AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sve o polaganju ispita pred komisijom

mape5

Super Moderator
Taj 4. put se odnosi na ukupan broj izlazaka uopće ili u jednoj upisanoj godini?
Za svaki predmet ima ukupno 8 rokova za ispit. Znači, ukupno broj izlazaka, neovisno o upisanoj godini. Zato kada neki ispit ne položiš iz osmog puta, gubiš pravo studiranja.
 

KristinaM

Izvanredni
Za svaki predmet ima ukupno 8 rokova za ispit. Znači, ukupno broj izlazaka, neovisno o upisanoj godini. Zato kada neki ispit ne položiš iz osmog puta, gubiš pravo studiranja.
Hvala, tako sam i mislila, ali čini mi se da je netko tu komentirao da ide i 9. put i da neće odustati pa me to zbunilo. Treba samo paziti da se odjavi ispit na vrijeme ako se ne misli izaći, a ako se ozbiljno izlazi tih 8 puta je stvarno puno.
 

mape5

Super Moderator
Hvala, tako sam i mislila, ali čini mi se da je netko tu komentirao da ide i 9. put i da neće odustati pa me to zbunilo. Treba samo paziti da se odjavi ispit na vrijeme ako se ne misli izaći, a ako se ozbiljno izlazi tih 8 puta je stvarno puno.
Ma nema na čemu, i da, mora se paziti da se odjavi ispit na vrijeme, ako se ne misli ići na taj rok, a prijavljen je, propada rok
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks