AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Stari program: Produžimo rok do kojeg moramo diplomirati!

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

freya

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Stari program, ostao jedan ispit s druge-prijava ispita

buduci da studenti po starom programu mogu polagati ispite s trece ako im je ostao jedan nepolozeni s druge, ima li kakvih posebnosti kod prijave i polaganja ispita s trece? konkretno me zanima da li ispitivaci s trece, koji provjeravaju onaj zig na kraju indexa (o polozenim ispitima prethodne godine) zezaju ako tog ziga nema i treba li im posebno objasnjavati situaciju? ili se mozda dobije neki posebni zig u referadi...:unsure: :mellow:
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Stari program, ostao jedan ispit s druge-prijava ispita

buduci da studenti po starom programu mogu polagati ispite s trece ako im je ostao jedan nepolozeni s druge, ima li kakvih posebnosti kod prijave i polaganja ispita s trece?
Nema.
konkretno me zanima da li ispitivaci s trece, koji provjeravaju onaj zig na kraju indexa (o polozenim ispitima prethodne godine) zezaju ako tog ziga nema i treba li im posebno objasnjavati situaciju? ili se mozda dobije neki posebni zig u referadi...:unsure: :mellow:
Ne.
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Stari program, ostao jedan ispit s druge-prijava ispita

a upravno postupovno spada isto u drugu znači ako mi je ostalo radno i građansko moram to riješiti pa onda tek sa treće polagat ispite?fala.)
 

freya

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Stari program, ostao jedan ispit s druge-prijava ispita

a upravno postupovno spada isto u drugu znači ako mi je ostalo radno i građansko moram to riješiti pa onda tek sa treće polagat ispite?fala.)
upravno postupovno je treca, upravno opce je druga. znaci, ako su ti ostali radno i gp, rijesi jedan od ta dva i onda mozes na trecu.
 

anita13

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok ljudi, mene zanima jedna informacija ako možda netko zna. Ja sam po starom programu i čula sam da do 30.09. treba baš sa svime biti gotovo, pa me zanima dal taj diplomski baš mora biti riješen do tog datuma? Stvar je u tome da ću vjerovatno zadnja dva ispita dati u 9.mj, a onda mi ostaje diplomski. Navodno sam čula da te bacaju na bolognu ak sve to ne riješiš.
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Diplomski rad

Bok ljudi, mene zanima jedna informacija ako možda netko zna. Ja sam po starom programu i čula sam da do 30.09. treba baš sa svime biti gotovo, pa me zanima dal taj diplomski baš mora biti riješen do tog datuma? Stvar je u tome da ću vjerovatno zadnja dva ispita dati u 9.mj, a onda mi ostaje diplomski. Navodno sam čula da te bacaju na bolognu ak sve to ne riješiš.
Imaš tu info u starijim postovima ovdje.
 

xxx

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

Bok ljudi, mene zanima jedna informacija ako možda netko zna. Ja sam po starom programu i čula sam da do 30.09. treba baš sa svime biti gotovo, pa me zanima dal taj diplomski baš mora biti riješen do tog datuma? Stvar je u tome da ću vjerovatno zadnja dva ispita dati u 9.mj, a onda mi ostaje diplomski. Navodno sam čula da te bacaju na bolognu ak sve to ne riješiš.
i ja sam u istoj situaciji, a vjerujem da nas ima još pa me zanima dal postoji mogućnost da se potpisivanjem peticije produži rok za barem mjesec dana ... ono kako je svake godine za dekanski, to bi nam već JAKOOOOO puno značilo.
Zadnji rok u 9. mj. je 20.-24.9. i mislim da će puno nas navaliti s prijavom obrane diplomskog rada u tom tjednu, a mislim da je mala šansa da svi u tih posljednjih 3-4 dana prije isteka postavljenog roka odradimo obranu. Jel ima tko da je zainteresiran za ovakvu akciju i koliko nas je po starom programu koji su u istoj poziciji?:sad:

Jel ima netko tko bi organizirao potpisivanje peticije? ...ja bi drage volje ali imam malu bebu koju ne mogu ostaviti
 

Ivy

Admin
Re: Diplomski rad

razmisljam i zakljucujem ako odobre dekancki onda se i vama produzuje rok za diplomu samo ce vam vjerovatno papirnato pisati da ste dpl 30,09
 

arnela

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Diplomski rad

Ja sam u istoj situaciji kao i Anita,po starom sam programu i bilo bi odlično kada bi nam produžili diplomski ako odbre dekanski rok!!!
 

xxx

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

razmisljam i zakljucujem ako odobre dekancki onda se i vama produzuje rok za diplomu samo ce vam vjerovatno papirnato pisati da ste dpl 30,09
Poznavajući naš faks ne bi se baš složila s time, oni će nama prije zagorčat nego olakšat tako da ne vjerujem da bi se odobravanjem dekanskog i nama produžio rok za obranu. Mislim da bi se za to trebala raspisati posebna peticija. Problem je što nas očito nema dovoljno po starom programu s ispitom ili dva do kraja ili barem dovoljno zainteresiranih da se pokrene jedna takva akcija jer je puno onih kojima je ostalo više neriješenih ispita i to onih najgorih iz 2. godine tipa građansko, radno ili oup + cijela 3.god. i jednostavo su se na neki način predali jer znaju da je šansa da to riješe do 30.9. jako mala ili gotovo nikakva...:frustrating::sad::crying2:
 

freya

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Diplomski rad

Problem je što nas očito nema dovoljno po starom programu s ispitom ili dva do kraja ili barem dovoljno zainteresiranih da se pokrene jedna takva akcija jer je puno onih kojima je ostalo više neriješenih ispita i to onih najgorih iz 2. godine tipa građansko, radno ili oup + cijela 3.god. i jednostavo su se na neki način predali jer znaju da je šansa da to riješe do 30.9. jako mala ili gotovo nikakva...:frustrating::sad::crying2:
Ma, ja cak ne bih rekla da nema dovoljno zainteresiranih. Prije bih rekla da ima dovoljno zainteresiranih ali nema tko organizirati. Naime, mislim da smo, uglavnom, svi u godinama kad nam je fax samo jedan od prioriteta (govorim o studentima po "starom" programu - da se razmemo:wink5:). Ovaj ima posao, onaj ima dijete/djecu (i to u dobi kad smo ima najpotrebniji), netko treci ima i jedno i drugo, plus kuca, zena, pas (hocu reci da imamo svoja kucanstva o kojima treba voditi brigu). A, bome, ima nas podosta i koji nismo iz Zagreba. Sve u svemu, ja, recimo, nemam pojma kamo bih ugurala organizaciju bilo cega jer imam sve od gore navedenog i, u biti, nekako ispada da su mi ispiti i diplomski zadnja rupa na svirali. Mislim, dajem sve od sebe da rijesim to do 30.9., ali, iskreno, nije bas da mi je fax na prvom mjestu. I tako, sad sam otisla offtopic pa da zakljucim: nadam se da ce produziti rok do kojeg moramo diplomirati, ali ne vjerujem u to. Kao sto rekoh, dajem sve od sebe da diplomiram do 30. rujna, ali, ako ne uspijem, heh, zivot (zaista!) ide dalje...
 

hanna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

Ja sam u istoj situaciji: ostat će mi frađansko i postupak za 9. mjesec. Dajem sve od sebe da to riješim do 30.9. Ali bi bilo super da nam produže rok i mislim da bi se zaista trebali skupiti svi mi koji smo u toj situaciji i napisati neku zamolbu ili tak nešto... Neznam uopće kako to pokrenuti i šta treba napraviti. U svakom slučaju se svi trebamo skupiti i organizirati jer ne vjerujem da će se nešto promijeniti ak tamo odem sama... :)
 

arnela

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Diplomski rad

i ja se slažem,morali bi se nekako dogovoriti svi zajedno,pa da bar pokušamo,morali bi se najprije informirati kakav je postpak oko toga,i koliko nas je uopće koji smo u ovakvoj situaciji..bilo bi dobro da se jave svi i da se nekako dogovorimo!!
 

xxx

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

Ma, Naime, mislim da smo, uglavnom, svi u godinama kad nam je fax samo jedan od prioriteta (govorim o studentima po "starom" programu - da se razmemo:wink5:). Ovaj ima posao, onaj ima dijete/djecu (i to u dobi kad smo ima najpotrebniji), netko treci ima i jedno i drugo, plus kuca, zena, pas (hocu reci da imamo svoja kucanstva o kojima treba voditi brigu). A, bome, ima nas podosta i koji nismo iz Zagreba. Sve u svemu, ja, recimo, nemam pojma kamo bih ugurala organizaciju bilo cega jer imam sve od gore navedenog i, u biti, nekako ispada da su mi ispiti i diplomski zadnja rupa na svirali. Mislim, dajem sve od sebe da rijesim to do 30.9., ali, iskreno, nije bas da mi je fax na prvom mjestu. I tako, sad sam otisla offtopic pa da zakljucim: nadam se da ce produziti rok do kojeg moramo diplomirati, ali ne vjerujem u to. Kao sto rekoh, dajem sve od sebe da diplomiram do 30. rujna, ali, ako ne uspijem, heh, zivot (zaista!) ide dalje...
Da svi mi imamo neke svoje obveze.. uz sve što si već nabrojala ja imam i mjesec dana staru bebu koju dojim i koja mi je najvažniji prioritet od svega ali nakon cijele vječnosti na faksu, potrošenoj lovi i živcima, na korak do diplome ne mogu baš tako spokojno prihvatiti činjenicu da je to kraj za nas po starom programu.

Tek sada bi se trebali svi udružiti i pokušati izvući maksimalno od faksa zato molim one koji nemaju neku veću obvezu da pokušaju izorganizirati nešto, možda nam uspije, možda ne, više ne nego da, ali ne želim se predati a da nisam ni pokušala...
Ja nemam iskustva s tim peticijama i iskreno ne znam kako to funkcionira, kome se predaje, koliko potpisa treba sakupiti i sl. ali ne bi bilo loše da se jave oni koji su prošle godine organizirali peticiju za dekanski pa daju neke savjete.
u svakom slučaju vremena je sve manje, ovaj rok u srpnju je zadnji prije nego svi odu na more i začas je 9. mj. - nema se što čekati!
 

Tomi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

Još jedan student po starom programu... I ja se slažem da bi nam trebali produžiti rok...
 

xxx

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

E super ima nas, ima... ajde ako netko zna tko nam je studentski predstavnik za stari program javite!!!
 

ANCI

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

E super ima nas, ima... ajde ako netko zna tko nam je studentski predstavnik za stari program javite!!!
A da se svi nađemo određenog datuma uZg-u. Npr početkom 9 svi su rokovi približno istog datuma. Mislim ja cu uspijeti diplomirati jer imam samo postupak i diplomski mi je gotov i prijavljen ali bi potpisala iz solidarnosti a i seka mi ima jos 3 ispita pa sta kazete?
 

freya

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Diplomski rad

ja imam i mjesec dana staru bebu koju dojim i koja mi je najvažniji prioritet od svega ali nakon cijele vječnosti na faksu, potrošenoj lovi i živcima, na korak do diplome ne mogu baš tako spokojno prihvatiti činjenicu da je to kraj za nas po starom programu.
kuzim te, imam i ja i bebu i posao i kucu i jos neke obveze koje se ne ticu nikog osim mene. i sve sto si rekla stoji: lova, zivci, itd. i nisam spokojna, zato kazem da dajem sve od sebe. nazalost, to ne ukljucuje organizaciju peticije ili bilo koje slicne akcije jer nisam u poziciji za to. samo sam htjela naglasiti da za mene nece biti kraj svijeta ako ne uspijem u svojoj misiji.
na jednoj sam drugoj temi napisala da cu doci potpisati svaku peticiju koja se tice poboljsanja statusa studenata. i dosad sam ih potpisala dosta, posljednja je bila ona koja se ticala uvodjenja dodatne dvije godine. kapa dolje onome tko se primi organizacije, prvenstveno zato jer je vrijeme jako, jako na knap.


preporuka za diplomski - prof. Vasiljević, Pravo EU (predmet smjera)

za 10 minuta bila vani
nije mi vraćala rad, trebala sam popravit neke sitnice...jako ugodna osoba + pregršt zanimljivih tema na katedri za EJP
svakako preporuke
a tebi cestitke i jos jedna coksa (sam da si zapisem...) :happy:
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks