AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Socijalno pravo

Mateja123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel netko izlazio na rokove sad u 6mj i ako je koja pitanja su bila? I jel netko uspio nabaviti svu potrebnu literaturu?
 

calista

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav,
Mene isto zanimaju pitanja i na sta se treba najvise fokusirati jer ima dosta toga. Hvala.
 

Mateja123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Rok 9.7.
Socijalna prava kao ljudska prava
Bitni međunarodni izvori socijalnih prava
Ovlasti ustavnog suda kod socijalnih prava te neke važne odluke ustavnog suda o socijalnim pravima
Razlika između kapitalizacije i tekuće razdiobe
Vrste mirovina u II stupu
Diskriminacija općenito i neizravna diskriminacija

Učila sam 10ak dana iz prve 3. knjige obvezne literature te iz prezentacija s merlina.
 

jelka21

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Rok 9.7.
Socijalna prava kao ljudska prava
Bitni međunarodni izvori socijalnih prava
Ovlasti ustavnog suda kod socijalnih prava te neke važne odluke ustavnog suda o socijalnim pravima
Razlika između kapitalizacije i tekuće razdiobe
Vrste mirovina u II stupu
Diskriminacija općenito i neizravna diskriminacija

Učila sam 10ak dana iz prve 3. knjige obvezne literature te iz prezentacija s merlina.
Hvla puno na info, Potočnjak je ispitivao?
 

Mateja123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvla puno na info, Potočnjak je ispitivao?
Meni je ovo bio 4. put da izlazim pa je bio komisijski ispit. U komisiji su bili profesor Potocnjak, Vukorepa i Grgurev ali je samo profesor Potocnjak postavljao pitanja.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks