AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Stari program: Produžimo rok do kojeg moramo diplomirati!

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kolegica xxx mi je predložila da pošaljem pismo zahvale, odnosno više nešto kao rečenicu-dvije zahvale pročelnici i vijeću zbog toga što su nam odobrili molbu, napominjem samo da mogu poslati njoj, ali ne i na cijelo vijeće. što mislite o tome, da pošaljem ili...
 

elvie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kolegica xxx mi je predložila da pošaljem pismo zahvale, odnosno više nešto kao rečenicu-dvije zahvale pročelnici i vijeću zbog toga što su nam odobrili molbu, napominjem samo da mogu poslati njoj, ali ne i na cijelo vijeće. što mislite o tome, da pošaljem ili...
da a uz zahvalu posalji peticiju novu za odgodu dekanskog hahahaha :)))))

a mislim kaj ces zahvaljivat, tak j emoralo i biti..ne mogu oni iz apsolventa s 2 ispita i diplomskim napravit studenta od 8 ispita :D

ali mislim da je dovoljno procelnici poslat za sve njih u ime nas svih :)
 

freya

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
kolegica xxx mi je predložila da pošaljem pismo zahvale, odnosno više nešto kao rečenicu-dvije zahvale pročelnici i vijeću zbog toga što su nam odobrili molbu, napominjem samo da mogu poslati njoj, ali ne i na cijelo vijeće. što mislite o tome, da pošaljem ili...
šalji:happy:
 

muguet

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kolegica xxx mi je predložila da pošaljem pismo zahvale, odnosno više nešto kao rečenicu-dvije zahvale pročelnici i vijeću zbog toga što su nam odobrili molbu, napominjem samo da mogu poslati njoj, ali ne i na cijelo vijeće. što mislite o tome, da pošaljem ili...
Al ne srcedrapajuće...neštu u pravnom duhu dopisa...
 

martex

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja danas bila na faksu, htjela predat molbu, al nisam niš obavila. Teta kaže da se još ne zna cijena školarine, ali da ona misli da bude 1950 kn (1650+upisnina), i da ce cjenik mozda i danas bit objavljen na webu.
 

anaya

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kolegica xxx mi je predložila da pošaljem pismo zahvale, odnosno više nešto kao rečenicu-dvije zahvale pročelnici i vijeću zbog toga što su nam odobrili molbu, napominjem samo da mogu poslati njoj, ali ne i na cijelo vijeće. što mislite o tome, da pošaljem ili...
I ja se slažem sa dopisom...bez obzira što smo se mi izborili za to, ali ipak je prevagnula njihova dobra volja i zalaganje da nam produže!! :happy:
 

montana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala svima na trudu oko ovoga!
Baš mi je drago da su studenti po starom programu dobili produljenje i to za cijelu akademsku godinu :)
Pohvale i prof. Ravliću koji je agitirao za "nas" na sastanku vijeća :)

Sretno svima sa učenjem i sretno na ispitima! Iskoristite sad ovu priliku i zavšite faks! ;)


Pozdrav!
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hvala kolegi montani na sudjelovanju i trudu!

"Upisi za redovite studente traju do 20. listopada 2010.

Do tog datuma dužni su se upisati svi redoviti studenti, uključujući i studente koji prelaze sa redovitog na izvanredan studij.

Mole se studenti da odmah nakon završetaka dekanskog roka pristupe upisima kako se sredinom i krajem mjeseca ne bi stvarale nepotrebne gužve u studentskim referadama.

Upisi za izvanredne studente traju do 29. listopada 2010."

za cijenu za nas još ne piše ništa ili barem ja nisam još ništa našla

i jedno pitanje: meni sad ističe 6 godina redovitog studiranja i prelazim na izvanredno, da li trebam ispuniti molbu ili to ide "automatski" pošto mi iz članaka pravilnika nije baš jasno? ako netko zna - pomagajte! :D
hvala
 

no_name

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
hvala kolegi montani na sudjelovanju i trudu!

"Upisi za redovite studente traju do 20. listopada 2010.

Do tog datuma dužni su se upisati svi redoviti studenti, uključujući i studente koji prelaze sa redovitog na izvanredan studij.

Mole se studenti da odmah nakon završetaka dekanskog roka pristupe upisima kako se sredinom i krajem mjeseca ne bi stvarale nepotrebne gužve u studentskim referadama.

Upisi za izvanredne studente traju do 29. listopada 2010."

za cijenu za nas još ne piše ništa ili barem ja nisam još ništa našla

i jedno pitanje: meni sad ističe 6 godina redovitog studiranja i prelazim na izvanredno, da li trebam ispuniti molbu ili to ide "automatski" pošto mi iz članaka pravilnika nije baš jasno? ako netko zna - pomagajte! :D
hvala
Ma moraš nekaj ispuniti ( čini mi se da su mi to dali u referadi) i ostaviti index par dana da ti pročelnica odobri prelazak... Tako je bilo kad sam ja prelazila na izvanredno i mislim da bez obzira da li moraš ili ne prijeći postupak je vjerojatno isti;) A to odbrenje je reda radi, dobiješ štambilj u index... Sad ako je nešto drugačije, neka me netko ispravi...možda više nije tako:)
 

lilith

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo ako nekome pomogne informacija, ja danas bila na upisu apsolventske po starom programu 1950,00 kn. :happy:. Imam jedno pitanjce, trazila sam u skriptarnici vodic sa rokovima za 2010/11 godinu. Unutra su rokovi samo za bolonju.Mi po starom programu prijavljujemo i izlazimo na rokove kad i bolonjci? Mozda glupo pitanje, ali htjela bih biti sigurna, hvala
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo ako nekome pomogne informacija, ja danas bila na upisu apsolventske po starom programu 1950,00 kn. :happy:. Imam jedno pitanjce, trazila sam u skriptarnici vodic sa rokovima za 2010/11 godinu. Unutra su rokovi samo za bolonju.Mi po starom programu prijavljujemo i izlazimo na rokove kad i bolonjci? Mozda glupo pitanje, ali htjela bih biti sigurna, hvala
Nema posebnih rokova za stari program, izlaziš na rokove ''za bolonju''.

A daj mi reci, jesi i ovu akademsku godinu platila? Znači, 2009/2010.
Jer mislila sam da i apsloventska godina vrijedi 2 godine, za izvanredne studente.
 

lilith

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nema posebnih rokova za stari program, izlaziš na rokove ''za bolonju''.

A daj mi reci, jesi i ovu akademsku godinu platila? Znači, 2009/2010.
Jer mislila sam da i apsloventska godina vrijedi 2 godine, za izvanredne studente.
Hvala na odgovoru. Ja sam redovni student, a proslu godinu sam bila u mirovanju (samo nisam uplatila).
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A daj mi reci, jesi i ovu akademsku godinu platila? Znači, 2009/2010.
Jer mislila sam da i apsloventska godina vrijedi 2 godine, za izvanredne studente.
moja kolegica je platila ovu godinu (uskoro prošlu) i rekli su joj da sad ne mora platiti 2010./2011. (izvanredan student)
 

arnela

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo ako nekome pomogne informacija, ja danas bila na upisu apsolventske po starom programu 1950,00 kn. :happy:. Imam jedno pitanjce, trazila sam u skriptarnici vodic sa rokovima za 2010/11 godinu. Unutra su rokovi samo za bolonju.Mi po starom programu prijavljujemo i izlazimo na rokove kad i bolonjci? Mozda glupo pitanje, ali htjela bih biti sigurna, hvala[/QUOT




Da li možda znaš ako ti ostane samo diplomski koliko se plaća produženje?
puno hvala
 

DanijelaM

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo ako nekome pomogne informacija, ja danas bila na upisu apsolventske po starom programu 1950,00 kn. :happy:. Imam jedno pitanjce, trazila sam u skriptarnici vodic sa rokovima za 2010/11 godinu. Unutra su rokovi samo za bolonju.Mi po starom programu prijavljujemo i izlazimo na rokove kad i bolonjci? Mozda glupo pitanje, ali htjela bih biti sigurna, hvala[/QUOT




Da li možda znaš ako ti ostane samo diplomski koliko se plaća produženje?
puno hvala
e to i mene zanima.
tu su 2 mogućnosti.
ako nam odrede da možemo diplomski polagati tokom cijelog 10 mj onda samo 250,00kn a ako odrede da moramo upisati produžetak za diplomiranje onda 500,00 kn
Bila sam zvala referadu jučer da pitam da li se šta zna. Nisam stigla ni postaviti pitanje a odmah sam dobila odgovor da još ništa ne znaju, da će cijenik biti objavljen za 2-3 dana, a danas sam bila na faksu i teta Mirjana u 8-ci nije bila najbolje volje pa nisam ni ušla.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks