troje. Pitali su svaki po jedno pitanje. Trajalo je 15-ak minuta.
Želim svima puno uspjeha da sve svoje ispite riješe prije komisije.
 

pravnik5

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Cijena školarine, ECTS bodovi, parcijala, ponovni upis i ostale kombinacije

molim vas, moze li mi neko objasniti kako funkcionira komisija, taj cijeli postupak, kakvi su na usmenima i sve to? prva sam godina i ne znam nista :/ u pitanju je nauka 1.. hvala svima!
 

natashah

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Cijena školarine, ECTS bodovi, parcijala, ponovni upis i ostale kombinacije

molim vas, moze li mi neko objasniti kako funkcionira komisija, taj cijeli postupak, kakvi su na usmenima i sve to? prva sam godina i ne znam nista :/ u pitanju je nauka 1.. hvala svima!
Normalno ti je kao i svaki ispit, samo što kad ideš na pismeni moraš im ostaviti indeks te ako prođeš pismeni ideš na usmeni gdje su obično tri profesora ili asistenta, nekad znaju bit samo dva. Ako ne prođeš (bilo pismeni ili usmeni) stave ti žig u indeks i imaš zabranu polaganja tog predmeta tri mjeseca. Na komisiji su po meni ok, ne trebaš ih se bojat, komisija stvarno nije tak strašna, samo treba to lijepo naučit i prolaz je zagarantiran ;)
 

Zeljaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Po novom otkad je studomat uveden,ako ne izadjem na komisiju,tj ako uopce ne izadjem na pismeni racuna se kao pad i zabrana 3mj?
 

Mayla

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pitanje, da li sada po novom od kad koristimo studomat imamo pravo na ono famozno vračanje prijavnice/prijave na komisijskom ispitu?
 

thunder

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
e ljudi mene zanima dali treba neki obrazac donijet za taj usmeni iz komisije? ili netreba jer sad studomat imamo?
 

katyy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Pitanja o studentskoj referadi (NE pitanja ZA referadu :))

da li netko zna koliko traje zabrana polaganja nekog ispita nakon pada na komisiji?nisam sigurna da li se radi o dva ili tri mjeseca
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks