AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Stari program: Produžimo rok do kojeg moramo diplomirati!

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

lilith

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo ako nekome pomogne informacija, ja danas bila na upisu apsolventske po starom programu 1950,00 kn. :happy:. Imam jedno pitanjce, trazila sam u skriptarnici vodic sa rokovima za 2010/11 godinu. Unutra su rokovi samo za bolonju.Mi po starom programu prijavljujemo i izlazimo na rokove kad i bolonjci? Mozda glupo pitanje, ali htjela bih biti sigurna, hvala[/QUOT




Da li možda znaš ako ti ostane samo diplomski koliko se plaća produženje?
puno hvala
E to ne bi znala.. ja imam još cijelu trecu godinu za dati ispite :) kao redovni student, tako da sam platila 1950,00 kn :).

Još bi dodala da je za SVE redovne studente( i one po starom programu) sad zadužena Sanja. Bila sam prvo kod Mirjane ali je rekla da su sad strogo odijeljeni redovni i izvanredni studenti. Dala mi je informaciju ali cim je skužila da sam redovni student, poslala me Sanji.. cekala sam sat vremna da bi mi Sanja rekla potpuno istu stvar koliko moram platiti. Drago mi je da sad za sva pitanja idem Sanji jer mi se cini puno ljubaznija i susretljivija :)
 

anaya

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
moja kolegica je platila ovu godinu (uskoro prošlu) i rekli su joj da sad ne mora platiti 2010./2011. (izvanredan student)
Hey, jel to stvarno istina?! Ja sam zadnjih dvije godine apsolvent, i svaki puta sam trebala platiti!? A od početka faksa sam izvanredan student...:tongue2:
Što su onda malo zaradili na meni!? :shocked:
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok meni ove godine ističe 6 godina studiranja upisala sam 2004/2005,stari sam program,da li ću sada upisivati kao izvanredni student ili ću samo produžiti apsolventska prava i dali ću ako moram upisati kao izvanredni morati pisati nekakvu zamolbu ili me automatski evidentiraju kao izvanredni i koliko moram platiti u oba slučaja,fala puno.))
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hey, jel to stvarno istina?! Ja sam zadnjih dvije godine apsolvent, i svaki puta sam trebala platiti!? A od početka faksa sam izvanredan student...:tongue2:
Što su onda malo zaradili na meni!? :shocked:
ne znam jel to ima veze i kakve ima veze, ali jedna je upisala inače redovno pa je pala na bolonju i studirala dalje 2 god. kao 1 god., a druga koja se upisala izvanredno mi kaže da isto apsolventsku plaća svaku godinu :D čini se meni da je kod nas kaos na faksu :crazy:

bok meni ove godine ističe 6 godina studiranja upisala sam 2004/2005,stari sam program,da li ću sada upisivati kao izvanredni student ili ću samo produžiti apsolventska prava i dali ću ako moram upisati kao izvanredni morati pisati nekakvu zamolbu ili me automatski evidentiraju kao izvanredni i koliko moram platiti u oba slučaja,fala puno.))
ja sam u istoj situaciji i sve to i mene zanima :D
netko je već za plaćanje napisao da je 1950kn, ali mislim da gubimo prava u svakom slučaju i prelazimo na izvanredene i da treba ispunit nekakvu molbu... ali nisam još otišla pitati na faks tako da nije ništa od toga još sigurno :bonk:
jel netko zna točne i provjerene odgovore za navedenu situaciju? danke
 

martex

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja bila na faksu, cijena apsolventske godine je ista, 1950 kn. Dala sam joj uplatnicu, molbu i index i za tjedan dana moram opet doc, do tada ce rješavati molbu (zbog pauze prošle godine), ali rekla je da se to pozitivno rješava.
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja bila na faksu, cijena apsolventske godine je ista, 1950 kn. Dala sam joj uplatnicu, molbu i index i za tjedan dana moram opet doc, do tada ce rješavati molbu (zbog pauze prošle godine), ali rekla je da se to pozitivno rješava.
reci mi molim te kako se piše ta molba,tj. da li se kupuje u knjižnici pravnog fakulteta ili sam moraš sročit,fala.)
 

martex

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
U knjizari pravnog faksa kupis, oni imaju univerzalne molbe, i obavezno naglasi da trazis za stari program molbu, ali ti joj ipak objasni za kaj trebaš, košta 3 kn.
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
U knjizari pravnog faksa kupis, oni imaju univerzalne molbe, i obavezno naglasi da trazis za stari program molbu, ali ti joj ipak objasni za kaj trebaš, košta 3 kn.
hvala.)

Ja bila na faksu, cijena apsolventske godine je ista, 1950 kn. Dala sam joj uplatnicu, molbu i index i za tjedan dana moram opet doc, do tada ce rješavati molbu (zbog pauze prošle godine), ali rekla je da se to pozitivno rješava.
u pravilu ti si uplatila lovu za faks i na upisu si uz uplatnicu priložila molbu znači nije bitan redoslijed jer mi je bed da ne bi uplatila prvo da mi kažu da nisam dobar iznos uplatila itd. sa njima samo komplikacije.(
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne mogu a da se ne zapitam zašto opet nema popisa za studente po starom programu, iz kojih se to točno novaca financira i pobogu koliko treba platit da budem na ******* popisu.:icon_barbar:
 

anaya

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam isto danas bila na faksu i pitala za plaćanje, pa mi je gospođa Mirjana Klanac rekla da nije istinita ta informacija da ne trebamo platiti ako smo izvanredni jer dosad svaki put kad su nam udarili žig u indeks za produženje godine se moralo platiti, ali me ipak malo zbunila jer mi je u sjećanju da ono dok nam je godina trajala dvije godine onda bi dobila produženje za dvije godine i nisam morala svaku godinu plaćati nego svake dvije!!! Neka me netko ispravi ako griješim, brijem da ni one više nisu sigurne u svoje informacije...:unsure:

I definitivno se plaća 1950 kn!! :dry:
 

Prčiguz

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam isto danas bila na faksu i pitala za plaćanje, pa mi je gospođa Mirjana Klanac rekla da nije istinita ta informacija da ne trebamo platiti ako smo izvanredni jer dosad svaki put kad su nam udarili žig u indeks za produženje godine se moralo platiti, ali me ipak malo zbunila jer mi je u sjećanju da ono dok nam je godina trajala dvije godine onda bi dobila produženje za dvije godine i nisam morala svaku godinu plaćati nego svake dvije!!! Neka me netko ispravi ako griješim, brijem da ni one više nisu sigurne u svoje informacije...:unsure:

I definitivno se plaća 1950 kn!! :dry:
Od ove godine se plaća svaka godina, za izvanredne ne vrijedi vise da je 2 godine za jednu cijenu nego jednu godinu...
 

Robi A.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Od ove godine se plaća svaka godina, za izvanredne ne vrijedi vise da je 2 godine za jednu cijenu nego jednu godinu...
ja san platija 2009/2010 ka izvanredni i školarina bi mi tribala vriditi i za 2010/2011.
šta su to sad prominili i opet moran platiti i za 2010/2011??
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja san platija 2009/2010 ka izvanredni i školarina bi mi tribala vriditi i za 2010/2011.
šta su to sad prominili i opet moran platiti i za 2010/2011??
ta ti još vrijedi al od ove godine više nema tog pravila svaka se plaća
 

iskra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
čini mi se da se oduvijek apsolventska godina upisuje i plaća godinu za godinu, a ne godinu za dvije kao kod izvanrednog studija. Kad sam upisivala godine studija, jedna se računala kao dvije. 2008/09 upisala sam apsolventsku godinu prvi put, a prošle jeseni 2009/10 drugi put i svaki put sam platila. I ako ne riješim ispit i diplomski sad na dekanskom roku, morati ću upisati i platiti i treći put.
 

freya

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
U knjizari pravnog faksa kupis, oni imaju univerzalne molbe, i obavezno naglasi da trazis za stari program molbu, ali ti joj ipak objasni za kaj trebaš, košta 3 kn.
A jos i molbu moram pisati? :unsure:Naime, ja sam prethodne godine, na sugestiju gospodje iz referade, trazila produljenje skolarine zbog trudnoce i starosti djeteta do godine dana i tom sam prilikom platila samo 300kn upisnine. I sad opet molbu, hm, vec vidim da cu hodocastiti vise puta na fax jer znam da moram i hocu im pare dati ali, ubi me brate ovim formalnostima. Al, ok:laughing:
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A jos i molbu moram pisati? :unsure:Naime, ja sam prethodne godine, na sugestiju gospodje iz referade, trazila produljenje skolarine zbog trudnoce i starosti djeteta do godine dana i tom sam prilikom platila samo 300kn upisnine. I sad opet molbu, hm, vec vidim da cu hodocastiti vise puta na fax jer znam da moram i hocu im pare dati ali, ubi me brate ovim formalnostima. Al, ok:laughing:
mislim da samo popuniš to, nije neki bed... a predaš sve odjednom (molbu, index, potvrdu o uplati) jer navodno se te sve molbe odobravaju bez problema (nastavak nakon mirovanja i prelazak na izvanredne), jedina stvar je da ćeš par dana morat ostavit index pa se vratit po njega u referadu... jep, formalnosti :wink5:
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks